1. Ziņas
  2. Elan 13/14 sezonas kolekcija nāk ar inovācijām kalnu slēpošanas jomā

Elan 13/14 sezonas kolekcija nāk ar inovācijām kalnu slēpošanas jomā

Publicēts: 21.01.2014

:image-25043:

Elan turpina veiksmes stāstu, gūstot panākumus slēpju ražošanā WaveFlex tehnoloģijā un turpinot saņemt starptautiski atzītas balvas inovāciju un dizaina kategorijās. Elan jaunākās radītās inovācijas liecina par to, ka zīmols nemitīgi turpina pilnveidoties, ik gadu nākot klajā ar ko jaunu un pārsteidzošu gan tehnoloģiju, gan dizaina ziņā.

Arī šogad Elan nebeidz pārsteigt – īpaši izceļams Elan radītais Delight slēpju modelis sievietēm, kā arī Elan Amphibio WaveFlex pati jaunākā slēpju versija. Delight QT ELW 9.0 slaloma slēpes ir vienas no vieglākajām pasaulē, tās slēpošanu dāmām padarīs reizē vieglāku un dinamiskāku.

elan-13-14-sezonas-slepju-kolekcija-nak-ar-absolutu-inovaciju-kalna-slepju-joma-2

Ar Delight pagriezieni ir viegli jebkuros sniega apstākļos, kā arī, pateicoties Wavelight tehnoloģijai un slēpju konstrukcijai, stāvos nobraucienos slēpes sniedz stabilitāti un atbalstu, kas padara slēpošanu perfektu – dinamisku un vieglu. Slēpju cenā iekļauti ELW 9.0 stiprinājumi.

Īpašu atzinību izpelnījusies Elan Amphibio WaveFlex 12 F ELX 11.0 pati jaunākā slēpju versija. Šīs ir slēpes, ar kurām iespējams sasniegt iespaidīgu ātrumu. Slēpēs iestrādātas Amphibio un WaveFlex inovatīvās tehnoloģijas, tās aprīkotas ar RST sānu kantēm un jaudīgu koka serdi maksimāli ērtai manevrēšanai. Amphibio tehnoloģijas revolucionārās īpašības slēpjas konstrukcijā, kurā apvienoti camber un rocker slēpju profili – izliektas slēpju iekšējās kantes nodrošina lielisku saķeri ar virsmu un stabilitāti; piepaceltas, ieliektas slēpju ārējās kantes sniedz nepārspējami patīkamu vieglumu pagriezienos. Slēpju cenā ietilpst ELX 11 stiprinājumi.

Gandrā pieejamas arī īpaši mazajiem slēpotājiem radītas slēpes Elan Formula Green. Elan ir izstrādājis tehnoloģiju, kas paātrinās mazo braucēju prasmju pilnveidošanu un saīsinās ceļu uz godalgotajām vietām sacensībās.

elan-13-14-sezonas-slepju-kolekcija-nak-ar-absolutu-inovaciju-kalna-slepju-joma

Synflex serdene un Full Power Cap konstrukcija kombinācijā ar viegli lietojamo Quick Trick System nodrošina vienmērīgu un harmonisku braukšanu pagriezienos, kā arī īpaši veidotās un stiprinātās malas padara slēpes atsaucīgas un ar ļoti labu kontroles līmeni.

Tiem, kurus aizrauj izaicinājumi, īstais kalna ierocis būs Elan frīstaila slēpes Puzzle TBT. Paredzētas eksperta trikiem sniega parkā. Slēpes izgatavotas TBT patentētajā profilā, kam piemīt trīs dažādas darbības bāzes virsmas ar dažādiem leņķiem. Lielisks dizains un labāko tehnoloģiju apvienojums - šīs ir slēpes, kas liks elpai aizrauties!

Viss Gandra  Elan kalnu slēpju klāsts aplūkojams šeit.

Citas ziņas
pasaule-plasi-pazistamo-rex-distancu-sleposanas-nuju-pievedums-gandra

Pasaulē plaši pazīstamo Rex distanču slēpošanas nūju pievedums Gandrā

02.01.2014
Rex distanču slēpošanas nūju ražotāji un dizaina veidotāji ir slēpošanas industrijas vadošie speciālisti. Distanču nūjas ražotas Somijā, un Gandrā pieejams plašs Rex distanču slēpošanas nūju klāsts, iekļaujot dažāda spektra nūjas ziemas vaļasprieku baudītājiem. Dinamiskais...

Lasīt tālāk

peltonen-distancu-slepju-jaunas-kolekcijas-gandra-plauktos

Peltonen distanču slēpju jaunās kolekcijas Gandra plauktos

27.12.2013
Uzņēmums Peltonen tika dibināts 1945. gadā, un šobrīd tas ir kļuvis par vienu no vadošajiem distanču slēpju ražotājiem pasaulē. Vairāk kā sešdesmit gadu pastāvēšanas vēsturē šis uzņēmums ir strauji attīstījis savas prasmes un profesionalitāti, šobrīd...

Lasīt tālāk

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos

Fjallraven atzīts par labāko Outdoor zīmolu 2013. gadā, un ziemas kolekcija jau pieejama Gandra plauktos

02.11.2013
Priecīgi jaunumi - Vācijas Outdoor Magazine - Eiropas lielākā Outdoor žurnāla - lasītāji atzinuši Fjallraven par labāko zīmolu apģērbu kategorijā. Fjällräven zīmola preces – tā ir praktiska klasika. Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes...

Lasīt tālāk