1. Ziņas
  2. Jaunums Gandra plauktos - leģendārie Hanwag alpīnisma, kalnu un pārgājienu apavi

Jaunums Gandra plauktos - leģendārie Hanwag alpīnisma, kalnu un pārgājienu apavi

Publicēts: 04.10.2013

jaunums-gandra-plauktos-legendarie-hanwag-alpinisma-kalnu-un-pargajienu-apavi-visu-oktobri-iegadajies-ar-20-atlaidi-9

Zīmols Hanwag un tā ražotie apavi atspoguļo sasniegumus un tradīcijas, kas krātas uzņēmuma 90 gadu pastāvēšanas laikā un atklājas nebeidzamās inovācijās un augstākajā kvalitātē. Uzsākot projektu „Nākamais solis”, Hanwag apņemas ražošanā ievērot arī ilgtspējas principus.

Uzņēmumu Hanwag 1921. gadā Vācijā, Fīrkirhenē dibināja apavu izgatavotāju ģimenē dzimušais Hanss Vāgners. Laika gaitā pieprasījums pēc viņa radītajiem apaviem tikai auga, un tika izveidota ražotne, kurā 1936. gadā Olimpiskajām spēlēm tika radīti arī pirmie slēpošanas zābaki. Hanwag darbību galvenokārt veltījis kalnu un pārgājienu apavu attīstīšanai un ražošanai. Atzīmējot 90 gadu jubileju un lepojoties ar tik ilgo pieredzi augstkalnu apavu ražošanā, 2011. gadā Hanwag atbalstījis ārkārtas patvēruma izveidi Cūgšpicē, Vācijas augstākajā kalnā. Nebeidzamas inovācijas un attīstība, kvalitāte, tradīcijas un sasniegumi - šīs īpašības joprojām ir uzņēmuma pamatprincipi.

:image-23658:

Hanwag apavi Gandrā nonākuši laikā, kad uzņēmums izvirzījis sev jaunu mērķi un iesācis projektu „Nākamais solis” („Next Step” project), kurš nosaka turpmāku apņemšanos un virzību uz ilgtspēju, kuras pamatā ir spēja apmierināt mūsdienu vajadzības, negatīvi neietekmējot turpmākās paaudzes. Ilgspējas pamatā ir trīs pamata soļi – CO2 izmešu samazināšana, korporatīva sociālā atbildība un atkritumu apjoma samazināšana, kurus Hanwag sper, ražojot apavus galvenokārt Eiropā un tādējādi samazinot transporta attālumus, pārzinot savas ražotnes un darbiniekus, kā arī nodrošinot apavu ilgmūžību un iespēju pēc novalkāšanas nomainīt to zoles.

Virknē modeļu tiek izmantoti arī videi draudzīgi materiāli – CompoSole: pirmā ārējā zole, kas, rūpnieciski kompostējot, pilnībā sadalās; āda, kas tonēta izmantojot augu valsts produktus, nevis hromu, kas ir efektīvs, bet nelabvēlīgi ietkmē vidi; Terracare Zero ādu, kas ražota, maksimāli samazinot enerģijas patēriņu un CO2 izmešus; bio āda, kura iegūta no govīm, kuras audzētas sugai piemērotos apstākļos organiskajās fermās.

jaunums-gandra-plauktos-legendarie-hanwag-alpinisma-kalnu-un-pargajienu-apavi-visu-oktobri-iegadajies-ar-20-atlaidi-5

Gandra plauktos atradīsiet nepārspēto pārgājienu zābaku modeli Tatra GTX gan vīriešiem, gan sievietēm. Komfortabli, izturīgi un tai pat laikā viegli vidēja augstuma trekinga, pārgājienu un citu brīvdabas aktivitāšu apavi – tie izgatavoti no vaskotas nubuka ādas, kas papildināta ar Gore-Tex membrānmateriālu, kam piemīt ilgstošas ūdensnecaurlaidības un elpojošās īpašības. Apavi aprīkoti ar inovatīvo Vibram AW Integral zoli, kas nodrošina uzlabotu komfortu un atbalstu.

Zābaki Tatra Top GTX ir izturīgi paaugstināta stulma vīriešu apavi, kas piemēroti pārgājieniem, trekingam, medībām, mežiem un purvainiem apvidiem un lepojas ar tādām pašām materiālu īpašībām kā Tatra GTX.

Nazcat GTX ir ūdensnecaurlaidīgi un elpojoši pusaugstie trekinga, pārgājienu un citu brīvdabas aktivitāšu apavi, kas veidoti vizuāli pievilcīgā, tradicionālā dizainā un nodrošina maksimālu komfortu, un, pateicoties paaugstinātai aizsargjoslai, piemēroti arī izaicinošiem un sarežģītiem maršrutiem.

:image-23661:

Kalnu maršrutiem paredzēti Badile Combi GTX, kas ir ūdensizturīgi, elpojoši un izteikti viegli. Tie aprīkoti ar stingru Vibram Climbing zoli, kas nodrošina izcilu saķeri ar virsmu un ir savietojama ar dzelkšņiem.

Savukārt Sirius GTX ir augstākās kvalitātes vīriešu apavi, kas piemēroti alpīnismam, ledus kāpšanai un citām kalnu aktivitātēm. Šie zābaki izpildīs pat prasīgāko kalnu profesionāļu un brīvdabas entuziastu vēlmes, kas paļaujas uz daudzpusīgiem, ūdensizturīgiem, elpojošiem, stabiliem un drošiem apaviem. Tie aprīkoti ar dažādām pārdomātām detaļām, kā piemēram, Click Clamp īpašās fiksācijas cilpas, kas pieļauj atšķirīgu šņorējuma savilkšanu kājas priekšpusē, vidusdaļā un ap potīti (2-zonu šņorējums). Apavi veidoti konstrukcijā ar samazinātu šuvju skaitu, kas nozīmē mazāk berzes un spiediena punktu, kā arī tie nodrošina siltumizolāciju līdz -15`C.

Visus Gandrā atrodamos izcilās kvalitātes Hanwag apavu modeļus meklē šeit.

HANWAG ProTeam member Thorsten Hoyer from HANWAG on Vimeo.

Citas ziņas
tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu

Tagad Gandrā variet ievaskot savu Fjallraven tūrisma apģērbu, nodrošinot apģērba ūdensizturību un pagarinot tā mūžu

29.08.2013
Praktiska klasika – tās ir Fjällräven pārgājienu preces Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām tendencēm, un kuru izstrādē izmanto „G-1000 Original” materiālu. Fjällräven...

Lasīt tālāk

travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem

Travelsafe – ģeniāls līdzeklis efektīvai aizsardzībai pret insektiem

16.07.2013
Daba ir ļoti draudzīga, taču arī tajā mīt mošķi, kas Tava pārgājiena, laivu brauciena, sēņošanas, makšķerēšanas vai dabas baudīšanas idilli var krietni pabojāt. Uzmācīgie insekti ne vien traucē mieru, kaitinoši zumot pie auss, tie prot arī nemanāmi...

Lasīt tālāk

izmanto-aquapac-udensdrosos-iepakojumus-un-traucies-pa-lietainam-meza-trasem-vai-laivo-bez-liekam-raizem

Izmanto Aquapac ūdensdrošos iepakojumus un traucies pa lietainām meža trasēm vai laivo bez liekām raizēm

11.07.2013
Baudīt laisku ūdens peldi un pa telefonu sazināties ar draugiem, snorkelējot uzņemt pārsteidzošus un neticamus fotouzņēmumus, lietainā laikā traukties pa meža trasēm, kartē meklējot nākamo pagriezienu vai lietus laikā, lēkājot pa peļķēm, neraizēties par...

Lasīt tālāk