1. Ziņas
  2. Brauc ērti, brauc droši, brauc izcili - sezonas jaunumi lielajiem un mazajiem velo braucējiem

Brauc ērti, brauc droši, brauc izcili - sezonas jaunumi lielajiem un mazajiem velo braucējiem

Publicēts: 08.07.2013

Northwave – uzņēmums, kas jau 20 gadu garumā palīdzējis velo braucējiem izcīnīt uzvaras, uzstādīt rekordus un uzlabot sniegumu, ar nerimstošu radošumu turpina attīstīt tehnoloģijas, lai atbalstītu braucējus kā trasē, tā ikdienā un ceļojumos. Kaislība pret velobraukšanu un izaicinājumiem ļāvusi uzņēmumam attīstīties, gadu gaitā velo apavu klāstu papildinot ar velo apģērbu un saulesbrillēm. Lai nodrošinātu maksimālu perfekciju, produkti tiek radīti, attīstīti un testēti Itālijā.

Velo kurpes

brauc-erti-brauc-drosi-brauc-izcili-sezonas-jaunumi-lielajiem-un-mazajiem-velo-braucejiem-2

Northwave lepnums – velo kupres Extreme Tech MTB, kuras iecienījuši Merida Multivan, Cannondale Factory Racing un citu komandu braucēji – sniedz perfektu izpildījumu, pateicoties vieglajai un izturīgajai oglekļa šķiedras zolei, kas papildināta ar dabīgās gumijas protektoru, kas nepievils arī sarežģītās un slapjās trasēs. Ultra vieglā konstrukcijā veidotā, stiprinātā kurpju augšdaļa aizsargās no zariem un akmeņiem, un, pateicoties dubultai aizdares sistēmai, kurpes ir iespējams perfekti pielāgot pēdas formai arī atrodoties trasē.

Tūrisma braucieniem un piedzīvojumu sacensībām piemērotas apvidus velo kurpes Mission Pro ar īpaši vieglu Vibram zoli, kas papildināta ar EVA iekšzoli, veidojot perfektu pretslīdēšanas un ērtuma vienību, ļaujot izbaudīt gan velo braukšanu, gan staigāšanu pa dažāda veida segumiem. Dubultais auklu un līmklipša stiprinājums nodrošina stabilitāti un uzticamību.

brauc-erti-brauc-drosi-brauc-izcili-sezonas-jaunumi-lielajiem-un-mazajiem-velo-braucejiem-3

brauc-erti-brauc-drosi-brauc-izcili-sezonas-jaunumi-lielajiem-un-mazajiem-velo-braucejiem-10

Velo apģērbs

Ceļojošanai un aktīvai atpūtai piemērota jaka New Bike Way, kuras pagarinātā aizmugure nodrošinās apsegtu muguras daļu un kapuce pasargās no nepatīkamiem laikapstākļiem. Dizainā pielāgotie Rocker Baggy ir ērti velo šorti ar papildus izņemamiem riteņbraukšanas šortiem ar Race Sport polsteri – tiem ir divas kabatas, kā arī atstarojošs elements aizmugurē.

Velo cimdi

brauc-erti-brauc-drosi-brauc-izcili-sezonas-jaunumi-lielajiem-un-mazajiem-velo-braucejiem-9

 

brauc-erti-brauc-drosi-brauc-izcili-sezonas-jaunumi-lielajiem-un-mazajiem-velo-braucejiem-6

 

Velo cimdi labākajā izpildījumā gan mazina vibrācijas un triecienus, gan aizsargā braucēja rokas, apvienojot šīs funkcijas ar optimālu ventilāciju un gaisa caurlaidību.

Kalnu riteņbraukšanai paredzētie cimdi Dumper Short, pateicoties tehnoloģiju apvienojumam, pilda visas šīs funkcijas, kā arī tie ir viegli uzvelkami un novelkami. Silikona pārklājums plaukstas daļā uzlabo saķeri ar rokturiem, un Velcro līmklipši nodrošina perfektu noturību.

MTB Air Woman ir īpaši dāmām veidots garo velo cimdu modelis, kura gēla ieliktņi, kas izvietoti BioMap tehnoloģijā, lieliski pasargās no triecieniem, saglabājot saķeri un nodrošinot maksimālu komfortu, savukārt tīklveida pārklājums plaukstas virspusē un pirkstu starpās uzlabo gaisa caurlaidību un ventilāciju.

Ražotāja Chiba velo cimdi New York Scout īpaši paredzēti, lai pārvietotos pa pilsētu spilgtāk, drošāk un ērtāk – tie veidoti no Nappas ādas ar ērtiem gēla polsteriem. Minimālisms cimdu dizainā nodrošina lielisku ventilāciju.

Velo cimdi mazajiem braucējiem

brauc-erti-brauc-drosi-brauc-izcili-sezonas-jaunumi-lielajiem-un-mazajiem-velo-braucejiem

Šosezon Gandra plaukti papildināti ar velo cimdiem arī mazajiem braucējiem – ražotāja Vaude velo cimdi Kids Grody Gloves ir komfortabli un funkcionāli cimdi bērniem, kas veidoti īpašā piegriezumā. Cimdu plaukstas daļā iestrādāti amortizējoši elementi, kas nodrošinās ērtu un drošu stūres rokturu satveršanu.

Ražotāja Chiba bērnu velo cimdi Boys un Girls ir elastīgi un izturīgi, kā arī lieliski izvada mitrumu un nodrošina labu saķeri ar velosipēda rokturiem.

Visu nepieciešamo jaunu velo apvāršņu atklāšanai meklē sadaļā velo piederumi.

Citas ziņas

xRace posms Ventspilī - par to kā cīnīties arī tad, kad liekas, ka cīņa jau zaudēta, stāsta Dace no Gandrs MIX komandas

10.07.2013
image-22949: Sezonas trešais xRace posms Ventspilī organizatoriem bija izdevies gana interesants un dinamisks, kur atkal noderīgs gan spēks, gan prāta asums. Gandrs MIX komanda spraigā cīņā, ilgu laiku domājot, ka cīņa jau zaudēta, finišē kā otrie labākie! Starts...

Lasīt tālāk

Alpina Bike velosipēdi pilsētas steigai un labirintiem

03.07.2013
image-22840: Alpina Bike velosipēdi ražoti Itālijā ekspertu pavadībā, tie ir ļoti ērti un kvalitatīvi – lieliski piemēroti, lai ātri un droši pārvietotos urbānā vidē. Izvēloties pilsētai un ikdienai piemērotu velosipēdu, jāņem vērā ne tikai tā dizains...

Lasīt tālāk

Gandra interneta veikala priekšrocības - tā, lai vienmēr ērti pirkumi

28.06.2013
image-22779: Gandra interneta veikals ir kā trīs veikali vienā - šeit atradīsit visas Gandra veikalu klāstā esošās preces. Tās ir kopā vairāk nekā 7000 preces tūrismam un aktīvai atpūtai. Veicot pirkumu Gandra interneta veikalā virs Ls 30.00, nodrošinām...

Lasīt tālāk