1. Ziņas
  2. Augstvērtīgās Lafuma jaunās sezonas tūrisma inventāra preces ir klāt!

Augstvērtīgās Lafuma jaunās sezonas tūrisma inventāra preces ir klāt!

Publicēts: 15.06.2012

Franču tūrisma inventāra ražotāja “Lafuma” jaunās sezonas preces ir nopērkamas plašā klāstā Gandra veikalos – guļammaisi, teltis, matrači, mugursomas, apavi, dzeršanas sistēmas un citas preces. Šaubu par Lafuma radītā inventāra augstvērtīgo kvalitāti un profesionālismu nav, inventāra ražošana sniedzas jau tālajos 1930.gados, kad tika radīta pirmā Lafuma mugursoma ar rāmi.

Guļammaisi

augstvertigas-lafuma-jaunas-sezonas-turisma-inventara-preces-ir-klat-4

Plašā klāstā Gandra veikalu plauktos rindojas mīksti, silti un komfortabls guļammaisi, kas būs ideāli piemēroti visdažādākajiem vasaras piedzīvojumiem. Izvēlies sev piemērotāko guļammaisu, vai tas būtu kokona tipa vai segas tipa, vai tas būtu sintētiska materiāla vai dūnu. Izvēlies piemērotāko guļammaisu pēc aukstuma pakāpes – ir atšķirība, vai guli siltā vasaras naktī Latvijas mežu pļavās, vai dodies iekarot Alpu kalnu pakājes. Tāpat arī Gandrā nopērkami guļammaisi, ko iespējams savienot ar otru guļammaisu.

Teltis un matrači

augstvertigas-lafuma-jaunas-sezonas-turisma-inventara-preces-ir-klat-3

Gandrā nopērkamas dažāda lieluma un izmēra Lafuma teltis gan kempingam, gan velobraucieniem, gan klinšu kāpšanai, gan pārgājieniem. Izvēlies sev piemērotāko telti pēc lietojuma veida un vietu skaita.

Lafuma teltis nodrošinās aizsardzību gan pret vēju, gan nokrišņiem (mitruma izturība sākot no 2500mm). Teltīs iestrādāti moskītu tīkli, lai Tavu miegu netraucētu insekti. Teltīm ir ērti priekšnami, kur novietot līdzpaņemtās mantas. Atsevišķiem telšu modeļiem iestrādāts āķis, kam piekarināt līdzpaņemto lampu, tā lai arī nakts tumšajā daļā vari priecāties par dabas skaistumu.

Laba telts taču tikai vairo ceļotprieku!

Tāpat arī Gandrā iegādājami Lafuma pašpiepūšamie matrači, kas ir īpaši viegli un padarīs tavu gulēšanas vietu ērtu un siltu. Matrači piemēroti dažādiem laika apstākļiem, tai skaitā arī patiešām vēsām naktīm.

Mugursomas

augstvertigas-lafuma-jaunas-sezonas-turisma-inventara-preces-ir-klat-5

Plašs un daudzveidīgs ir Lafuma mugursomu klāsts Gandrā. Izvēlies sev piemērotāko pēc litrāžas un lietojuma veida – vai dosies vienas dienas pārgājienā, vai kāpsi kalnos, vai tev paredzēts ilgāks piedzīvojums vairāku nedēļu garumā, Lafuma mugursomas būs lielisks draugs un uzticams ceļabiedrs.

Dzeršanas sistēmas

augstvertigas-lafuma-jaunas-sezonas-turisma-inventara-preces-ir-klat-2

Tāpat arī pievedums Lafuma dzeršanas sistēmām, kas ērti ievietojamas mugursomā. Dzeršanas sistēmas izgatavotas no antimikrobiālas pārtikas klases plastmasas. Tās ir drošas, izturīgas un ērti tīrāmas.

Citas ziņas
vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba

VAUDE kalnu tūrisma jaunās sezonas inventārs – augsta kvalitāte, maksimāla izturība

06.06.2012
 VAUDE nāk ar jaunajiem un aktuālajiem šīs sezonas produktiem – augstas kvalitātes un nenovērtējamas izturības guļammaisi, mugursomas, matrači, teltis un citas preces tūrismam. Vaude ir ne tikai augstas kvalitātes un profesionalitātes...

Lasīt tālāk

maija-bez-velosipeda-neiztikt

Maijā bez velosipēda neiztikt!

03.05.2012
Maijs, pirmās siltās dienas, kad pavasaris ir šeit lai paliktu. Zied Ievas, kūko dzeguzes, augi plaukst un zied, viegls vējiņš plivina matus un vilina doties dabā. Lieliski piemērota vieta, kurp doties pavasarī, ir Skrīveru puse- daba...

Lasīt tālāk

marts-bus-krasains-un-spozs-jauna-tobby-apavu-auklu-biksturu-un-jostu-kolekcija-ir-klat

Marts būs krāsains un spožs - jaunā TOBBY apavu auklu, bikšturu un jostu kolekcija ir klāt!

13.03.2012
Neaizmirsti - trakajiem pieder pasaule, piešķir savai ikdienai spilgtu akcentu! TOBBY apavu auklas, bikšturi un jostas ir ne vien praktiski un noderīgi, bet arī apžilbina ar dzīvesprieku, kas izpaužas košajā krāsu izvēlē. Bieži...

Lasīt tālāk