1. Ziņas
  2. Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem – kolekcijas papildinājums Gandrā

Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem – kolekcijas papildinājums Gandrā

Publicēts: 06.03.2014

:image-25575:

Lielisku ideju var pamanīt uzreiz - tā ir vienkārša, acīmredzama, tai pašā laikā neordināra un neparasta. Tieši tā cilvēki reaģē, ieraugot Light My Fire produktus.

Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas tādu āra aktivitāšu piederumu radīšanā, kas ir praktiski pielietojami kā pilsētvidē, tā mežā. No uguns iegūšanas līdz ēdiena pagatavošanai – Light My Fire produkti ir domāti dabas aktivitāšu cienītājiem visā pasaulē - kā ikdienas piedzīvojumu meklētājam, tā pieredzējušam izdzīvotājam!

Light My Fire produkti ir funkcionāli, kā arī dizainā nostrādāti līdz perfekcijai. Tie radīti ar smaidu, kas skatās pretī no ikviena produkta visdažādākajās varavīksnes krāsās.

light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem-kolekcijas-papildinajums-gandra-3

Gandrā atradīsit galda piederumus, kas iederēsies un lieliski iegulsies mugursomā vai piknika grozā.

Krami uguns iegūšanai - mazi, kompakti un ļoti noderīgi – tie ir lieliska alternatīva brīžos, kad nav izdevies pasargāt sērkociņus no mitruma, un, kas gan tas par pārgājienu bez ugunskura.

Koši un krāsaini trauki un trauku komplekti brokastīm, pusdienām un arī vakariņām brīvā dabā.

light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem-kolekcijas-papildinajums-gandra-5

Šīs sezonas jaunums – praktiska, salokāma, šķidrumam paredzēta pudele. Saliekama trīs daļās un izgatavota no neslīdoša materiāla. Standarta izmēra pudeles kakliņš ļaus viegli dzert, kā arī nodrošinās savietojamību ar ūdens filtru. Mīkstais pudeles korpuss, ļaus viegli un ērti to transportēt somā vai arī ārpusē pie mugursomas. Šī īpašā pudele ir paredzēta gan nopietnām ekspedīcijām, gan praktiskam pilsētniekam. Izmēri: 250 x 90 x 90 mm.

Visu Light My Fire produktu piedāvājumu aplūkojiet šeit. 

Citas ziņas
gandra-pargajiens-kumadas-amatnieks-15un-22marta

Gandra pārgājiens Kumadas Amatnieks 15.un 22.martā

06.03.2014
Pavasaris te pat jau vien ir, un tas ir īstākais laiks, lai dotos dabā vērot pārmaiņas. Marts šogad solās būt silts, un, kamēr koki vēl nav salapojuši, ir lieliska iespēja apskatīt tekošos ūdeņus. Krastošana Latvijā gūst aizvien lielāku ievērību, un nav...

Lasīt tālāk

aicinam-komandai-pievienoties-jaunu-kolegi-pardeveju

Aicinām komandai pievienoties jaunu kolēģi – pārdevēju

21.03.2014
Darba pienākumi: laipni apkalpot klientus un sniegt konsultācijas; izvietot preces tirdzniecības zālē; pārzināt preču sortimentu; darbs ar kases aparātu un ar to saistītās operācijas. Prasības: vēlama iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā; precizitāte...

Lasīt tālāk

vadosa-alpinisma-un-klinsu-kapsanas-razotaja-petzl-inventara-pievedums-gandra

Vadošā alpīnisma un klinšu kāpšanas ražotāja Petzl inventāra pievedums Gandrā

26.02.2014
Petzl piedāvā ekipējumu kalniem, klinšu kāpšanai, ledus kāpšanai, kanjoningam, speleoloģijai. Tāpat arī Petzl ražo ekipējumu rūpnieciskajam alpīnismam, glābējiem un militāristiem. Petzl ir dibināts kā ģimenes uzņēmums pateicoties Fernand Petzl un viņa...

Lasīt tālāk