1. Ziņas
  2. Kaislība, drosme un klientu atsauksmes – pamati Komperdell nūju ražošanā

Kaislība, drosme un klientu atsauksmes – pamati Komperdell nūju ražošanā

Publicēts: 06.10.2014

:image-27906:

Komperdell ir tradīcijām bagāts Austriešu nūju ražotājs, kas savu darbību aizsāka 1922. gadā. Galvenie uzņēmuma darbības vadmotīvi ir personību novērtējums, inovācijas tehnoloģijās, kaislība, klientu atsauksmes, drosme un uzticamība. Komperdell ražo gan kalnu un distanču slēpošanas nūjas, gan nūjošanas un trekinga nūjas.

Nūjošanas nūjas

:image-27899:

Nūjošana sākotnēji radusies kā distanču slēpotāju vasaras sezonas treniņš, taču šobrīd nūjošana ir izplatīta aktivitāte, kuras laikā tiek nodarbināts un trenēts viss ķermenis kopumā. Papildinot nūjošanu ar dabisku vidi, tā kļūst par lielisku aktivitāti svaigā gaisā, ļaujot izbaudīt dabu un atjaunoties arī garīgi. Un būtiskākais – nūjot var jebkurā vietā un jebkuros laikapstākļos!

:image-27898:

Komperdell ražotās nūjošanas nūjas Trainer Pole ir izturīgas nūjošanas nūjas, kuras izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija sakausējuma. Nūjas aprīkotas ar komfortablu Nordic putu rokturi, Nordic Walking Comfort rokas cimdiņu ar Click In sistēmu, kas ļauj siksnas viegli atvienot.

:image-27897:

Savukārt nūjas Ergo pole ir veidotas īpašā, trīs daļā liektā konstrukcijā - nūju augšējās daļas liekums uzlabo rokas leņķi, tādējādi nodrošinot stabilu pozīciju, rokas atbrīvotību un labāku asins cirkulāciju; apakšējās daļas ieliekums nodrošina to, ka nūjas uzgalis ir novietots taisnā leņķī, tādējādi ir neiespējami paslīdēt, novietojot nūju.

Savukārt nūjošanas nūjas Carbon Balance ir vieglākas, jo izgatavotas no oglekļa šķiedras materiāla. Tās tāpat aprīkotas ar komfortablu Nordic Walking rokas cimdiņu un satvērienam ērtu un patīkamu Nordic Walking putu rokturi.

Visas gandrā pieejamās nūjošanas nūjas vari apskatīt šeit.

Trekinga nūjas

Savukārt trekinga nūjas noder kā neaizstājams atbalsts pārgājienos – līdzenā reljefā tās palīdz uzturēt iešanas ritmu, savukārt mainīgā reljefā palīdz gājējam noturēt stabilitāti. Tāpat trekinga nūjas, pareizi pielietotas, var noderēt nojumes veidošanā.

:image-27904:

Komperdell ražotā nūja Power Lock ir kompakti savietojama pārgājienu nūja. Tā izgatavota no viegla un izturīga alumīnija sakausējuma. Nūja aprīkota ar drošu un ērti lietojamu Power Lock II fiksācijas sistēmu, Walker comfort korķa rokturi, rokas siksnu, Vario Treking groziņu un tērauda uzgali.

:image-27903:

Savukārt nūjas T3 Thermogrip Foam 2 ir izturīgas teleskopiskās trekinga nūjas, kuras aprīkotas ar ergonomiskas formas rokturiem un īpašu polsterējumu nūju vidusdaļā ērtākai nūju nešanai rokās. Treking Ice groziņš un uzgalis nodrošina nūjas neizslīdēšanu.

kaisliba-drosme-un-klientu-atsauksmes-pamati-komperdell-nuju-razosana-6

Explorer Contour Power Lock ir kompaktas, trīsdaļīgas teleskopiskās trekinga/pārgājienu nūjas, kuras aprīkotas ar komfortablu Expedition putu rokturi, polsterētu rokas siksnu, ērti regulējamu un drošu Power Lock II fiksācijas sistēmu, Vario trekinga groziņu un volframa/karbīda flex uzgali.

Nūjas C3 Carbon Power Lock ir vieglas un uzticamas, jo to augšējā un vidējā daļa veidota no neticami viegla 100% oglekļa šķiedras materiāla, savukārt apakšējā daļa veidota no izturīga Titanal.HF materiāla. Nūjas aprīkotas ar Expedition putu rokturi, polsterētu rokas siksnu, Power Lock II fiksācijas sistēmu, Vario trekinga groziņu un volframa/karbīda flex uzgali.

 kaisliba-drosme-un-klientu-atsauksmes-pamati-komperdell-nuju-razosana-9

Savukārt prasīgākie lietotāji novērtēs nūjas Approach Vario 4, kas ir īpaši kompaktas, saliekamas četros posmos - saliktā izmērā tikai 45cm garas. Izgatavotas no Titanal.HF un oglekļa šķiedras materiāla.

Visas Gandrā pieejamās trekinga nūjas vari apskatīt šeit.

Oktobrī Komperdell nūjas Gandrā iegādājamas ar -30% atlaidi.

Rakstā izmantots saturs no vietnes http://www.nordicwalkingonline.com/

Citas ziņas
velo-lukturi-jusu-drosibai-un-komfortam-parvietojoties-ar-divriteni-gada-tumsaja-laika

Velo lukturi jūsu drošībai un komfortam, pārvietojoties ar divriteni gada tumšajā laikā

03.10.2014
Lai pārvietotos ar velosipēdu tumsā, tam ir jābūt aprīkotam ar lukturiem. Redzamība tumsā ir nepieciešama jebkura braucēja drošībai. Daļa no velo lukturiem ir paredzēta, lai citi satiksmes dalībnieki, jūs laicīgi pamanītu. Savukārt spoži priekšējie lukturi...

Lasīt tālāk

izteiksmigums-un-funkcionalitate-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem

Izteiksmīgums un funkcionalitāte – Lafuma preces brīvdabas aktivitāšu mīļotājiem

04.08.2014
Gandra plaukti papildināti ar Lafuma piedzīvojumu sporta apģērbu un apaviem, kā arī plašu tūrisma inventāra klāstu. APĢĒRBS UN APAVI Pārvietojoties pa meža trasēm, lieti noderēs ļoti reaģētspējīgie, komfortablie un vieglie multisporta Speedtrail apavi...

Lasīt tālāk

zviedru-razotaja-fjallraven-pargajienu-preces-praktiska-klasika

Zviedru ražotāja Fjallraven pārgājienu preces – praktiska klasika

26.06.2014
Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kuru dizains stāv pāri laikam. Fjällräven sortimentā atradīsiet jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai justos lieliski, lai kurp arī dotos. Pirms vairāk...

Lasīt tālāk