1. Ziņas
  2. Pasaulē plaši pazīstamo Rex distanču slēpošanas nūju pievedums Gandrā

Pasaulē plaši pazīstamo Rex distanču slēpošanas nūju pievedums Gandrā

Publicēts: 02.01.2014

Rex distanču slēpošanas nūju ražotāji un dizaina veidotāji ir slēpošanas industrijas vadošie speciālisti. Distanču nūjas ražotas Somijā, un Gandrā pieejams plašs Rex distanču slēpošanas nūju klāsts, iekļaujot dažāda spektra nūjas ziemas vaļasprieku baudītājiem.

pasaule-plasi-pazistamo-rex-distancu-sleposanas-nuju-pievedums-gandra-3

Dinamiskais Rex distanču slēpošanas nūju tirgus pieaugums uzskatāmi pierāda to, ka produktu attīstība, distanču nūju sniegums un pieejamā cena konkurē pasaules līmenī.

Lielu popularitāti slēpotāju vidū ieguvis cenas ziņā ļoti draudzīgais Omega modelis – šīs ir vienkāršas tūrisma distanču slēpošanas nūjas. Tām ir ērtas, ergonomiskas roku siksnas ar regulācijas iespēju. Nūjas izgatavotas no stikla šķiedras materiāla.

Ja vēlaties sev īpaši vieglās karbona nūjas, piemērots būs Zenith modelis - 80% nūju sastāva veido karbona šķiedras, kas padara nūjas īpaši vieglas un izturīgas.

Ja vēlaties savam augumam līdz pat milimetram pielāgojamas nūjas, īstais modelis būs Rex R2 Racing Set distanču slēpošanas nūjas, kuras pats varēsit nozāģēt nepieciešamajā garumā. Šīs nūjas izgatavotas no 100% HM oglekļa šķiedras, kas padara tās ultra vieglas un izturīgas.

Viss Gandrā pieejamais distanču slēpošanas nūju klāsts atrodams šeit.

Citas ziņas

Vakance - darbnīcas administrators

10.01.2014
image-24825: Darba pienākumi: Pieņemt un izsniegt remontējamo inventāru; Laipni apkalpot klientus un sniegt konsultācijas; Pārzināt preču sortimentu; Darbs ar kases aparātu un ar to saistītās operācijas. Prasības kandidātiem: izcilas komunikācijas...

Lasīt tālāk

Peltonen distanču slēpju jaunās kolekcijas Gandra plauktos

27.12.2013
image-24724: Uzņēmums Peltonen tika dibināts 1945. gadā, un šobrīd tas ir kļuvis par vienu no vadošajiem distanču slēpju ražotājiem pasaulē. Vairāk kā sešdesmit gadu pastāvēšanas vēsturē šis uzņēmums ir strauji attīstījis savas prasmes un profesionalitāti...

Lasīt tālāk

Uzzini un atrodi sev piemērotāko jaku ziemas piedzīvojumiem!

10.12.2013
Gandrā pieejams ļoti plašs membrānu jaku klāsts, kuras atšķiras ne tikai pēc pielietojuma un ražotājiem, bet tajās izmantoti arī atšķirīgi membrānu materiāli un tehnoloģijas, kas var būt individuāli veidoti katram ražotājam kā, piemēram, DryEdge, Ceplex...

Lasīt tālāk