1. Ziņas
  2. Elan 13/14 sezonas kolekcija nāk ar inovācijām kalnu slēpošanas jomā

Elan 13/14 sezonas kolekcija nāk ar inovācijām kalnu slēpošanas jomā

Publicēts: 21.01.2014

:image-25043:

Elan turpina veiksmes stāstu, gūstot panākumus slēpju ražošanā WaveFlex tehnoloģijā un turpinot saņemt starptautiski atzītas balvas inovāciju un dizaina kategorijās. Elan jaunākās radītās inovācijas liecina par to, ka zīmols nemitīgi turpina pilnveidoties, ik gadu nākot klajā ar ko jaunu un pārsteidzošu gan tehnoloģiju, gan dizaina ziņā.

Arī šogad Elan nebeidz pārsteigt – īpaši izceļams Elan radītais Delight slēpju modelis sievietēm, kā arī Elan Amphibio WaveFlex pati jaunākā slēpju versija. Delight QT ELW 9.0 slaloma slēpes ir vienas no vieglākajām pasaulē, tās slēpošanu dāmām padarīs reizē vieglāku un dinamiskāku.

elan-13-14-sezonas-slepju-kolekcija-nak-ar-absolutu-inovaciju-kalna-slepju-joma-2

Ar Delight pagriezieni ir viegli jebkuros sniega apstākļos, kā arī, pateicoties Wavelight tehnoloģijai un slēpju konstrukcijai, stāvos nobraucienos slēpes sniedz stabilitāti un atbalstu, kas padara slēpošanu perfektu – dinamisku un vieglu. Slēpju cenā iekļauti ELW 9.0 stiprinājumi.

Īpašu atzinību izpelnījusies Elan Amphibio WaveFlex 12 F ELX 11.0 pati jaunākā slēpju versija. Šīs ir slēpes, ar kurām iespējams sasniegt iespaidīgu ātrumu. Slēpēs iestrādātas Amphibio un WaveFlex inovatīvās tehnoloģijas, tās aprīkotas ar RST sānu kantēm un jaudīgu koka serdi maksimāli ērtai manevrēšanai. Amphibio tehnoloģijas revolucionārās īpašības slēpjas konstrukcijā, kurā apvienoti camber un rocker slēpju profili – izliektas slēpju iekšējās kantes nodrošina lielisku saķeri ar virsmu un stabilitāti; piepaceltas, ieliektas slēpju ārējās kantes sniedz nepārspējami patīkamu vieglumu pagriezienos. Slēpju cenā ietilpst ELX 11 stiprinājumi.

Gandrā pieejamas arī īpaši mazajiem slēpotājiem radītas slēpes Elan Formula Green. Elan ir izstrādājis tehnoloģiju, kas paātrinās mazo braucēju prasmju pilnveidošanu un saīsinās ceļu uz godalgotajām vietām sacensībās.

elan-13-14-sezonas-slepju-kolekcija-nak-ar-absolutu-inovaciju-kalna-slepju-joma

Synflex serdene un Full Power Cap konstrukcija kombinācijā ar viegli lietojamo Quick Trick System nodrošina vienmērīgu un harmonisku braukšanu pagriezienos, kā arī īpaši veidotās un stiprinātās malas padara slēpes atsaucīgas un ar ļoti labu kontroles līmeni.

Tiem, kurus aizrauj izaicinājumi, īstais kalna ierocis būs Elan frīstaila slēpes Puzzle TBT. Paredzētas eksperta trikiem sniega parkā. Slēpes izgatavotas TBT patentētajā profilā, kam piemīt trīs dažādas darbības bāzes virsmas ar dažādiem leņķiem. Lielisks dizains un labāko tehnoloģiju apvienojums - šīs ir slēpes, kas liks elpai aizrauties!

Viss Gandra  Elan kalnu slēpju klāsts aplūkojams šeit.

Citas ziņas
snovborda-inventara-kolekcijas-saja-sezona-turpina-parsteigt-gan-tehnologiju-gan-dizaina-zina

Snovborda inventāra kolekcijas šajā sezonā turpina pārsteigt gan tehnoloģiju, gan dizaina ziņā

31.01.2014
Gandrā atradīsit pasaules klases ražotāju Elan Snowboards , Drake un Northwave ziemas inventāra preces – sniega dēļus, stiprinājumus un snovborda zābakus. Šie ražotāji gadiem ilgi strādājuši pie tā, lai piedāvātu braucējiem labāko, kas atrodams snovborda...

Lasīt tālāk

spozi-un-saulaini-aizvadita-gandra-demo-diena-ozolkalna-19janvari

Spoži un saulaini aizvadīta Gandra demo diena Ozolkalnā 19.janvārī

20.01.2014
Svētdien, 19.janvārī atklājām demo dienu sezonu, piedāvājot slēpotājiem un dēļotājiem izmēģināt jaunās sezonas slaloma un snovborda inventāru Ozolkalnā. Kniebjošais sals netraucēja daudzajiem Ozolkalna apmeklētājiem testēt jaunās sezonas slēpes. Īpašu...

Lasīt tālāk

vakance-darbnicas-administrators

Vakance - darbnīcas administrators

10.01.2014
Darba pienākumi: Pieņemt un izsniegt remontējamo inventāru; Laipni apkalpot klientus un sniegt konsultācijas; Pārzināt preču sortimentu; Darbs ar kases aparātu un ar to saistītās operācijas. Prasības kandidātiem: izcilas komunikācijas spējas; precizitāte...

Lasīt tālāk