1. Ziņas
  2. Travelsafe – ģeniāls līdzeklis efektīvai aizsardzībai pret insektiem

Travelsafe – ģeniāls līdzeklis efektīvai aizsardzībai pret insektiem

Publicēts: 16.07.2013

travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem

Daba ir ļoti draudzīga, taču arī tajā mīt mošķi, kas Tava pārgājiena, laivu brauciena, sēņošanas, makšķerēšanas vai dabas baudīšanas idilli var krietni pabojāt. Uzmācīgie insekti ne vien traucē mieru, kaitinoši zumot pie auss, tie prot arī nemanāmi piezagties un atstāt sāpīgu un niezošu kodumu pēdas. Tādēļ Gandra kabatā ir efektīvi pret-insektu līdzekļi, lai Tev savā piedzīvojumā nenāktos samierināties ar uzmācīgo sīkšanu vai kļūt par `dzīvo maltīti`.

Papildus tam, ka sīkie kukaiņi traucē mieru gan dienā, gan naktī un atstāj niezošus apsārtumus un pumpas, tie var pārnēsāt arī dažādās slimības, jo īpaši tas jāņem vērā, dodoties atpūtā uz siltākām zemēm. Aizsardzība pret kodumiem un, protams, to izraisītajām slimībām ir ārkārtīgi svarīga gan dienā, gan naktī, tādēļ brīvdabas baudītājiem jānodrošinās ar pienācīgu aizsardzības aprīkojumu, lietojot labu pret-insektu līdzekli, aizsargājošu apģērbu vai moskītu tīklu.

Gandra veikalos ir pieejami dažādi Nīderlandes zīmola Travelsafe aizsardzības līdzekļi, kas citu vidū izceļas ar izcilu efektivitāti. Pie mums atradīsi gan ērti uzstādāmus un funkcionālus moskītu tīklus, gan īpašas cepures ar moskītu tīkliem, kas sevišķi noderēs makšķerēšanas vai laivošanas laikā, gan lieliskos TravelDeet pret-insektu līdzekļus un no dabīgām izejvielām izgatavotos Picksan līdzekļus.

:image-23047:

TravelDeet pret-insektu līdzekļi nodrošina efektīvu aizsardzību pret moskītiem, ērcēm, mušām un daudziem citiem lidojošajiem insektiem. Līdzekļu aktīvais ingredients ir DEET (Dietil-m-toluamīdu), kas nodrošina ilgstošu aizsardzību. Pieejami trīs dažādu veidu TravelDeet pret - insektu līdzekļi – smērējams gels (30% DEET), kas satur 30% aktīvā ingredienta un nodrošina apmēram 6 stundu aizsardzību, izsmidzināms aerosols (40% DEET), kas satur 40% aktīvā ingredienta un nodrošina apmēram 8 stundu aizsardzību un losjons (50% DEET), kas satur 50% aktīvā ingredienta un nodrošina apmēram 10 stundu aizsardzību.

travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem-3

Līdzās šiem līdzekļiem atrodami arī dabīgie Picksan pret - odu un pret-ērču aizsardzības līdzekļi. Picksan ir pats efektīvākais 100% dabīgu izejvielu kombinācijas aerosols pret moskītiem. Pateicoties “slow release” iedarbībai, līdzeklis savu aktivitāti saglabā no 6 līdz 9 stundām. Tas ir dermatoloģiski testēts un piemērots arī bērniem no trīs gadu vecuma.

:image-23049:

Ja tomēr kādam insektam ir izdevies pielavīties un aiz sevis atstāt nepatīkamu, niezošu kodumu, to iespējams apstrādāt ar koduma apstrādes līdzekli Stamp It - uzliekot Stamp It pēckoduma apstrādes līdzekli ar krustiņu galā tieši uz koduma vietas un viegli uzspiežot, Tu iespiedīsi insekta siekalas dziļāk miesā; tur izveidosies antivielas, kas palīdzēs atbrīvoties no nepatīkamās sajūtas un niezes.

travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem-5

Pieejams arī īpašs balzams ādas apstrādei pēc insektu kodumiem Bite Relief Lotion, kas nomierinās ādu, samazinās dedzinošās sajūtas, niezi un pietūkumu koduma vietā. Tas pieejams kā efektīvs un higiēnisks rullītis.

Vasara ir pašā pilnbriedā – neļauj nepatīkamajiem kukaiņiem sabojāt dabas burvības idilli un apturēt tavu piedzīvojumu garu!

Citas ziņas
izmanto-aquapac-udensdrosos-iepakojumus-un-traucies-pa-lietainam-meza-trasem-vai-laivo-bez-liekam-raizem

Izmanto Aquapac ūdensdrošos iepakojumus un traucies pa lietainām meža trasēm vai laivo bez liekām raizēm

11.07.2013
Baudīt laisku ūdens peldi un pa telefonu sazināties ar draugiem, snorkelējot uzņemt pārsteidzošus un neticamus fotouzņēmumus, lietainā laikā traukties pa meža trasēm, kartē meklējot nākamo pagriezienu vai lietus laikā, lēkājot pa peļķēm, neraizēties par...

Lasīt tālāk

brauc-erti-brauc-drosi-brauc-izcili-sezonas-jaunumi-lielajiem-un-mazajiem-velo-braucejiem

Brauc ērti, brauc droši, brauc izcili - sezonas jaunumi lielajiem un mazajiem velo braucējiem

08.07.2013
Northwave – uzņēmums, kas jau 20 gadu garumā palīdzējis velo braucējiem izcīnīt uzvaras, uzstādīt rekordus un uzlabot sniegumu, ar nerimstošu radošumu turpina attīstīt tehnoloģijas, lai atbalstītu braucējus kā trasē, tā ikdienā un ceļojumos. Kaislība...

Lasīt tālāk

perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas

Pērc velosipēdu un saņem dāvanā lieliskas velo lietas

13.06.2013
Līdz pat 7.jūlijam Gandrā pērkot velosipēdu, dāvanā saņemsi noderīgas velo lietas! - Pērkot velo līdz 300 Ls, saņemsi Torch velo lukturu komplektu un SKS vai Polisport dubļusargus. - Pērkot velo virs 300 Ls izvēlies par brīvu sev Northwave velo kreklu...

Lasīt tālāk