1. Ziņas
  2. VAUDE kalnu tūrisma jaunās sezonas inventārs – augsta kvalitāte, maksimāla izturība

VAUDE kalnu tūrisma jaunās sezonas inventārs – augsta kvalitāte, maksimāla izturība

Publicēts: 06.06.2012

 VAUDE nāk ar jaunajiem un aktuālajiem šīs sezonas produktiem – augstas kvalitātes un nenovērtējamas izturības guļammaisi, mugursomas, matrači, teltis un citas preces tūrismam. Vaude ir ne tikai augstas kvalitātes un profesionalitātes paraugs, bet arī zīmols, kas iestājas par mijiedarbību ar dabu un ir videi draudzīgs. Ar Vaude zīmola precēm tūristi un aktīvās atpūtas cienītāji dabu var izbaudīt pilnībā, neuztraucoties par neparedzētiem laika apstākļiem un iepriekš nezināmiem šķēršļiem. Vaude uzņēmuma saknes un pamatnozare ir saistītas ar kalnu sportu - tā ir kaislība, ko izjūtam, esot virsotnē, un spēks, kas mūs turp virza.

Guļammaisi, matrači un spilveni ar Primaloft

2012.gada sezonas absolūtā novitāte ir veids, kādā Vaude produktos iestrādāts Primaloft materiāls. Primaloft Infinity ir sintētisks materiāls, kam piemīt maksimālas siltumizolācijas īpašības, kā arī - tas ir maksimāli kompakts.

Guļammaisi ar šo pildījumu nodrošina izcilu siltumu un termo regulējošu efektivitāti. Patentētais šķiedru pārklājums ļauj pildījumam saglabāt savas īpašības pat esot slapjam. Ja teltī būs karsti, šajā guļammaisā nesvīdīsi, savukārt, ja gulēsi laukā drēgnos laika apstākļos, guļammaisi ar Primaloft nodrošinās to, lai tev būtu silta un patīkama gulēšana.

Matrači un spilveni

Vaude matrači ar Primaloft būs ideāli sabiedrotie pārgājienos, kāpienā kalnos vai nakšņošanā kempingā. Tāpat arī Gandrā nopērkami Vaude pārgājieniem paredzētie piepūšamie spilveni, kas aprīkoti ar integrētu pumpja funkciju un iestrādātu putu pildījumu.

Pārgājienu mugursomas

Profesionālas, ļoti vieglas mugursomas, tās ideāli piemērotas gan īsākiem, gan garākiem pārgājieniem. Vaude pārgājienu mugursomās iestrādāta Aeroflex Ultralight tehnoloģija. Pateicoties Aeroflex Ultralight tehnoloģijai, kas izmantota, izgatavojot somas muguras daļu, ceļš pārgājienā būs īpaši viegls un komfortabls. Vieglais tērauda atsperu rāmis saglabās lielisku gaisa plūsmu arī tad, kad soma būs pilnībā piepildīta.

Mugursomas bērniem

 Domājam arī par mazajiem ceļotājiem, lai pārgājiens dabā izvērstos par īstu piedzīvojumu. Vaude mugursomas bērniem ir košas, krāsainas, ar maziem, mīļiem sīkumiem un protams, tās ir ļoti praktiskas.

Kalnu un pārgājienu teltis

Vaude profesionāļu izstrādātās teltis ideāli piemērotas pārgājieniem un kāpšanai kalnos. Vairākos telšu modeļos iestrādāta inovatīvā Powerframe konstrukcija, kas padara telti ļoti izturīgu un stabilu pat lielā vējā.

Unikāls ir Power Odyssee 2P modelis, kas veidots no abpusēji silikonizēta ārējā materiāla. Šis materiāls nodrošina lielisku mitrumizturību un padara telti ļoti vieglu. Materiāls ir izturīgs, drošs pret caurduršanos un atvaira UV starojumu.

Visi Gandrā nopērkamie Vaude telšu modeļi ir sākot ar 3000 mm mitrumizturību.

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-2

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-3

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-6

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-4

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-5

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-7

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-11

Citas ziņas
ar-lieliskiem-rezultatiem-finise-gandrs-un-gandrs-poligrafija-komandas-piedzivojumu-seriala-x-race-otraja-posma

Ar lieliskiem rezultātiem finišē GANDRS un GANDRS POLIGRĀFIJA komandas piedzīvojumu seriāla X-Race otrajā posmā

07.06.2012
Sestdien, 2.jūnija naktī Valkas un Valgas apvidū norisinājās piedzīvojumu sacensības Triatel xRace, kurās piedalījās lielākais dalībnieku skaits piedzīvojumu sacensību vēsturē - 1100 dalībnieki – šajā piedzīvojumu seriāla sacensību posmā...

Lasīt tālāk

gandrs-merida-velo-komandai-godpilna-tresa-vieta-tele2-rigas-velo-maratona

Gandrs-Merida velo komandai godpilnā trešā vieta Tele2 Rīgas velo maratonā

04.06.2012
Gandrs Merida velo komandai lieliski rezultāti Tele2 Rīgas velomaratonā, kas norisinājās svētdien, 3.jūnijā. Šī gada Tele2 Rīgas velomaratonā pārspēti līdzšinējie dalībnieku skaita rekordi - velomaratons 11. novembra krastmalā pulcēja teju...

Lasīt tālāk

travelsafe-jauna-pret-insektu-linija-laus-tev-netrauceti-baudit-dabu-aizmirstot-par-kaitinosajiem-insektu-kodumiem

Travelsafe jaunā pret insektu līnija ļaus tev netraucēti baudīt dabu, aizmirstot par kaitinošajiem insektu kodumiem

04.06.2012
Sezona ir sākusies, daba arvien vairāk vilina doties laukā- makšķerēt, braukt ar laivu, doties pārgājienā, laivot, baudīt kulinārijas brīnumus ezera vai upes krastā. Lai netraucēti baudītu dabu un nedomātu par sīkiem, bet bieži vien kaitinošiem...

Lasīt tālāk