1. Ziņas
  2. Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem – kolekcijas papildinājums Gandrā

Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem – kolekcijas papildinājums Gandrā

Publicēts: 06.03.2014

:image-25575:

Lielisku ideju var pamanīt uzreiz - tā ir vienkārša, acīmredzama, tai pašā laikā neordināra un neparasta. Tieši tā cilvēki reaģē, ieraugot Light My Fire produktus.

Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas tādu āra aktivitāšu piederumu radīšanā, kas ir praktiski pielietojami kā pilsētvidē, tā mežā. No uguns iegūšanas līdz ēdiena pagatavošanai – Light My Fire produkti ir domāti dabas aktivitāšu cienītājiem visā pasaulē - kā ikdienas piedzīvojumu meklētājam, tā pieredzējušam izdzīvotājam!

Light My Fire produkti ir funkcionāli, kā arī dizainā nostrādāti līdz perfekcijai. Tie radīti ar smaidu, kas skatās pretī no ikviena produkta visdažādākajās varavīksnes krāsās.

light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem-kolekcijas-papildinajums-gandra-3

Gandrā atradīsit galda piederumus, kas iederēsies un lieliski iegulsies mugursomā vai piknika grozā.

Krami uguns iegūšanai - mazi, kompakti un ļoti noderīgi – tie ir lieliska alternatīva brīžos, kad nav izdevies pasargāt sērkociņus no mitruma, un, kas gan tas par pārgājienu bez ugunskura.

Koši un krāsaini trauki un trauku komplekti brokastīm, pusdienām un arī vakariņām brīvā dabā.

light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem-kolekcijas-papildinajums-gandra-5

Šīs sezonas jaunums – praktiska, salokāma, šķidrumam paredzēta pudele. Saliekama trīs daļās un izgatavota no neslīdoša materiāla. Standarta izmēra pudeles kakliņš ļaus viegli dzert, kā arī nodrošinās savietojamību ar ūdens filtru. Mīkstais pudeles korpuss, ļaus viegli un ērti to transportēt somā vai arī ārpusē pie mugursomas. Šī īpašā pudele ir paredzēta gan nopietnām ekspedīcijām, gan praktiskam pilsētniekam. Izmēri: 250 x 90 x 90 mm.

Visu Light My Fire produktu piedāvājumu aplūkojiet šeit. 

Citas ziņas
vadosa-alpinisma-un-klinsu-kapsanas-razotaja-petzl-inventara-pievedums-gandra

Vadošā alpīnisma un klinšu kāpšanas ražotāja Petzl inventāra pievedums Gandrā

26.02.2014
Petzl piedāvā ekipējumu kalniem, klinšu kāpšanai, ledus kāpšanai, kanjoningam, speleoloģijai. Tāpat arī Petzl ražo ekipējumu rūpnieciskajam alpīnismam, glābējiem un militāristiem. Petzl ir dibināts kā ģimenes uzņēmums pateicoties Fernand Petzl un viņa...

Lasīt tālāk

alpina-sports-ziemas-sporta-kiveres-un-brilles-prieces-gan-ar-funkcionalitati-gan-gaumigo-dizainu

Alpina sports ziemas sporta ķiveres un brilles priecēs gan ar funkcionalitāti, gan gaumīgo dizainu

04.02.2014
ALPINA SPORTS ir viens no vadošajiem ziemas sporta ķiveru un briļļu ražotājiem pasaules tirgū. Uzņēmums aizsācis darbību 1980.gadā Bavārijā, Vācijā un veiksmīgi darbojas nu jau vairāk nekā 30 gadus, eksportējot produkciju uz vairāk nekā 35 valstīm visā...

Lasīt tālāk

elan-13-14-sezonas-kolekcija-nak-ar-inovacijam-kalnu-sleposanas-joma

Elan 13/14 sezonas kolekcija nāk ar inovācijām kalnu slēpošanas jomā

21.01.2014
Elan turpina veiksmes stāstu, gūstot panākumus slēpju ražošanā WaveFlex tehnoloģijā un turpinot saņemt starptautiski atzītas balvas inovāciju un dizaina kategorijās. Elan jaunākās radītās inovācijas liecina par to, ka zīmols nemitīgi turpina pilnveidoties...

Lasīt tālāk