1. Ziņas
  2. Jaunums Gandra plauktos - leģendārie Hanwag alpīnisma, kalnu un pārgājienu apavi

Jaunums Gandra plauktos - leģendārie Hanwag alpīnisma, kalnu un pārgājienu apavi

Publicēts: 04.10.2013

jaunums-gandra-plauktos-legendarie-hanwag-alpinisma-kalnu-un-pargajienu-apavi-visu-oktobri-iegadajies-ar-20-atlaidi-9

Zīmols Hanwag un tā ražotie apavi atspoguļo sasniegumus un tradīcijas, kas krātas uzņēmuma 90 gadu pastāvēšanas laikā un atklājas nebeidzamās inovācijās un augstākajā kvalitātē. Uzsākot projektu „Nākamais solis”, Hanwag apņemas ražošanā ievērot arī ilgtspējas principus.

Uzņēmumu Hanwag 1921. gadā Vācijā, Fīrkirhenē dibināja apavu izgatavotāju ģimenē dzimušais Hanss Vāgners. Laika gaitā pieprasījums pēc viņa radītajiem apaviem tikai auga, un tika izveidota ražotne, kurā 1936. gadā Olimpiskajām spēlēm tika radīti arī pirmie slēpošanas zābaki. Hanwag darbību galvenokārt veltījis kalnu un pārgājienu apavu attīstīšanai un ražošanai. Atzīmējot 90 gadu jubileju un lepojoties ar tik ilgo pieredzi augstkalnu apavu ražošanā, 2011. gadā Hanwag atbalstījis ārkārtas patvēruma izveidi Cūgšpicē, Vācijas augstākajā kalnā. Nebeidzamas inovācijas un attīstība, kvalitāte, tradīcijas un sasniegumi - šīs īpašības joprojām ir uzņēmuma pamatprincipi.

:image-23658:

Hanwag apavi Gandrā nonākuši laikā, kad uzņēmums izvirzījis sev jaunu mērķi un iesācis projektu „Nākamais solis” („Next Step” project), kurš nosaka turpmāku apņemšanos un virzību uz ilgtspēju, kuras pamatā ir spēja apmierināt mūsdienu vajadzības, negatīvi neietekmējot turpmākās paaudzes. Ilgspējas pamatā ir trīs pamata soļi – CO2 izmešu samazināšana, korporatīva sociālā atbildība un atkritumu apjoma samazināšana, kurus Hanwag sper, ražojot apavus galvenokārt Eiropā un tādējādi samazinot transporta attālumus, pārzinot savas ražotnes un darbiniekus, kā arī nodrošinot apavu ilgmūžību un iespēju pēc novalkāšanas nomainīt to zoles.

Virknē modeļu tiek izmantoti arī videi draudzīgi materiāli – CompoSole: pirmā ārējā zole, kas, rūpnieciski kompostējot, pilnībā sadalās; āda, kas tonēta izmantojot augu valsts produktus, nevis hromu, kas ir efektīvs, bet nelabvēlīgi ietkmē vidi; Terracare Zero ādu, kas ražota, maksimāli samazinot enerģijas patēriņu un CO2 izmešus; bio āda, kura iegūta no govīm, kuras audzētas sugai piemērotos apstākļos organiskajās fermās.

jaunums-gandra-plauktos-legendarie-hanwag-alpinisma-kalnu-un-pargajienu-apavi-visu-oktobri-iegadajies-ar-20-atlaidi-5

Gandra plauktos atradīsiet nepārspēto pārgājienu zābaku modeli Tatra GTX gan vīriešiem, gan sievietēm. Komfortabli, izturīgi un tai pat laikā viegli vidēja augstuma trekinga, pārgājienu un citu brīvdabas aktivitāšu apavi – tie izgatavoti no vaskotas nubuka ādas, kas papildināta ar Gore-Tex membrānmateriālu, kam piemīt ilgstošas ūdensnecaurlaidības un elpojošās īpašības. Apavi aprīkoti ar inovatīvo Vibram AW Integral zoli, kas nodrošina uzlabotu komfortu un atbalstu.

Zābaki Tatra Top GTX ir izturīgi paaugstināta stulma vīriešu apavi, kas piemēroti pārgājieniem, trekingam, medībām, mežiem un purvainiem apvidiem un lepojas ar tādām pašām materiālu īpašībām kā Tatra GTX.

Nazcat GTX ir ūdensnecaurlaidīgi un elpojoši pusaugstie trekinga, pārgājienu un citu brīvdabas aktivitāšu apavi, kas veidoti vizuāli pievilcīgā, tradicionālā dizainā un nodrošina maksimālu komfortu, un, pateicoties paaugstinātai aizsargjoslai, piemēroti arī izaicinošiem un sarežģītiem maršrutiem.

:image-23661:

Kalnu maršrutiem paredzēti Badile Combi GTX, kas ir ūdensizturīgi, elpojoši un izteikti viegli. Tie aprīkoti ar stingru Vibram Climbing zoli, kas nodrošina izcilu saķeri ar virsmu un ir savietojama ar dzelkšņiem.

Savukārt Sirius GTX ir augstākās kvalitātes vīriešu apavi, kas piemēroti alpīnismam, ledus kāpšanai un citām kalnu aktivitātēm. Šie zābaki izpildīs pat prasīgāko kalnu profesionāļu un brīvdabas entuziastu vēlmes, kas paļaujas uz daudzpusīgiem, ūdensizturīgiem, elpojošiem, stabiliem un drošiem apaviem. Tie aprīkoti ar dažādām pārdomātām detaļām, kā piemēram, Click Clamp īpašās fiksācijas cilpas, kas pieļauj atšķirīgu šņorējuma savilkšanu kājas priekšpusē, vidusdaļā un ap potīti (2-zonu šņorējums). Apavi veidoti konstrukcijā ar samazinātu šuvju skaitu, kas nozīmē mazāk berzes un spiediena punktu, kā arī tie nodrošina siltumizolāciju līdz -15`C.

Visus Gandrā atrodamos izcilās kvalitātes Hanwag apavu modeļus meklē šeit.

HANWAG ProTeam member Thorsten Hoyer from HANWAG on Vimeo.

Citas ziņas

Noslēdzies atklātais čempionāts bezceļu braukšanā Arctic Trophy 2013

03.10.2013
image-23730: Jau 20. reizi bezceļu braukšanas entuziasti no dažādām valstīm pulcējās, lai šķērsotu Kolas pussalu, pārvarot neskaitāmus šķēršļus no Baltās jūras līdz pat Barenca jūras krastam. Gandra atbalstītā ekipāža – Arnis Namajuns, Mārtiņš Seržants...

Lasīt tālāk

Ar Primus izbaudi arī visdrēgnāko rudens dienu!

30.09.2013
image-23638: Ērtas un parocīgas termokrūzes rīta kafijai, pārtikas termosi veselīgām un siltām pusdienām, izturīgi dzērienu termosi pārgājieniem – pieredzes bagātā tūrisma inventāra ražotāja Primus preces ļaus patiesi izbaudīt rudeni ne tikai dabā...

Lasīt tālāk

Eurobike 2013 novērtēti arī jaunie Brooks velo sēdekļi Cambium

26.09.2013
image-23599: Šīs sezonas jaunums no Brooks – velo sēdeklis Cambium - ieguvis vienu no desmit piešķirtajām zelta godalgām Eurobike 2013 gadatirgū. Ekspertu žūrija norādījusi, ka ar šo modeli Brooks ierāda jaunu virzienu velo sēdekļu ražošanā. Brooks...

Lasīt tālāk