1. Ziņas
  2. Tagad Gandrā variet ievaskot savu Fjallraven tūrisma apģērbu, nodrošinot apģērba ūdensizturību un pagarinot tā mūžu

Tagad Gandrā variet ievaskot savu Fjallraven tūrisma apģērbu, nodrošinot apģērba ūdensizturību un pagarinot tā mūžu

Publicēts: 29.08.2013

tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu

Praktiska klasika – tās ir Fjällräven pārgājienu preces

Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām tendencēm, un kuru izstrādē izmanto „G-1000 Original” materiālu. Fjällräven piedāvājumā ir jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai jūs justos lieliski, lai kurp arī dotos.

Fjällräven apģērba impregnēšana

Tagad veikalā Gandrs TP Alfa variet veikt sava Fjällräven G-1000 apģērba impregnēšanu.

tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu-2

Ievaskošanas procesu veiks īpaši apmācīts personāls, izmantojot kvalitatīvo, Fjällräven izstrādāto Greenland vasku uz īpašas vaskošanai paredzētas virsmas. 1 ievaskošanas reize maksā Ls 3,50. Kā arī – ir spēkā īpašs piedāvājums – iegādājoties jebkuru Fjällräven zīmola preci, saņemsit kuponu, ar kuru jums būs iespēja 1 reizi veikt apģērba ievaskošanu bez maksas.

Vairākums Fjällräven drēbju ir pagatavotas no izturīgā G-1000 materiāla. Tās nodrošina lielisku ventilāciju, kā arī ir vēja un ūdens izturīgas. Lietojot Greenland vasku, savu G-1000 materiāla apģērbu varēsiet piemērot dažādiem laikapstākļiem un aktivitāšu līmeņiem. Ievaskot apģērbu varat arī paši gan mājās, gan atrodoties laukā.

Impregnējiet visu apģērbu vai lietojiet Greenland vasku dažādā apjomā atsevišķām apģērba daļām.

tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu-9

  • Lietojiet vasku dubultā kārtā uz ceļgaliem un bikšu aizmugures daļā, nodrošinot aizsardzību pret mitrumu, kur tas nepieciešams visvairāk.
  • Lai izvairītos no mitruma, ejot pa garu zāli, ievaskojiet bikses no ceļgaliem uz leju.
  • Ievaskojiet pārgājienu jakas priekšpusi, plecu daļu un kapuci, bet atstājiet muguras daļu neievaskotu, lai ļautu izplūst karstumam un mitrumam, kas parasti veidojas jakas daļā, kas atrodas zem mugursomas.
  • Iesakām lietot dubultu vaska kārtu uz ziemas jakas pagarinātās aizmugures daļas aizsardzībai pret samirkšanu, sēžot uz mitras virsmas.

Vairāk par Fjällräven apģērbā un inventārā izmantoto “G-1000 Original” materiālu

tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu-6

Ar unikālo G-1000 Jūs būsit sagatavots piedzīvojumiem visos klimatiskajos apstākļos - no tropiskiem, līdz pat polāriem. Šis materiāls spēs izturēt gadiem ilgu lietošanu skarbos apstākļos. Fakts, ka G-1000 ir tik pielāgojams, padara to par vienu no augstvērtīgākajiem materiāliem.

Atšķirībā no membrānu materiāliem, kam piemīt liela mitrumizturība, bet tie nespēj atbrīvot mitrumu no Jūsu ķermeņa, kā rezultātā rada slapjumu no iekšpuses, inovatīvais G-1000 piedāvā aizsardzību pret vēju un vieglu lietu, tajā pašā laikā ļaujot iekšējam mitrumam atbrīvoties daudz labāk. Turklāt tam piemīt lieliska izturība. Sastāvs: 65% Poliesteris, 35% Kokvilna.

Rūpējieties par savu G-1000 apģērbu un uz tikšanos!

 

Citas ziņas
travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem

Travelsafe – ģeniāls līdzeklis efektīvai aizsardzībai pret insektiem

16.07.2013
Daba ir ļoti draudzīga, taču arī tajā mīt mošķi, kas Tava pārgājiena, laivu brauciena, sēņošanas, makšķerēšanas vai dabas baudīšanas idilli var krietni pabojāt. Uzmācīgie insekti ne vien traucē mieru, kaitinoši zumot pie auss, tie prot arī nemanāmi...

Lasīt tālāk

izmanto-aquapac-udensdrosos-iepakojumus-un-traucies-pa-lietainam-meza-trasem-vai-laivo-bez-liekam-raizem

Izmanto Aquapac ūdensdrošos iepakojumus un traucies pa lietainām meža trasēm vai laivo bez liekām raizēm

11.07.2013
Baudīt laisku ūdens peldi un pa telefonu sazināties ar draugiem, snorkelējot uzņemt pārsteidzošus un neticamus fotouzņēmumus, lietainā laikā traukties pa meža trasēm, kartē meklējot nākamo pagriezienu vai lietus laikā, lēkājot pa peļķēm, neraizēties par...

Lasīt tālāk

brauc-erti-brauc-drosi-brauc-izcili-sezonas-jaunumi-lielajiem-un-mazajiem-velo-braucejiem

Brauc ērti, brauc droši, brauc izcili - sezonas jaunumi lielajiem un mazajiem velo braucējiem

08.07.2013
Northwave – uzņēmums, kas jau 20 gadu garumā palīdzējis velo braucējiem izcīnīt uzvaras, uzstādīt rekordus un uzlabot sniegumu, ar nerimstošu radošumu turpina attīstīt tehnoloģijas, lai atbalstītu braucējus kā trasē, tā ikdienā un ceļojumos. Kaislība...

Lasīt tālāk