1. Ziņas
  2. Augstvērtīgās Lafuma jaunās sezonas tūrisma inventāra preces ir klāt!

Augstvērtīgās Lafuma jaunās sezonas tūrisma inventāra preces ir klāt!

Publicēts: 15.06.2012

Franču tūrisma inventāra ražotāja “Lafuma” jaunās sezonas preces ir nopērkamas plašā klāstā Gandra veikalos – guļammaisi, teltis, matrači, mugursomas, apavi, dzeršanas sistēmas un citas preces. Šaubu par Lafuma radītā inventāra augstvērtīgo kvalitāti un profesionālismu nav, inventāra ražošana sniedzas jau tālajos 1930.gados, kad tika radīta pirmā Lafuma mugursoma ar rāmi.

Guļammaisi

augstvertigas-lafuma-jaunas-sezonas-turisma-inventara-preces-ir-klat-4

Plašā klāstā Gandra veikalu plauktos rindojas mīksti, silti un komfortabls guļammaisi, kas būs ideāli piemēroti visdažādākajiem vasaras piedzīvojumiem. Izvēlies sev piemērotāko guļammaisu, vai tas būtu kokona tipa vai segas tipa, vai tas būtu sintētiska materiāla vai dūnu. Izvēlies piemērotāko guļammaisu pēc aukstuma pakāpes – ir atšķirība, vai guli siltā vasaras naktī Latvijas mežu pļavās, vai dodies iekarot Alpu kalnu pakājes. Tāpat arī Gandrā nopērkami guļammaisi, ko iespējams savienot ar otru guļammaisu.

Teltis un matrači

augstvertigas-lafuma-jaunas-sezonas-turisma-inventara-preces-ir-klat-3

Gandrā nopērkamas dažāda lieluma un izmēra Lafuma teltis gan kempingam, gan velobraucieniem, gan klinšu kāpšanai, gan pārgājieniem. Izvēlies sev piemērotāko telti pēc lietojuma veida un vietu skaita.

Lafuma teltis nodrošinās aizsardzību gan pret vēju, gan nokrišņiem (mitruma izturība sākot no 2500mm). Teltīs iestrādāti moskītu tīkli, lai Tavu miegu netraucētu insekti. Teltīm ir ērti priekšnami, kur novietot līdzpaņemtās mantas. Atsevišķiem telšu modeļiem iestrādāts āķis, kam piekarināt līdzpaņemto lampu, tā lai arī nakts tumšajā daļā vari priecāties par dabas skaistumu.

Laba telts taču tikai vairo ceļotprieku!

Tāpat arī Gandrā iegādājami Lafuma pašpiepūšamie matrači, kas ir īpaši viegli un padarīs tavu gulēšanas vietu ērtu un siltu. Matrači piemēroti dažādiem laika apstākļiem, tai skaitā arī patiešām vēsām naktīm.

Mugursomas

augstvertigas-lafuma-jaunas-sezonas-turisma-inventara-preces-ir-klat-5

Plašs un daudzveidīgs ir Lafuma mugursomu klāsts Gandrā. Izvēlies sev piemērotāko pēc litrāžas un lietojuma veida – vai dosies vienas dienas pārgājienā, vai kāpsi kalnos, vai tev paredzēts ilgāks piedzīvojums vairāku nedēļu garumā, Lafuma mugursomas būs lielisks draugs un uzticams ceļabiedrs.

Dzeršanas sistēmas

augstvertigas-lafuma-jaunas-sezonas-turisma-inventara-preces-ir-klat-2

Tāpat arī pievedums Lafuma dzeršanas sistēmām, kas ērti ievietojamas mugursomā. Dzeršanas sistēmas izgatavotas no antimikrobiālas pārtikas klases plastmasas. Tās ir drošas, izturīgas un ērti tīrāmas.

Citas ziņas

Pinguin tūrisma inventārs taupīgai ceļošanai jebkuram ceļot gribētājam

15.06.2012
Pinguin piedāvā dažādas aktīvās atpūtas preces – teltis, mugursomas, guļammaisus, gāzes degļus un daudz ko citu, kas nodrošinās tev komfortu, aktīvi atpūšoties dabā. Pinguin produkcija tiek novērtēta jau vairākus gadu desmitus tās...

Lasīt tālāk

Gandrs Merida velo komanda no Apes MTB maratona atgriežas ar sudrabu

12.06.2012
10.jūnijā Apē notika trešais posms MTB Maratonā, kurā piedalījās arī „Gandrs-Merida” komanda. Organizatori bija pacentušies godam. 54 km distance bija izvijusies cauri daudzām pļavām, gar maziem ezeriņiem, augšup lejup...

Lasīt tālāk

Dodies jūnijā 2 dienu pārgājienā gar Daugavu Latgalē un iegūsti lielisku Light My Fire tūristu trauku komplektu

11.06.2012
image-16287: Piemērots laiks ceļošanai ir vasara - laukā sačukstas putni, rosīgi darbojas kukaiņi, tērpušies zaļganos tērpos, vējā šūpojas koki, rasas pilieni rotā zāli. Tā vien gribas paņemt mugursomu plecos un doties dabā! Maršruts-...

Lasīt tālāk