1. Ziņas
  2. Maijā bez velosipēda neiztikt!

Maijā bez velosipēda neiztikt!

Publicēts: 03.05.2012

maija-bez-velosipeda-neiztikt Maijs, pirmās siltās dienas, kad pavasaris ir šeit lai paliktu. Zied Ievas, kūko dzeguzes, augi plaukst un zied, viegls vējiņš plivina matus un vilina doties dabā.

Lieliski piemērota vieta, kurp doties pavasarī, ir Skrīveru puse- daba pati piedāvā skaistas ainavas un lieliskus apstākļus, lai baudītu tos kopā ar ģimeni, braucot ar velosipēdu.

Maršruts: Skrīveri- Skrīveru saldumu darbnīca- Skrīveru saldējums- Laivu piestātne pie Daugavas (Klidziņa)- Aizkraukles pilskalns- Susuru mikroliegums- Aizkraukles luterāņu baznīca- Aizkraukles pilsdrupas- Pļaviņu HES- Kalnu ziedu svētozols-Aizkraukles stacija. Maršruta aptuvens garums ir 20 km. Lielisks laiks, lai iegrieztos Skrīveru dendroloģiskajā parkā, bet braucot ar riteņiem jābūt uzmanīgiem, jo jābrauc gar Daugavpils ātrgaitas šoseju.

Vairāk apskates objekti šeit- http://www.aizkraukle.lv/tourism/tourism/

Atsūti mums bildi, kur esi redzams pie Skrīveru Stacijas, un piedalies izlozē, kur starp visu iesūtīto bilžu īpašniekiem viens tiks pie ērtas, drošas un parocīgas Polisport velo ķiveres. Bildes gaidīsim līdz 31.maijam.

Skrīveru apkaimē dzīvo reti dzīvnieki susuri. To aizsardzībai Daugavas senlejas Ašķeres gravā 1979. g. izveidots mikroliegums.

maija-bez-velosipeda-neiztikt-2

Daži no apskates objektiem atrodas Daugavas ielejas dabas parkā, tāpēc ievērojiet dabas parka noteikumus.

Ceļo dabai draudzīgi!

Izturies saudzīgi pret augiem un dzīvniekiem. Ievieto atkritumus tikai tiem paredzētās vietās vai labāk paņem līdzi, lai ar prieku varētu atgriezties citreiz.

Sīkāk šeit: http://www.daba.gov.lv/upload/File/Publikacijas/BUK_Zala-celosana.pdf

Vai dzeguzes dziesma tevi nevilina  doties laukā?

Citas ziņas
marts-bus-krasains-un-spozs-jauna-tobby-apavu-auklu-biksturu-un-jostu-kolekcija-ir-klat

Marts būs krāsains un spožs - jaunā TOBBY apavu auklu, bikšturu un jostu kolekcija ir klāt!

13.03.2012
Neaizmirsti - trakajiem pieder pasaule, piešķir savai ikdienai spilgtu akcentu! TOBBY apavu auklas, bikšturi un jostas ir ne vien praktiski un noderīgi, bet arī apžilbina ar dzīvesprieku, kas izpaužas košajā krāsu izvēlē. Bieži...

Lasīt tālāk

drake-un-artec-zimolu-12sezonas-snovborda-deli-no-jautribas-lidz-avangardam-un-northwave-zabaku-540gradu-tehnologijas

Drake un Artec zīmolu 12.sezonas snovborda dēļi – no jautrības līdz avangardam, un Northwave zābaku 540grādu tehnoloģijas

09.02.2012
Ar Drake, Artec dēļiem un Northwave zābakiem kājās sniegots nobrauciens būs viens vienīgs prieks un patīkams satraukums. Šie zīmoli pierādījuši sevi pasaulē kā inovatīvi un uz jaunākajām tehnoloģijām orientēti. Artec sniega dēļi Artec...

Lasīt tālāk

ar-millet-termovelu-nav-nepareizu-laikapstaklu

Ar Millet termoveļu nav nepareizu laikapstākļu

13.01.2012
Pamostoties no rīta un vēl guļot siltā gultā, šobrīd iedomājoties skatu ārā pa logu, galīgi nav vilinājuma doties ārā, neapģērbjoties atbilstoši laika apstākļiem, jo īpaši tad, ja uz darbu jābrauc ar sabiedrisko transportu, jāsatiek draugi, jādodas...

Lasīt tālāk