1. Ziņas
  2. Le Chameau zābaku augstā kvalitāte un klasiskais stils nodrošinās gadiem ilgu gandarījumu to valkātājam

Le Chameau zābaku augstā kvalitāte un klasiskais stils nodrošinās gadiem ilgu gandarījumu to valkātājam

Publicēts: 08.10.2014

le-chameau-zabaku-augsta-kvalitate-un-klasiskais-stils-nodrosinas-gadiem-ilgu-gandarijumu-to-valkatajam

Le Chameau zīmolā apvienotas tradīcijas, augstas kvalitātes prasības un inovācijas. Uzņēmums dibināts 1927.gadā, Le Chameau izveidoja kurpnieks, kura ideja bija ražot ūdensizturīgus, komfortablus un elastīgus zābakus. Uzmanības pievēršana vissīkākajām detaļām apvienojumā ar pastāvīgu produktu attīstības stratēģiju un pielāgošanos jaunākajām ražošanas tendencēm – tas viss ir ļāvis Le Chameu iegūt reputāciju kā pasaulē respektētākajam gumijas zābaku ražotājam.

Le Chameau gumijas zābaki ir daudzfunkcionāli, tie piemēroti dažādām aktivitātēm brīvā dabā. Zābaki ir ļoti viegli, vairākiem zābaku modeļiem ir regulējama stulma augšējā daļa, kas nodrošina papildus komfortu. Zābaki izgatavoti no dabīgas gumijas, iekšējā daļa oderēta ar poliestera un kokvilnas apvienojuma materiālu, kas kombinācijā ar ārējo gumijas materiālu nodrošina izcilu komfortu, pielāgojoties pat mazākajām kājas kustībām.

le-chameau-zabaku-augsta-kvalitate-un-klasiskais-stils-nodrosinas-gadiem-ilgu-gandarijumu-to-valkatajam-2 le-chameau-zabaku-augsta-kvalitate-un-klasiskais-stils-nodrosinas-gadiem-ilgu-gandarijumu-to-valkatajam-3

Šīs sezonas Le Chameau jaunumu starpā atradīsiet vīriešu zābaku modeli Anjou Evolution Neo. Šie zābaki ir izgatavoti no dabīgas gumijas, iekšējā oderējumā izmantots 3 mm neoprēna materiāls, kura sastāvā ir mikro burbuļi, kas ievērojami uzlabo materiāla izturību, termālās izolācijas īpašības un elastību. Zābaki piemēroti valkāšanai līdz -15 ‘C atzīmei.  Arī vīriešu gumijas zābaki Vierzonord izgatavoti no iepriekš minētā materiāla, šo modeli īpašu padara stiprināmā zābaka stulma daļa labākam atbalstam un dubulta blīvuma abrazīvi izturīgā gumijas zole, kas nodrošinās lielisku saķeri visa veida reljefos.

le-chameau-zabaku-augsta-kvalitate-un-klasiskais-stils-nodrosinas-gadiem-ilgu-gandarijumu-to-valkatajam-4

Daiļā dzimuma pārstāves iepriecinās šīs sezonas jaunums – gumijas zābaki Anjou Evolution Jersey Lady. Zābaki izgatavoti no dabīgas gumijas, iekšējā daļa oderēta ar poliestera un kokvilnas apvienojuma materiālu, kas kombinācijā ar ārējo gumijas materiālu nodrošina izcilu komfortu, pielāgojoties pat mazākajām kājas kustībām. Zābaki piemēroti lietošanai temperatūrās virs 0`C.

Le Chameau medniekiem un makšķerniekiem paredzētie augstas kvalitātes zābaki nodrošinās maksimālu aizsardzību mitrumā, aukstumā un dubļainā laikā.

Zābaki Arran ir komfortabli, augstas kvalitātes vīriešu zābaki ar paaugstinātu stulma daļu, kas nodrošinās papildus aizsardzību. Piemēroti medībām, skarbiem apvidiem u.c. Zābaki ir ļoti izturīgi, pateicoties integrētajam 'akmeņu aizsargam'. Izgatavoti no ādas, tā papildināta ar Gore-Tex membrānu, kas nodrošinās augstas ūdensnecaurlaidības īpašības, joprojām saglabājot elpojošās īpašības.

le-chameau-zabaku-augsta-kvalitate-un-klasiskais-stils-nodrosinas-gadiem-ilgu-gandarijumu-to-valkatajam-5 le-chameau-zabaku-augsta-kvalitate-un-klasiskais-stils-nodrosinas-gadiem-ilgu-gandarijumu-to-valkatajam-6

Ja vēlaties iegādāties stingrus vidēja augstuma vīriešu zābakus, kas apvieno komfortu, atbalstu aizsardzību un saķeri ar virsmu, īstā izvēlē būs Le Chameau zābaki Caracal. Tie lieliski piemēroti dažādām medību un brīvdabas aktivitātēm. Apavu virsējā daļa izgatavota no ādas un tekstilmateriāla apvienojuma, kas paredzēts intensīvai lietošanai un ir izturīgs pret skrāpējumiem. Zābaki papildināti ar ūdensnecaurlaidīgo un elpojošo Gore-Tex membrānmateriālu. 

Ielūkojieties arī Le Chameau piedāvāto zeķu klāstā. Piemēram, zeķu modelis Chausson Lama ir paredzēts valkāšanai medību vai pārgājienu zābakos kā papildus oderējums. Zābaku ārējais slānis izgatavots no adītas vilnas, iekšējais slānis no kokvilnas.

Visu Gandrā pieejamo Le Chameau produkcijas klāstu atradīsiet šeit.

Citas ziņas
termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba

Termoveļa un sildošais apģērba slānis pilnasinīgai rudens baudīšanai dabā

13.10.2014
Pārgājieni un citas brīvdabas aktivitātes gada vēsajos mēnešos kļūst patiesi baudāmas, izvēloties tām piemērotu apģērbu. Siltā apakšveļa un apģērba vidējais – sildošais – slānis nodrošina ķermeņa mitruma novadīšanu un, atbilstoši apstākļiem, uztur ķermeni...

Lasīt tālāk

membranu-jakas-rudenigiem-pargajieniem-un-ikdienai

Membrānu jakas rudenīgiem pārgājieniem un ikdienai

14.10.2014
Gandrā pieejamo membrānu jaku klāstā atšķirības meklējamas ne tikai pielietojumā un ražotājā, bet arī apģērba veidošanā izmantotajās membrānās, piemēram, Ceplex, DryEdge vai G1000. Membrānas nosaka apģērba raksturu - tā ūdens necaurlaidības un atgrūšanas...

Lasīt tālāk

kaisliba-drosme-un-klientu-atsauksmes-pamati-komperdell-nuju-razosana

Kaislība, drosme un klientu atsauksmes – pamati Komperdell nūju ražošanā

06.10.2014
Komperdell ir tradīcijām bagāts Austriešu nūju ražotājs, kas savu darbību aizsāka 1922. gadā. Galvenie uzņēmuma darbības vadmotīvi ir personību novērtējums, inovācijas tehnoloģijās, kaislība, klientu atsauksmes, drosme un uzticamība. Komperdell ražo...

Lasīt tālāk