1. Ziņas
  2. Tagad Gandrā variet ievaskot savu Fjallraven tūrisma apģērbu, nodrošinot apģērba ūdensizturību un pagarinot tā mūžu

Tagad Gandrā variet ievaskot savu Fjallraven tūrisma apģērbu, nodrošinot apģērba ūdensizturību un pagarinot tā mūžu

Publicēts: 29.08.2013

tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu

Praktiska klasika – tās ir Fjällräven pārgājienu preces

Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām tendencēm, un kuru izstrādē izmanto „G-1000 Original” materiālu. Fjällräven piedāvājumā ir jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai jūs justos lieliski, lai kurp arī dotos.

Fjällräven apģērba impregnēšana

Tagad veikalā Gandrs TP Alfa variet veikt sava Fjällräven G-1000 apģērba impregnēšanu.

tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu-2

Ievaskošanas procesu veiks īpaši apmācīts personāls, izmantojot kvalitatīvo, Fjällräven izstrādāto Greenland vasku uz īpašas vaskošanai paredzētas virsmas. 1 ievaskošanas reize maksā Ls 3,50. Kā arī – ir spēkā īpašs piedāvājums – iegādājoties jebkuru Fjällräven zīmola preci, saņemsit kuponu, ar kuru jums būs iespēja 1 reizi veikt apģērba ievaskošanu bez maksas.

Vairākums Fjällräven drēbju ir pagatavotas no izturīgā G-1000 materiāla. Tās nodrošina lielisku ventilāciju, kā arī ir vēja un ūdens izturīgas. Lietojot Greenland vasku, savu G-1000 materiāla apģērbu varēsiet piemērot dažādiem laikapstākļiem un aktivitāšu līmeņiem. Ievaskot apģērbu varat arī paši gan mājās, gan atrodoties laukā.

Impregnējiet visu apģērbu vai lietojiet Greenland vasku dažādā apjomā atsevišķām apģērba daļām.

tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu-9

  • Lietojiet vasku dubultā kārtā uz ceļgaliem un bikšu aizmugures daļā, nodrošinot aizsardzību pret mitrumu, kur tas nepieciešams visvairāk.
  • Lai izvairītos no mitruma, ejot pa garu zāli, ievaskojiet bikses no ceļgaliem uz leju.
  • Ievaskojiet pārgājienu jakas priekšpusi, plecu daļu un kapuci, bet atstājiet muguras daļu neievaskotu, lai ļautu izplūst karstumam un mitrumam, kas parasti veidojas jakas daļā, kas atrodas zem mugursomas.
  • Iesakām lietot dubultu vaska kārtu uz ziemas jakas pagarinātās aizmugures daļas aizsardzībai pret samirkšanu, sēžot uz mitras virsmas.

Vairāk par Fjällräven apģērbā un inventārā izmantoto “G-1000 Original” materiālu

tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu-6

Ar unikālo G-1000 Jūs būsit sagatavots piedzīvojumiem visos klimatiskajos apstākļos - no tropiskiem, līdz pat polāriem. Šis materiāls spēs izturēt gadiem ilgu lietošanu skarbos apstākļos. Fakts, ka G-1000 ir tik pielāgojams, padara to par vienu no augstvērtīgākajiem materiāliem.

Atšķirībā no membrānu materiāliem, kam piemīt liela mitrumizturība, bet tie nespēj atbrīvot mitrumu no Jūsu ķermeņa, kā rezultātā rada slapjumu no iekšpuses, inovatīvais G-1000 piedāvā aizsardzību pret vēju un vieglu lietu, tajā pašā laikā ļaujot iekšējam mitrumam atbrīvoties daudz labāk. Turklāt tam piemīt lieliska izturība. Sastāvs: 65% Poliesteris, 35% Kokvilna.

Rūpējieties par savu G-1000 apģērbu un uz tikšanos!

 

Citas ziņas

Smiltenes sporta skolā atklāj šosejas riteņbraukšanas nodaļu, kuru vadīs Gandrs-Merida komandas līderis Agnis Apse

30.08.2013
image-23360: Jau pirmdien sāksies jaunais mācību gads. Smiltenes novadā tas būs ļoti īpašs, jo vietējā sporta skolā pēc daudzu gadu pārtraukuma tiks atjaunota šosejas riteņbraukšanas nodaļa, kuras vadību uzņēmies Gandrs-Merida komandas līderis smiltenietis...

Lasīt tālāk

Tagad Gandra interneta veikalā iespējams norēķināties ar PayPal

08.08.2013
image-23267: Lai iepirkšanās Gandra interneta veikalā kļūtu ērtāka, esam izveidojuši iespēju par pirkumiem norēķināties ar PayPal starpniecību. PayPal ir drošs un vienkāršs maksājumu veikšanas rīks. Jūs variet izmantot savu kredītkarti vai bankas...

Lasīt tālāk

Iekļūstot labāko desmitniekā, Gandrs-Merida velo komanda aizvada SEB MTB maratona 4.posmu Cēsīs

07.08.2013
image-23236: 4. augustā, cīnoties ar karstumu, tika aizvadīts SEB MTB maratona 4. posms. Gandrs-Merida sporta komanda varonīgi pievarēja 70 kilometru garo trasi, kura šoreiz bija ne vien tehniski, bet arī fiziski grūta, jo gaisa temperatūra pārsniedza...

Lasīt tālāk