1. Ziņas
  2. Termoveļa un sildošais apģērba slānis pilnasinīgai rudens baudīšanai dabā

Termoveļa un sildošais apģērba slānis pilnasinīgai rudens baudīšanai dabā

Publicēts: 13.10.2014

Pārgājieni un citas brīvdabas aktivitātes gada vēsajos mēnešos kļūst patiesi baudāmas, izvēloties tām piemērotu apģērbu. Siltā apakšveļa un apģērba vidējais – sildošais – slānis nodrošina ķermeņa mitruma novadīšanu un, atbilstoši apstākļiem, uztur ķermeni siltumā. Rakstā aplūkota tehniskā sporta apakšveļa un sildošais apģērba slānis.

:image-28008:

Termoveļa – apģērba pirmais slānis

Termoveļa iedalāma divās grupās – sporta un siltajā apakšveļā, kur pirmā paredzēta īpaši aktīvai sportošanai un kustībām, savukārt otrā ir universālāk lietojama.

Aktīvam sportam gada vēsajā laikā piemēroti ir Millet sporta kreklu Carline Plus vīriešu un sieviešu modeļi, kuru ražošanā izmantotas Carline X.C.L. Plus jaunākās auduma tehnoloģijas, kas nodrošina nevainojamu elpošanu un sviedru izvadīšanu, kā arī ķermeņa sildīšanu. Savukārt īpašā Polygiene tehnoloģija novērš nepatīkama aromāta veidošanos.

termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba-5

Savukārt sieviešu termokrekls C Thermolite LS cieši piekļaujas ādai un teicami novada mitrumu un nepatīkamos aromātus, kā arī nodrošina termoregulāciju un kustību brīvību. Šī termoveļa piemērota sporta, kalnu un brīvdabas aktivitātēm jebkurā sezonā. Viegli un ērti kopjama, tai pašā laikā ļoti izturīga veļa, kuras sastāvā ir gan merino vilna, gan otrreizēji pārstrādātas polietilēna šķiedras.

Tāpat arī vīriešu modelis C Thermolite aizsargās aukstā laikā un ir piemērots dažādām aktivitātēm, un labi regulē siltuma apmaiņu. Šis krekls ātri novadīs ķermeņa mitrumu nākamajā slānī, kā arī ātri izžūs, saglabājot patīkamu sajūtu visas fiziskās nodarbes laikā, ko nodrošinās antibakteriālais pārklājums.

termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba-2

Savukārt ražotāja Fuse termokreklu Merino Longshirt vīriešu un sieviešu modeļi ir piemēroti pārgājieniem, skriešanai un citām brīvdabas aktivitātēm aukstā laikā. Kreklu materiāla sastāvā ir 76% dabīga Merīno vilna, kam piemīt izcilas sildošās īpašības un dabīgas nepatīkamu aromātu neitralizējošas īpašības. Merīno vilnai piemīt arī ideālas mitruma pārvadīšanas spējas - tā atgrūž mitrumu no ārpuses un uzsūc mitrumu no iekšpuses.

Flīsa jakas un džemperi– apģērba otrais slānis

Pareiza apģērba slāņu mijiedarbība ir ārkārtīgi svarīgi jebkurā brīvdabas aktivitātē. Lai ķermenis justos silti un patīkami aukstā vējā vai salā, papildus ūdensnecaurlaidīgajai vai vēju aizturošajai jakai, ir nepieciešams arī otrais apģērba slānis, kas nodrošinās sildošās un elpojošās īpašības.

termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba-8

Čehu tūrisma inventāra ražotāja Pinguin flīsa jaka ar kapuci Altea ir komfortabla, funkcionāla un mūsdienīgā dizainā veidota flīsa jaka sievietēm, tā lieliski piemērota visdažādākajām aktivitātēm brīvā dabā - pārgājieniem, trekingam, laivu braucieniem u.c. Tā izgatavota no elastīga, mīksta un valkāšanai patīkama mikro-flīsa materiāla ar ātri žūstošu pārklājumu, kas nodrošinās lielisku termālo komfortu.

Savukārt Tina ir īpaši silta Polartec 200 flīsa materiāla jaka sievietēm, kuru iespējams valkāt gan kā ārējo slāni, gan kā iekšējo slāni. Jakai ir paaugstināta apkakle, pilna garuma rāvējslēdzēja aizdare, divas sānu un viena krūšu kabata ar rāvējslēdzēju aizdarēm, atvērumi īkšķiem piedurkņu galos.

  termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba-9

Pinguin flīsa jaka vīriešiem – Power – ir komfortabla un silta, tā piemērota valkāšanai visdažādākajās brīvdabas aktivitātēs - pārgājienos, trekingā, ceļojumos. To iespējams lietot kā virsējo vai vidējo slāni. Jaka izgatavota no viegla, mīksta un elastīga mikro-flīsa materiāla ar ātri žūstošu pārklājumu, kas nodrošinās lielisku termālo komfortu.

Ar tām pašām īpašībām apveltīts arī džemperis Power.

termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba-7

Kalnu tūrsima inventāra ražotāja Vaude jaka Smaland ir viegla un mīksta sieviešu flīsa jaka - tā lieliski piemērota kā siltais slānis vai viegla virsjaka. Jaka izgatavota no augstas kvalitātes flīsa materiāla saskaņā ar striktākajiem bluesign® standartiem.

Savukārt franču zīmola Lafuma vīriešu flīsa jaka Fastlite Thermal ir izgatavota no elastīga un siltumizolējoša Technostretch materiāla, kas nodrošinās maksimālu komfortu aktivitātes laikā, uzturot perfektu temperatūras kontroli.

Džemperis Zermatt T ir daudzfunkcionāls vīriešu tehniskais džemperis, kas garantē izcilu komfortu, pilnīgu kustību brīvību un termālu aizsardzību. Tas veidots patīkamā, pieguļošā piegriezumā, un tam ir paaugstināta apkakle ar nepilna garuma rāvējslēdzēja aizdari, zoda aizsargs un aproces ar elastīgu apšuvumu.

termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba-12 termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba-11

Džemperis Skyrace Thermal Hoodie ir lieliski piemērots piedzīvojumu sportam, skriešanai, pārgājieniem un citām aktivitātēm. Džemperis izgatavots no elastīga, nodilumizturīga Tecnostretch materiāla, kas nodrošina lielisku termoregulāciju un mitruma pārvadīšanu. Džemperim ir kapuce, ko iespējams pārvērst par apkakli, rāvējslēdzēja aizdares kabata aizmugurē, piedurkņu galos caurumi īkšķiem un atstarojoši elementi.

Savukārt Trail Run Thermal ir elastīgs, kustībām komfortabls un silts sieviešu džemperis, kas īpaši piemērots skriešanai un citām sportiskām brīvdabas aktivitātēm. Džemperis izgatavots no 4-pusēji elastīga Technostretch materiāla, kas nodrošinās lielisku termoregulāciju. Džemperim ir paaugstināta apkakle, rāvējslēdzēja aizdares kabata mugurpusē, īkšķu caurumi aprocēs un atstarojoši elementi.

 termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba-10

Savukārt džempreis Tech Stretch Hoodie ir silts, elastīgs Millet sieviešu džemperis ar kapuci un ergonomisks griezumu maksimālam komfortam. Modelis pielāgots tieši sievietes ķermeņa aprisēm un padarīs sportošanu patīkamāku. Vīles veidotas gludas un plakanas, nodrošinot maksimālu ērtību.

Īpaši skarbos laikapstākļos nepievils Millet jakas Great Alps sieviešu un vīriešu modeļi, kas ir veidota no īpašā Thermal Pro materiāla un ir piemērota visiem gadalaikiem un lieliski noderēs pārgājienos vai kalnos. Tā ir silta, viegla un ar ļoti labu termoregulāciju. Apģērba ražošanā ņemti vērā Low Impact programmas pamatprincipi, atbalstot materiālu otrreizēju pārstrādi un izmantošanu.

:image-28020: termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba-14

Šie un citi līdzīgie produkti atrodami kategroijās flīsa džemperi un flīsa jakas.

Par rudens aktivitātēm piemērotu apģērba trešo slāni - membrānu jakām - lasi šeit.

Citas ziņas
membranu-jakas-rudenigiem-pargajieniem-un-ikdienai

Membrānu jakas rudenīgiem pārgājieniem un ikdienai

14.10.2014
Gandrā pieejamo membrānu jaku klāstā atšķirības meklējamas ne tikai pielietojumā un ražotājā, bet arī apģērba veidošanā izmantotajās membrānās, piemēram, Ceplex, DryEdge vai G1000. Membrānas nosaka apģērba raksturu - tā ūdens necaurlaidības un atgrūšanas...

Lasīt tālāk

kaisliba-drosme-un-klientu-atsauksmes-pamati-komperdell-nuju-razosana

Kaislība, drosme un klientu atsauksmes – pamati Komperdell nūju ražošanā

06.10.2014
Komperdell ir tradīcijām bagāts Austriešu nūju ražotājs, kas savu darbību aizsāka 1922. gadā. Galvenie uzņēmuma darbības vadmotīvi ir personību novērtējums, inovācijas tehnoloģijās, kaislība, klientu atsauksmes, drosme un uzticamība. Komperdell ražo...

Lasīt tālāk

velo-lukturi-jusu-drosibai-un-komfortam-parvietojoties-ar-divriteni-gada-tumsaja-laika

Velo lukturi jūsu drošībai un komfortam, pārvietojoties ar divriteni gada tumšajā laikā

03.10.2014
Lai pārvietotos ar velosipēdu tumsā, tam ir jābūt aprīkotam ar lukturiem. Redzamība tumsā ir nepieciešama jebkura braucēja drošībai. Daļa no velo lukturiem ir paredzēta, lai citi satiksmes dalībnieki, jūs laicīgi pamanītu. Savukārt spoži priekšējie lukturi...

Lasīt tālāk