1. Ziņas
  2. Komfortablai un drošai riteņbraukšanai – Alpina Sports ķiveres un brilles

Komfortablai un drošai riteņbraukšanai – Alpina Sports ķiveres un brilles

Publicēts: 27.05.2014

Gandrs ir parūpējies par jaunu preču sortimentu no Alpina Sports – dažāda veida sporta saulesbrilles, lai pasargātu acis no apkārtējās vides, kā arī ķiveres, lai drošāk justos braucot ar velosipēdu.

Alpina Sports ir viens no vadošajiem velobraucēju ķiveru ražotājiem, kas pastāv jau vairāk nekā 30 gadus. Zīmols aizsācis darbību 1980.gadā Bavārijā Vācijā, uzņēmuma dibinātājs ir Verners Grauss ( Werner Grau).

komfortablai-un-drosai-ritenbrauksanai-alpina-sports-kiveres-un-brilles

Alpina Sports piedāvā plašas izvēles produkciju aktīvas atpūtas mīlētājiem. Ražotāja preču sortimentā ir drošas, izturīgas un izskatīgas ķiveres velobraucējiem, kā arī kvalitatīvas sporta brilles, kuru piedāvājums regulāri tiek papildināts un dažādots.

Jaunums Gandra plauktos – Dribs 2.0 Ceramic - funkcionālas un komfortablas saulesbrilles, kas lieliski piemērotas dažādām sportiskām brīvdabas aktivitātēm. Brilles ir aprīkotas ar īpašām div-komponentu kājiņām, kas nodrošinās optimālu komfortu un stabilitāti. Īpaši izliektās lēcas un rāmis veido aerodinamisku formu, kas perfekti piekļaujas sejai un optimāli novada gaisa plūsmu. Saulesbrilles aprīkotas ar Ceramic lēcām.. Lēcas piemērotas ļoti spožai saulei un intensīvai gaismai, tās uzlabo kontrastu un pasargā no infrasarkanajiem stariem.

komfortablai-un-drosai-ritenbrauksanai-alpina-sports-kiveres-un-brilles-2

Tāpat arī šajā sezonā Alpina Sports briļļu kolekciju papildina brilles Sorcery HR C+ - mūsdienīgā dizainā radītas saulesbrilles Cold Flex formētie briļļu kājiņu gali uzlabo komfortu un saķeri ap ausīm. Fog stop lēcu pārklājums efektīvi pasargā lēcas no aizsvīšanas. Brilles aprīkotas ar Ceramic+ Fogstop lēcām, piemērotas spožai saulei un intensīvai gaismai. Lēcu iekšējā daļa pārklāta ar antistatisku pret-aizsvīšanas pārklājumu. Tās uzlabo kontrastu un nodrošina aizsardzību pret infrasarkano starojumu.

Jaunums Alpina Sports ķiveru kolekcijā šajā sezonā ir komfortablā un funkcionālā aizsargķivere Panoma City, kas īpaši piemērota riteņbraukšanai pilsētvidē. 

Ķiveres ārējā čaula izgatavota no Ceramic materiāla, kam piemīt ārkārtīgi liela izturība pret saplīšanu un skrāpējumiem. Ķivere aprīkota ar FlashLight sistēmu - noņemamu aizmugurējo lukturi, kas nodrošinās optimālu redzamību un drošību, kā arī papildus atstarojošām uzlīmēm.

komfortablai-un-drosai-ritenbrauksanai-alpina-sports-kiveres-un-brilles-5

Tāpat arī šajā sezonā iepriecina funkcionālā un sportiskā tūrisma riteņbraukšanas ķivere Skid 2.0, kas aprīkota ar dažādām pārdomātām un funkcionālām niansēm, lai padarītu riteņbraukšanu drošāku un komfortablāku.

Ķiveres ārējā čaula izgatavota arī no Ceramic materiāla. Ķivere aprīkota ar īpašu Edge Protect sistēmu.. Tas ir ļoti būtisks papildus aizsardzības līdzeklis, kas nodrošina aizsardzību sānu triecienu gadījumā, kā arī ir efektīva aizsardzība pret ķiveres sabojāšanu ikdienas lietošanā. Papildus tam, ķiverei ir aizsargājošs nadziņš un aizsargtīkliņš pret kukaiņiem. Aprīkota ar īpaši komfortablo un parocīgo Run Ergo regulācijas mehānismu.

Savukārt dodoties braucienos pa bezceļu ceļiem noderēs ķivere Carapax, kas ir izturīga, modernā dizainā veidota enduro (bezceļu riteņbraukšana) tipa riteņbraukšanas ķivere. Ķivere aprīkota ar vairākām funkcionālām, pārdomātām detaļām, kas padarīs tavu piedzīvojumu komfortablāku un drošāku. Ķivere aprīkota ar īpašu Edge Protect sistēmu.

komfortablai-un-drosai-ritenbrauksanai-alpina-sports-kiveres-un-brilles-3

Papildus tam, ķiverei ir augstumā pielāgojams aizsargājošais nadziņš un antibakteriāla materiāla polsterējuma spilventiņi, kas efektīvi samazina baktēriju veidošanos, tādējādi novēršot nepatīkama aromāta veidošanos, galvai svīstot.

Viss Alpina Sports aksesuāru piedāvājums aplūkojams šeit, izvēlies sev piemērotāko un dodies jaudīgos velo piedzīvojumos! 

Citas ziņas
vaude-turisma-inventars-un-apgerbs-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains

Vaude tūrisma inventārs un apģērbs – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

19.05.2014
Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību un...

Lasīt tālāk

dodies-daba-ar-pinguin

Dodies dabā ar Pinguin!

09.05.2014
Sākoties aktīvākajai dabas mīļotāju sezonai, Gandrā atrodami lielāki un mazāki jaunumi no Pinguin – 100 litru tilpuma mugursomas, gāzes un kombinētie degļi, galda piederumi un citi dabā mītošajiem noderīgi produkti. Pinguin ir viena no vecākajām Čehijas...

Lasīt tālāk

jaunums-merida-275-collu-kalnu-velosipedi

Jaunums - Merida 27,5 collu kalnu velosipēdi

10.04.2014
Sākot ar šo sezonu Gandrā pieejami ar 27,5 collu ratiem aprīkoti Merida kalnu velosipēdi, kas ir absolūta inovācija velo pasaulē. Šie Merida velosipēdu rati ir tikai par 5% smagāki nekā ierastie 26 collu velosipēdu rati, tajā pat laikā tiem piemīt visas...

Lasīt tālāk