1. Ziņas
  2. Dodies dabā ar Pinguin!

Dodies dabā ar Pinguin!

Publicēts: 09.05.2014

dodies-daba-ar-pinguin-9

Sākoties aktīvākajai dabas mīļotāju sezonai, Gandrā atrodami lielāki un mazāki jaunumi no Pinguin – 100 litru tilpuma mugursomas, gāzes un kombinētie degļi, galda piederumi un citi dabā mītošajiem noderīgi produkti.

Pinguin ir viena no vecākajām Čehijas tūrisma inventāra ražotnēm – pirmie Pinguin produkti Čehijas tirgū parādījās 1989. gadā – lai nodrošinātu kvalitāti, tie izmantoti un pārbaudīti dažādos apstākļos - pat augstkalnu ekspedīcijās, ieskaitot augstākās virsotnes pasaulē. Pārbaudēs izdarītie secinājumi un ieteikumi ņemti vērā, uzlabojot dizainu un radot jaunus modeļus, tādējādi nodrošinot funkcionalitāti, komfortu un drošību.

dodies-daba-ar-pinguin

dodies-daba-ar-pinguin-2

Dodoties daudzdienu pārgājienā vai ceļojumā, svarīga ir ērtas un funkcionāli pārdomātas mugursomas izvēle. Pinguin Explorer 100 ir labi ventilējoša un ietilpīga mugursoma, kas aprīkota ar pielāgojamu ABS nešanas sistēmu ar regulējamām plecu lencēm un noņemamu gurnu jostu. Papildus pārdomātajam kabatu un kompresijas siksnu izvietojumam no noņemamās somas augšdaļas un gurnu jostas iespējams izveidot gurnu somu, ietaupot līdzi nesamo mantu apjomu un svaru.

Īsākiem maršrutiem piemērota mugursoma Trail 42, kas aprīkota ar ļoti ērtu AVBS nešanas sistēmu ar fiksētu un turošu tīklveida materiālu, kas nodrošina labāko iespējamo ventilāciju mugurai, kā arī optimālu slodzes sadalījumu. Lai nodrošinātu iespējami lielāku komfortu, atrodoties ceļā, soma aprīkota ar elastīgām sānu kabatām, cilpām nūju stiprināšanai, lietus pārvalku un nodalījumu dzeršanas sistēmai.

dodies-daba-ar-pinguin-3

dodies-daba-ar-pinguin-10

Nozīmīga dabā gājēju inventāra daļa ir viegls, kvalitatīvs un kompakts deglis, kas palīdz atgūt kā zaudēto siltumu, tā enerģiju. Kombinētais deglis Pyro ir stabils un funkcionāls – tas piemērots visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm, taču tā būtiskākā priekšrocība slēpjas iespējā to lietot gan ar gāzi, gan ar šķidro kurināmo. Gāzes degļa lotosa zieda forma un gāzes pirmsuzkarsēšanas caurule paātrina uzkarsēšanas procesu, palielina ēdiena pagatavošanas ātrumu un padara liesmu stabilu pat skarbos laikapstākļos.

dodies-daba-ar-pinguin-6

Kompaktais gāzes degļa un katliņa komplekts Aura nodrošinās mazāku jaudu kā Pyro, taču ietaupīs vietu mugursomā, jo katliņā iespējams savietot kā degli, tā gāzes balonu. Deglis aprīkots ar pjezo vieglākai aizdedzināšanai un vēja aizsargu, karstuma efektivitātes nodrošināšanai.

Dodoties brīvdabas izbraucienos, kā kempingā, tā piknikā noderēs arī saliekamā dakša-karote Spork Steel, kas ir ērta un izturīga, gan komfortablais atpūtas krēsls Directors Chair, kura konstrukcija veidota no vieglām alumīnija caurulēm.

Īpašs jaunums no Pinguin ir telts Gemini 150 Extreme Snow, kas piemērota lietošanai sarežģītos laikapstākļos – tai ir īpaši stingrs loku konstrukcijas atbalsts, ārējais materiāls izgatavots no viegla ripstop materiāla ar UV staru aizsardzību, kā arī telts ir aprīkota ar sniega aizsargiem.

dodies-daba-ar-pinguin-7

Citu tūrismam nepieciešamo inventāru meklē sadaļā Tūrisma inventārs.

Citas ziņas
jaunums-merida-275-collu-kalnu-velosipedi

Jaunums - Merida 27,5 collu kalnu velosipēdi

10.04.2014
Sākot ar šo sezonu Gandrā pieejami ar 27,5 collu ratiem aprīkoti Merida kalnu velosipēdi, kas ir absolūta inovācija velo pasaulē. Šie Merida velosipēdu rati ir tikai par 5% smagāki nekā ierastie 26 collu velosipēdu rati, tajā pat laikā tiem piemīt visas...

Lasīt tālāk

marts-bus-krasains-un-spilgts-jauna-tobby-apavu-auklu-biksturu-un-jostu-kolekcija-ir-klat

Marts būs krāsains un spilgts - jaunā Tobby apavu auklu, bikšturu un jostu kolekcija ir klāt

07.03.2014
Neaizmirstiet - trakajiem pieder pasaule, piešķir savai ikdienai spilgtu akcentu! Tobby apavu auklas, kā arī bikšturi un jostas  ir ne vien praktiski un noderīgi, bet arī apžilbina ar dzīvesprieku, kas izpaužas košajā krāsu izvēlē. Bieži apavu auklas...

Lasīt tālāk

light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem-kolekcijas-papildinajums-gandra

Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem – kolekcijas papildinājums Gandrā

06.03.2014
Lielisku ideju var pamanīt uzreiz - tā ir vienkārša, acīmredzama, tai pašā laikā neordināra un neparasta. Tieši tā cilvēki reaģē, ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas tādu āra aktivitāšu piederumu radīšanā...

Lasīt tālāk