1. Ziņas
  2. Northwave velo aksesuāri un apģērbs velobraucējiem

Northwave velo aksesuāri un apģērbs velobraucējiem

Publicēts: 17.06.2014

northwave-velo-aksesuari-un-apgerbs-velobraucejiem

Vasara rit pilnā sparā, tāpēc jāsteidzas to noķert, dodoties braucienos ar savu divriteni. Gandrs vēlas parūpēties, lai Jūs spētu izbaudīt katru šīs aktīvās atpūtas minūti, neuztraucoties ne par laikapstākļiem, ne komfortu, tādēļ piedāvājam itāļu zīmola Northwave jaunāko produkciju velobraucējiem. Northwave uzņēmums izveidots 80. gados Itālijā, un gadu desmitu laikā tas ir attīstījis gan velobraukšanas, gan snovborda piederumu ražošanu un piedāvā tikai augstākās kvalitātes produkciju.

Labi izskatīties, justies ērti un gūt prieku no riteņbraukšanas? To apvienot var šķist sarežģīti, taču ar Northwave apģērbu līnijas jakām, biksēm un krekliem tā nebūs problēma. Aktīviem sportistiem nepieciešami arī cimdi, nemaz nerunājot par apaviem. Kā jau itāļi, Northwave ir spējuši izveidot modernu un oriģinālu dizainu. Arī tie, kuriem svarīgs ir ātrums un precizitāte, būs apmierināti, jo daudzi slaveni sportisti, kas lieto Northwave produkciju, ir spējuši uzvarēt prestižās riteņbraukšanas sacensībās.

northwave-velo-aksesuari-un-apgerbs-velobraucejiem-2

Bieži vien velobraucēji rūpējas par pēdu komfortu, taču piemirst plaukstas. Pēc ilgstošas braukšanas tās var kļūt stīvas un apsārtušas, pat tulznainas. Šī iemesla dēļ piedāvājam jaunumu no Northwave – īsos cimdus Extreme Tech Plus. Šie cimdi ir tikpat ātri un viegli uzvelkami vai novelkami kā visparastākie vilnas pirkstaiņi, pateicoties īpašām aizķerēm. Taču tie nebūt nav parasti cimdi, jo ir veidoti izliektā formā labākai saķerei ar velosipēda rokturiem, turklāt tajos ir triecienu absorbējoši gēla ieliktņi. Šie ir labākie plaukstu aizsargi, turklāt tie rūpējas arī par to, lai temperatūras izmaiņas nenovērstu Jūsu domas no ceļa – tiem ir īkšķa sūklis sviedru noslaucīšanai.

Gandrs zina, ka daudzus velobraucējus uztrauc mūsu vasaras mainīgie laikapstākļi, kuru dēļ bieži vien nākas izmirkt līdz pēdējai vīlītei. Lietus nebaidīs tos, kuri būs nodrošinājušies ar Northwave jaku Traveller Jacket.

northwave-velo-aksesuari-un-apgerbs-velobraucejiem-3

Šī jaka ir pilnībā ūdens necaurlaidīga, pateicoties īpašajai Rainshield Max tehnoloģijai. Dažreiz mēdz gadīties, ka apģērba materiāls ir drošs pret mitrumu, taču ūdens pamanās iesūkties caur šuvēm. Tādēļ šai jakai ir līmētas šuves un ūdensnecaurlaidīgs rāvējslēdzējs. Turklāt jakas uzlabotais dizains padara to īpaši pievilcīgu!

Jaka ir nepieciešama, lai varētu spēkoties ar neparedzamo dabu, bet ko darīt tveicīgajā laikā, kad saule karsē uz nebēdu? Gandrs piedāvā labu risinājumu – Northwave īspiedurkņu kreklu Sonic Jersey. Tas ir veidots no Lightech materiāla, kas nodrošina izcilu elpošanu un gaisa caurlaidību. Papildus piepūli izraisa pārvietošanās apģērbā, kas apgrūtina kustības, taču, pateicoties šī krekla sastāvā esošajam silikonam, tas pielāgojas ķermenim un sniedz kustību brīvību.

northwave-velo-aksesuari-un-apgerbs-velobraucejiem-4

Šosezon gan treniņiem un sacensībām, gan atpūtas izbraucieniem labi piemēroti būs Northwave velo šorti Graphic Bib Short ar atjaunoto dizainu. Bikses ir ērtas un elastīgas, turklāt to lences sniedz papildus kustību brīvību. Īpašais Hawker Air polsterējums padara šortus īpaši piemērotus vīriešu anatomijai.

Kopīga īpašība daudziem apģērbiem no Northwave ir fluorescējošā krāsa un iestrādātie atstarojošie elementi. Šie spilgtie toņi ir ļoti vasarīgi un dzīvespriecīgi. Un, tā kā drošība vienmēr ir pirmajā vietā, krāsa un atstarotāji ļauj riteņbraucēju labāk pamanīt citiem satiksmes dalībniekiem, tāpēc Jūs droši variet doties arī nakts izbraucienos!

Protams, nenovērtējamas riteņbraukšanā ir kāju un pēdu ērtības. Šovasar Gandrs veikalu plauktos plašs Northwave velobraucēju apavu klāsts.  Kalnu mīļotāju labākais palīgs ilgstošos, izturību pārbaudošos braucienos būs velo kurpes Hammer SRS. Kalnu riteņbraucējus iepriecinās tas, ka šīm kurpēm ir Speedlight 3D zole, kas nodrošina kontroli pat ekstrēmās situācijās un sarežģītos ceļa posmos. Vispārēju komfortu sagādās tas, ka šiem apaviem ir laba gaisa caurlaidība.

northwave-velo-aksesuari-un-apgerbs-velobraucejiem-6

Svaigas vēsmas ienes arī jaunums – Northwave kurpes Nirvana. Tām ir skaists dizains un saderība ar klipšu pedāļiem, taču īsts pārsteigums ir jaunā noslēgšanas sistēma, kas ir mazāk izvirzīta un vieglāk lietojama. Arī ar šīm kurpēm Jūs spēsiet sasniegt kalnu virsotnes bez piepūles, turklāt visērtākajā veidā!

 Izvēlies sev piemērotāko inventāru no Northwave klāsta, un lai raiti ripo!

Citas ziņas
velo-piederumu-un-rezerves-dalu-aktualitates-gandra-plauktos

Velo piederumu un rezerves daļu aktualitātes Gandra plauktos

10.06.2014
Velosipēds sastāv no daudz un dažādām daļām, kuras reizēm nodilst un ir nepieciešams nomainīt. Velosipēda sirds ir tā rāmis, bet lai ar to brauktu, tas ir jāaprīko ar vismaz 30 detaļām. Remerx velosipēdu aploces Šajā sezonā Gandrā pieejamas Remerx...

Lasīt tālāk

edelrid-kapsanas-sporta-un-arborisma-ekipejuma-jaunumi-saja-sezona

Edelrid kāpšanas sporta un arborisma ekipējuma jaunumi šajā sezonā

09.06.2014
Šajā sezonā Gandrs ir parūpējies par jaunu inventāra klāstu no Edelrid – virves, iekares, atsaites u.c., lai kāpšana būtu īpaši komfortabla un patīkama.  Edelrid - kāpšanas inventāra ražotājs ar 150 gadu pieredzi. Edelrid piedāvā inovatīvus un ilgtspējīgus...

Lasīt tālāk

eurotrail-active-leisure-un-travel-safe-turisma-piederumi-brivdabas-milotajiem

EuroTrail, Active Leisure un Travel Safe tūrisma piederumi brīvdabas mīļotājiem

06.06.2014
Dabas mīļotāju sezonai esot pašā plaukumā, Gandrā atrodami tūrisma ekipējuma un piederumu ražotāju - EuroTrail, Active Leisure un TravelSafe – jaunumi, kas padarīs atpūtu pie dabas īpaši komfortablu un patīkamu. EuroTrail piedāvātās tūrisma preces ir...

Lasīt tālāk