1. Ziņas
  2. Pasaulē plaši pazīstamo Rex distanču slēpošanas nūju pievedums Gandrā

Pasaulē plaši pazīstamo Rex distanču slēpošanas nūju pievedums Gandrā

Publicēts: 02.01.2014

Rex distanču slēpošanas nūju ražotāji un dizaina veidotāji ir slēpošanas industrijas vadošie speciālisti. Distanču nūjas ražotas Somijā, un Gandrā pieejams plašs Rex distanču slēpošanas nūju klāsts, iekļaujot dažāda spektra nūjas ziemas vaļasprieku baudītājiem.

pasaule-plasi-pazistamo-rex-distancu-sleposanas-nuju-pievedums-gandra-3

Dinamiskais Rex distanču slēpošanas nūju tirgus pieaugums uzskatāmi pierāda to, ka produktu attīstība, distanču nūju sniegums un pieejamā cena konkurē pasaules līmenī.

Lielu popularitāti slēpotāju vidū ieguvis cenas ziņā ļoti draudzīgais Omega modelis – šīs ir vienkāršas tūrisma distanču slēpošanas nūjas. Tām ir ērtas, ergonomiskas roku siksnas ar regulācijas iespēju. Nūjas izgatavotas no stikla šķiedras materiāla.

Ja vēlaties sev īpaši vieglās karbona nūjas, piemērots būs Zenith modelis - 80% nūju sastāva veido karbona šķiedras, kas padara nūjas īpaši vieglas un izturīgas.

Ja vēlaties savam augumam līdz pat milimetram pielāgojamas nūjas, īstais modelis būs Rex R2 Racing Set distanču slēpošanas nūjas, kuras pats varēsit nozāģēt nepieciešamajā garumā. Šīs nūjas izgatavotas no 100% HM oglekļa šķiedras, kas padara tās ultra vieglas un izturīgas.

Viss Gandrā pieejamais distanču slēpošanas nūju klāsts atrodams šeit.

Citas ziņas
peltonen-distancu-slepju-jaunas-kolekcijas-gandra-plauktos

Peltonen distanču slēpju jaunās kolekcijas Gandra plauktos

27.12.2013
Uzņēmums Peltonen tika dibināts 1945. gadā, un šobrīd tas ir kļuvis par vienu no vadošajiem distanču slēpju ražotājiem pasaulē. Vairāk kā sešdesmit gadu pastāvēšanas vēsturē šis uzņēmums ir strauji attīstījis savas prasmes un profesionalitāti, šobrīd...

Lasīt tālāk

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos

Fjallraven atzīts par labāko Outdoor zīmolu 2013. gadā, un ziemas kolekcija jau pieejama Gandra plauktos

02.11.2013
Priecīgi jaunumi - Vācijas Outdoor Magazine - Eiropas lielākā Outdoor žurnāla - lasītāji atzinuši Fjallraven par labāko zīmolu apģērbu kategorijā. Fjällräven zīmola preces – tā ir praktiska klasika. Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes...

Lasīt tālāk

jaunums-gandra-plauktos-legendarie-hanwag-alpinisma-kalnu-un-pargajienu-apavi

Jaunums Gandra plauktos - leģendārie Hanwag alpīnisma, kalnu un pārgājienu apavi

04.10.2013
Zīmols Hanwag un tā ražotie apavi atspoguļo sasniegumus un tradīcijas, kas krātas uzņēmuma 90 gadu pastāvēšanas laikā un atklājas nebeidzamās inovācijās un augstākajā kvalitātē. Uzsākot projektu „Nākamais solis”, Hanwag apņemas ražošanā ievērot arī...

Lasīt tālāk