1. Ziņas
  2. Izteiksmīgums un funkcionalitāte – Lafuma preces brīvdabas aktivitāšu mīļotājiem

Izteiksmīgums un funkcionalitāte – Lafuma preces brīvdabas aktivitāšu mīļotājiem

Publicēts: 04.08.2014

izteiksmigums-un-funkcionalitate-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem

Gandra plaukti papildināti ar Lafuma piedzīvojumu sporta apģērbu un apaviem, kā arī plašu tūrisma inventāra klāstu.

APĢĒRBS UN APAVI

Pārvietojoties pa meža trasēm, lieti noderēs ļoti reaģētspējīgie, komfortablie un vieglie multisporta Speedtrail apavi V300 vīriešiem. Apavu augšējā daļa izgatavota no 3D tīklveida materiāla, purngala daļa papildināta ar gumijas purngala aizsargu. Ārējā Vibram zole nodrošina atbalstu un labu saķeri ar virsmu.

Rūpējoties par daiļā dzimuma pārstāvēm īpaši sievietēm radīti šīs pašas sērijas apavi – LD Speedtrail V300.

izteiksmigums-un-funkcionalitate-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem-3

Dodoties pārgājienā, laivojot vai nūjojot, komfortu sagādās jaka Fastlite Thermal. Tā piemērota visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm. Jaka izgatavota no elastīga un siltumizolējoša Technostretch materiāla, kas nodrošinās maksimālu komfortu aktivitātes laikā, uzturot perfektu temperatūras kontroli.

No membrānu jaku klāsta īpaši izceļama jaka Jaipur. Tā izgatavota no ūdensnecaurlaidīga un elpojoša Gore-Tex membrānmateriāla. Jakai ir pielāgojama, noņemama kapuce, centrāla divvirzienu rāvējslēdzēja aizdare, divas rāvējslēdzēja aizdares sānu kabatas, iekškabata, ar auklu regulējama apakšmala.

izteiksmigums-un-funkcionalitate-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem-2

izteiksmigums-un-funkcionalitate-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem-4

Jaunums sieviešu apģērba klāstā – džemperis LD Trail Run Thermal - elastīgs, kustībām komfortabls un silts sieviešu džemperis, kas piemērots skriešanai un citām sportiskām brīvdabas aktivitātēm vēsās vasaras naktīs un rudens vakaros.

Kā pārgājieniem, tā riteņbraukšanai vēsākā laikā lieliski piemērota jaunā LD Tara F-Zip siltumizolējošā jaka ar pilnu rāvējslēdzēja aizdari. Jakai ir kapuce, kustībām komfortabls piegriezums, divas sānu kabatas ar rāvējslēdzēja aizdari un elastīgas aproces.

Plašāku piedāvājumu skati sadaļās Piedzīvojumu sporta un skriešanas apģērbs, Pārgājienu un trekinga apģērbs un Sporta apavi.

TŪRISMA INVENTĀRS

izteiksmigums-un-funkcionalitate-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem-5

izteiksmigums-un-funkcionalitate-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem-6

Vasaras sezonai ritot pilnā sparā, Gandrā atrodami noderīgi jaunumi Lafuma tūrisma inventāra klāstā.

Dodoties vairāku dienu pārgājienos vai ceļojot, būtiski ir izvēlēties liela tilpuma, taču komfortablu mugursomu. Mugursoma Land Cruiser 65+10 ir pilnībā aprīkota un funkcionāla mugursoma, kuru raksturo pārdomātas detaļas – somas dalījums ar atsevišķu piekļuvi apakšējā daļā, kabata fotoaparātam, dokumentu kabata, elastīga aukla uz augšdaļas ekipējuma nešanai, noņemams lietus pārvalks, divi nūju turētāji, nodalījums dzeršanas sistēmai, kā arī ergonomiski veidotas plecu lences ar gela ieliktņiem.

Savukārt īpaši dāmām veidotā mugursoma LD Access 45+10 piemērota īsākiem pārgājieniem un trekingam. Tā aprīkota ar pielāgojamu nešanas sistēmu, kas veidota tā, lai pilnībā atbilstu sievietes ķermeņa uzbūvei. Soma aprīkota ar noņemamu lietus pārvalku, nūju turētāju, ekipējuma turēšanas siksnām somas apakšā, kompresijas siksnām sānos, kā arī nodalījumu dzeršanas sistēmai.

Guļammaisa palags lieliski noder kā aukstos, tā karstos laikapstākļos – to iespējams lietot kā papildus sildošu un higiēnisku kārtu guļammaisā, kā arī lietot kā plānu guļammaisu īpaši siltās naktīs. Gandrā pieejami gan segas, gan kokona tipa guļammaisu palagi - Sleep Cotton XL un Sleep Cotton 220 x 80 cm.

izteiksmigums-un-funkcionalitate-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem-7

Kā skrienot, tā orientējoties un dodoties aktīvās pastaigās būtiski ir nodrošināties ar nepieciešamo ūdens daudzumu – jostas soma X Bottle Belt veidota tā, lai ūdens nešana būtu stabila un ērta. Četras tajā ievietotās 170ml pudeles ļauj pavisam ērti dažādot dzērienu izvēli. Jostas somai ir arī viena tīklveida un viena rāvējslēdzēja aizdares kabata atslēgām.

Sev piemērotu guļammaisu, mugursomu un citu tūrisma inventāru vari apskatīt sadaļā Tūrisma inventārs.Citas ziņas
santa-grigorjeva-izcina-1vietu-latvijas-atklataja-sporta-kapsanas-cempionata-atrumkapsanas-disciplina

Santa Grigorjeva izcīna 1.vietu Latvijas atklātajā sporta kāpšanas čempionātā ātrumkāpšanas disciplīnā

05.08.2014
Spītējot svelmei, 2. augustā norisinājās Latvijas atklātais sporta kāpšanas čempionāts ātrumkāpšanas disciplīnā. Sacensībās piedalījās arī Gandra atbalstītā kāpēja Santa Grigorjeva, kura nemainīgi visas kāpšanas reizes veica 10 sekundēs - gan atlases...

Lasīt tālāk

gandra-atbalstitie-kapeji-veiksmigi-startejusi-atklatajas-bolderinga-sacensibas-igaunija

Gandra atbalstītie kāpēji veiksmīgi startējuši atklātajās bolderinga sacensībās Igaunijā

30.07.2014
Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijā norisinājās atklātās sacensības vienā no klinšu kāpšanas disciplīnām - bolderingā, kurā piedalījās arī Gandra atbalstītie kāpēji Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks.  26. jūlija kvalifikācijas sacensības sastāvēja no...

Lasīt tālāk

gandra-piedzivojumu-sporta-komanda-spraiga-cina-uzvar-latvian-adventure-raid-2014

Gandra piedzīvojumu sporta komanda spraigā cīņā uzvar Latvian Adventure Raid 2014

28.07.2014
Pēdējo gadu karstākajā nedeļas nogalē netālu no Baltkrievijas robežas norisinājās garākās Latvijas piedzīvojumu sacensības Latvian adventure raid 2014. 44h garajā Ekspertu klasē Gandra komandu pārstāvēja Uldis Žimants, Dace Linde un Kristaps Jaudzems...

Lasīt tālāk