1. Ziņas
  2. EuroTrail, Active Leisure un Travel Safe tūrisma piederumi brīvdabas mīļotājiem

EuroTrail, Active Leisure un Travel Safe tūrisma piederumi brīvdabas mīļotājiem

Publicēts: 06.06.2014

Dabas mīļotāju sezonai esot pašā plaukumā, Gandrā atrodami tūrisma ekipējuma un piederumu ražotāju - EuroTrail, Active Leisure un TravelSafe – jaunumi, kas padarīs atpūtu pie dabas īpaši komfortablu un patīkamu.

EuroTrail piedāvātās tūrisma preces ir domātas ceļotājiem ar visdažādākajām prasībām - vai tā būtu nojume, lai patvertos no saules, vai ērts atpūtas krēsls, vai kāda no dažādu izmēru izturīgajām, kvalitatīvajām kempinga vai pārgājienu teltīm.

eurotrail-active-leisure-un-travel-safe-turisma-piederumi-brivdabas-milotajiem

Šajā sezonā jaunums no EuroTrail sērijas ir galds Pavillon, pieejami divi izmēri S un L. Šis galds noderēs gan dažādos brīvdabas braucienos, gan piemājas dārzā vai kempingā. Galds ir ļoti izturīgs un 100 % ūdensdrošs, tā rāmis ir izgatavots no pūdera pārklājuma tērauda, tādēļ to droši un komfortabli iespējams lietot lielākām cilvēku grupām.

Ir lietas, kuras vieni sauc par sīkumiem, citi par glābiņu un iemeslu, kāpēc ceļojums izdevies - mēs Gandrā to saucam par jauno TravelSafe sēriju, kurā ietilpst dažāda lieluma un sastāva aptieciņas, moskītu tīkli, medikamentu un citu mazu priekšmetu glabātuves, medikamentu dozatori, piederumi moskītu aizbiedēšanai un moskītu kodumu apkopes līdzekļi, higiēnas piederumi un daudzas citas lietas, kas ir īpaši piemērotas ceļošanai uz apvidiem ar augstu veselības risku. TravelSafe gadiem ilgi sadarbojas ar tropu apgabalu ekspertiem, medicīnas un valsts iestādēm. TravelSafe mērķis ir ar savu produktu līnijām palīdzēt ceļotājam samazināt līdz minimumam ikvienu veselības risku un ceļojumu jebkuros apstākļos padarīt par patīkamu piedzīvojumu.

eurotrail-active-leisure-un-travel-safe-turisma-piederumi-brivdabas-milotajiem-3

Domājot par bērna komfortu, Jums noderēs spilvens Neck Pillow Kids no TravelSafe sērijas. Spilvens ir mīksts un komfortabls, tas nodrošinās patīkamāku atpūtu ikvienā ceļojumā vai pārbraucienā. Spilvens veidots košā un piemīlīgā dizainā.

Par to, lai kājas vienmēr būtu siltas, parūpēsies zeķes Bug Safe Sock - komfortablas, īpašā bezšuvju konstrukcijā veidotas zeķes, kas piemērotas pārgājieniem, trekingam un pastaigām dažādos apstākļos. Izmantotais Coolmax materiāls nodrošinās sausu un komfortablu sajūtu valkāšanas laikā, antibakteriālā bambusa dzija saglabās svaigumu. Zeķes apstrādātas ar īpašu Healthguard™ pārklājumu, kas ļaus jums baudīt brīvdabas piedzīvojumus, neraizējoties par ērcēm vai citiem kukaiņiem.

Laikapstākļi var mainīties vien dažu sekunžu laikā. Lai lietus nepārsteigtu nesagatavotu, tev lieti noderēs lietusmētelis Poncho Basic, kas piemērots gan dažādām brīvdabas aktivitātēm, gan ikdienai. Tas ir viegli lietojams un komfortabls. Izgatavots no 100% poliestera ar ūdensizturīgām, līmētām šuvēm.

eurotrail-active-leisure-un-travel-safe-turisma-piederumi-brivdabas-milotajiem-2

Ikkatra dabas baudītāja draugs visdažādākajās situācijās ir zīmols Active Leisure. Active Leisure piedāvā telts matračus, lietusmēteļus, ceļojuma somas u.c. aktīvās atpūtas piederumus - tās ir lietas, kas padarīs jūsu ceļojumu jauku un patīkamu!

Jaunums no Active Leisure sērijas, ko atradīsiet Gandra plauktos šajā sezonā, ir lietusmētelis Rainponcho DLX Zipper Extension - funkcionāls un komfortabls lietusmētelis, kas veidots īpašā konstrukcijā ar rāvējslēdzēja aizdares pagarinājumu, kas nodrošinās aizsardzību pret lietu ne vien tā valkātājam, bet arī viņa mugursomai. Lietusmētelim ir elastīgas piedurkņu aproces. 

Citas ziņas
edelrid-kapsanas-sporta-un-arborisma-ekipejuma-jaunumi-saja-sezona

Edelrid kāpšanas sporta un arborisma ekipējuma jaunumi šajā sezonā

09.06.2014
Šajā sezonā Gandrs ir parūpējies par jaunu inventāra klāstu no Edelrid – virves, iekares, atsaites u.c., lai kāpšana būtu īpaši komfortabla un patīkama.  Edelrid - kāpšanas inventāra ražotājs ar 150 gadu pieredzi. Edelrid piedāvā inovatīvus un ilgtspējīgus...

Lasīt tālāk

moza-gaisotne-aizvadits-gandra-25-gadu-dzimsanas-dienai-par-godu-rikotais-velo-izbrauciens

Možā gaisotnē aizvadīts Gandra 25 gadu dzimšanas dienai par godu rīkotais velo izbrauciens

04.06.2014
Atzīmējot tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikala Gandrs 25 gadu dzimšanas dienu, 31.maijā norisinājās Gandra un Valmieras tūrisma informācijas centra kopīgi veidota velo maršruta atklāšanas brauciens. Sīkāk par braucienu stāsta tā vadītājs Krišjānis...

Lasīt tālāk

aizvadits-gadskartejais-rigas-velomaratons

Aizvadīts gadskārtējais Rīgas Velomaratons

04.06.2014
Spraigā un pozitīvā noskaņā svētdien jau 31. reizi norisinājās Rīgas Velomaratons. Vērienīgais velo pasākums arī šoreiz notika 11. Novembra krastmalā. Sporta distancē, kurā bija jāveic 5 apļi starp Vanšu un Dienvidu tiltiem, startēja arī Gandrs-Merida...

Lasīt tālāk