1. Ziņas
  2. Dodies dabā ar Pinguin!

Dodies dabā ar Pinguin!

Publicēts: 09.05.2014

dodies-daba-ar-pinguin-9

Sākoties aktīvākajai dabas mīļotāju sezonai, Gandrā atrodami lielāki un mazāki jaunumi no Pinguin – 100 litru tilpuma mugursomas, gāzes un kombinētie degļi, galda piederumi un citi dabā mītošajiem noderīgi produkti.

Pinguin ir viena no vecākajām Čehijas tūrisma inventāra ražotnēm – pirmie Pinguin produkti Čehijas tirgū parādījās 1989. gadā – lai nodrošinātu kvalitāti, tie izmantoti un pārbaudīti dažādos apstākļos - pat augstkalnu ekspedīcijās, ieskaitot augstākās virsotnes pasaulē. Pārbaudēs izdarītie secinājumi un ieteikumi ņemti vērā, uzlabojot dizainu un radot jaunus modeļus, tādējādi nodrošinot funkcionalitāti, komfortu un drošību.

dodies-daba-ar-pinguin

dodies-daba-ar-pinguin-2

Dodoties daudzdienu pārgājienā vai ceļojumā, svarīga ir ērtas un funkcionāli pārdomātas mugursomas izvēle. Pinguin Explorer 100 ir labi ventilējoša un ietilpīga mugursoma, kas aprīkota ar pielāgojamu ABS nešanas sistēmu ar regulējamām plecu lencēm un noņemamu gurnu jostu. Papildus pārdomātajam kabatu un kompresijas siksnu izvietojumam no noņemamās somas augšdaļas un gurnu jostas iespējams izveidot gurnu somu, ietaupot līdzi nesamo mantu apjomu un svaru.

Īsākiem maršrutiem piemērota mugursoma Trail 42, kas aprīkota ar ļoti ērtu AVBS nešanas sistēmu ar fiksētu un turošu tīklveida materiālu, kas nodrošina labāko iespējamo ventilāciju mugurai, kā arī optimālu slodzes sadalījumu. Lai nodrošinātu iespējami lielāku komfortu, atrodoties ceļā, soma aprīkota ar elastīgām sānu kabatām, cilpām nūju stiprināšanai, lietus pārvalku un nodalījumu dzeršanas sistēmai.

dodies-daba-ar-pinguin-3

dodies-daba-ar-pinguin-10

Nozīmīga dabā gājēju inventāra daļa ir viegls, kvalitatīvs un kompakts deglis, kas palīdz atgūt kā zaudēto siltumu, tā enerģiju. Kombinētais deglis Pyro ir stabils un funkcionāls – tas piemērots visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm, taču tā būtiskākā priekšrocība slēpjas iespējā to lietot gan ar gāzi, gan ar šķidro kurināmo. Gāzes degļa lotosa zieda forma un gāzes pirmsuzkarsēšanas caurule paātrina uzkarsēšanas procesu, palielina ēdiena pagatavošanas ātrumu un padara liesmu stabilu pat skarbos laikapstākļos.

dodies-daba-ar-pinguin-6

Kompaktais gāzes degļa un katliņa komplekts Aura nodrošinās mazāku jaudu kā Pyro, taču ietaupīs vietu mugursomā, jo katliņā iespējams savietot kā degli, tā gāzes balonu. Deglis aprīkots ar pjezo vieglākai aizdedzināšanai un vēja aizsargu, karstuma efektivitātes nodrošināšanai.

Dodoties brīvdabas izbraucienos, kā kempingā, tā piknikā noderēs arī saliekamā dakša-karote Spork Steel, kas ir ērta un izturīga, gan komfortablais atpūtas krēsls Directors Chair, kura konstrukcija veidota no vieglām alumīnija caurulēm.

Īpašs jaunums no Pinguin ir telts Gemini 150 Extreme Snow, kas piemērota lietošanai sarežģītos laikapstākļos – tai ir īpaši stingrs loku konstrukcijas atbalsts, ārējais materiāls izgatavots no viegla ripstop materiāla ar UV staru aizsardzību, kā arī telts ir aprīkota ar sniega aizsargiem.

dodies-daba-ar-pinguin-7

Citu tūrismam nepieciešamo inventāru meklē sadaļā Tūrisma inventārs.

Citas ziņas

Noslēgušās Gandra kāpšanas torņa sezonas atklāšanas sacensības 2014

12.05.2014
image-26329: 2014. gada 11. maijā Kalnciema ielā 28 norisinājās sacensības par godu Gandra kāpšanas torņa sezonas atklāšanai, sacensības norisinājās ātrumkāpšanā un grūtajā kāpšanā. Šogad Gandra dalībniekus patiesi priecēja nevainojami laikapstākļi...

Lasīt tālāk

Gandrs-Merida komandas velo braucējs Reinis Markss startē Igaunijas lielākajā MTB maratonā

08.05.2014
image-26248: 4. maijā Vīlandē norisinājās Igaunijas lielākā kalnu riteņbraukšanas sacensību maratona ''Samsung Estonian CUP 2014'' 1. posms, kurā startēja arī Reinis Markss, pārstāvot „Gandrs -Merida” komandu. Reinis 60 kilometrus garajā distancē izcīnīja...

Lasīt tālāk

Gandra atbalstītie kāpēji Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks izcīna augstas vietas sacensībās grūtajā kāpšanā Igaunijā

07.05.2014
Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījās Igaunijas atvērtajā čempionātā, kas norisinājās Tartu pilsētā. Šoreiz Santa un Kaspars startēja grūtajā kāpšanā, kur 4 stundu laikā bija jāpieveic 10 trases. Santa, pilnībā pieveicot...

Lasīt tālāk