1. Ziņas
  2. VAUDE kalnu tūrisma jaunās sezonas inventārs – augsta kvalitāte, maksimāla izturība

VAUDE kalnu tūrisma jaunās sezonas inventārs – augsta kvalitāte, maksimāla izturība

Publicēts: 06.06.2012

 VAUDE nāk ar jaunajiem un aktuālajiem šīs sezonas produktiem – augstas kvalitātes un nenovērtējamas izturības guļammaisi, mugursomas, matrači, teltis un citas preces tūrismam. Vaude ir ne tikai augstas kvalitātes un profesionalitātes paraugs, bet arī zīmols, kas iestājas par mijiedarbību ar dabu un ir videi draudzīgs. Ar Vaude zīmola precēm tūristi un aktīvās atpūtas cienītāji dabu var izbaudīt pilnībā, neuztraucoties par neparedzētiem laika apstākļiem un iepriekš nezināmiem šķēršļiem. Vaude uzņēmuma saknes un pamatnozare ir saistītas ar kalnu sportu - tā ir kaislība, ko izjūtam, esot virsotnē, un spēks, kas mūs turp virza.

Guļammaisi, matrači un spilveni ar Primaloft

2012.gada sezonas absolūtā novitāte ir veids, kādā Vaude produktos iestrādāts Primaloft materiāls. Primaloft Infinity ir sintētisks materiāls, kam piemīt maksimālas siltumizolācijas īpašības, kā arī - tas ir maksimāli kompakts.

Guļammaisi ar šo pildījumu nodrošina izcilu siltumu un termo regulējošu efektivitāti. Patentētais šķiedru pārklājums ļauj pildījumam saglabāt savas īpašības pat esot slapjam. Ja teltī būs karsti, šajā guļammaisā nesvīdīsi, savukārt, ja gulēsi laukā drēgnos laika apstākļos, guļammaisi ar Primaloft nodrošinās to, lai tev būtu silta un patīkama gulēšana.

Matrači un spilveni

Vaude matrači ar Primaloft būs ideāli sabiedrotie pārgājienos, kāpienā kalnos vai nakšņošanā kempingā. Tāpat arī Gandrā nopērkami Vaude pārgājieniem paredzētie piepūšamie spilveni, kas aprīkoti ar integrētu pumpja funkciju un iestrādātu putu pildījumu.

Pārgājienu mugursomas

Profesionālas, ļoti vieglas mugursomas, tās ideāli piemērotas gan īsākiem, gan garākiem pārgājieniem. Vaude pārgājienu mugursomās iestrādāta Aeroflex Ultralight tehnoloģija. Pateicoties Aeroflex Ultralight tehnoloģijai, kas izmantota, izgatavojot somas muguras daļu, ceļš pārgājienā būs īpaši viegls un komfortabls. Vieglais tērauda atsperu rāmis saglabās lielisku gaisa plūsmu arī tad, kad soma būs pilnībā piepildīta.

Mugursomas bērniem

 Domājam arī par mazajiem ceļotājiem, lai pārgājiens dabā izvērstos par īstu piedzīvojumu. Vaude mugursomas bērniem ir košas, krāsainas, ar maziem, mīļiem sīkumiem un protams, tās ir ļoti praktiskas.

Kalnu un pārgājienu teltis

Vaude profesionāļu izstrādātās teltis ideāli piemērotas pārgājieniem un kāpšanai kalnos. Vairākos telšu modeļos iestrādāta inovatīvā Powerframe konstrukcija, kas padara telti ļoti izturīgu un stabilu pat lielā vējā.

Unikāls ir Power Odyssee 2P modelis, kas veidots no abpusēji silikonizēta ārējā materiāla. Šis materiāls nodrošina lielisku mitrumizturību un padara telti ļoti vieglu. Materiāls ir izturīgs, drošs pret caurduršanos un atvaira UV starojumu.

Visi Gandrā nopērkamie Vaude telšu modeļi ir sākot ar 3000 mm mitrumizturību.

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-2

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-3

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-6

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-4

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-5

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-7

vaude-kalnu-turisma-jaunas-sezonas-inventars-augsta-kvalitate-maksimala-izturiba-11

Citas ziņas
maija-bez-velosipeda-neiztikt

Maijā bez velosipēda neiztikt!

03.05.2012
Maijs, pirmās siltās dienas, kad pavasaris ir šeit lai paliktu. Zied Ievas, kūko dzeguzes, augi plaukst un zied, viegls vējiņš plivina matus un vilina doties dabā. Lieliski piemērota vieta, kurp doties pavasarī, ir Skrīveru puse- daba...

Lasīt tālāk

marts-bus-krasains-un-spozs-jauna-tobby-apavu-auklu-biksturu-un-jostu-kolekcija-ir-klat

Marts būs krāsains un spožs - jaunā TOBBY apavu auklu, bikšturu un jostu kolekcija ir klāt!

13.03.2012
Neaizmirsti - trakajiem pieder pasaule, piešķir savai ikdienai spilgtu akcentu! TOBBY apavu auklas, bikšturi un jostas ir ne vien praktiski un noderīgi, bet arī apžilbina ar dzīvesprieku, kas izpaužas košajā krāsu izvēlē. Bieži...

Lasīt tālāk

drake-un-artec-zimolu-12sezonas-snovborda-deli-no-jautribas-lidz-avangardam-un-northwave-zabaku-540gradu-tehnologijas

Drake un Artec zīmolu 12.sezonas snovborda dēļi – no jautrības līdz avangardam, un Northwave zābaku 540grādu tehnoloģijas

09.02.2012
Ar Drake, Artec dēļiem un Northwave zābakiem kājās sniegots nobrauciens būs viens vienīgs prieks un patīkams satraukums. Šie zīmoli pierādījuši sevi pasaulē kā inovatīvi un uz jaunākajām tehnoloģijām orientēti. Artec sniega dēļi Artec...

Lasīt tālāk