1. Ziņas
  2. Travelsafe – ģeniāls līdzeklis efektīvai aizsardzībai pret insektiem

Travelsafe – ģeniāls līdzeklis efektīvai aizsardzībai pret insektiem

Publicēts: 16.07.2013

travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem

Daba ir ļoti draudzīga, taču arī tajā mīt mošķi, kas Tava pārgājiena, laivu brauciena, sēņošanas, makšķerēšanas vai dabas baudīšanas idilli var krietni pabojāt. Uzmācīgie insekti ne vien traucē mieru, kaitinoši zumot pie auss, tie prot arī nemanāmi piezagties un atstāt sāpīgu un niezošu kodumu pēdas. Tādēļ Gandra kabatā ir efektīvi pret-insektu līdzekļi, lai Tev savā piedzīvojumā nenāktos samierināties ar uzmācīgo sīkšanu vai kļūt par `dzīvo maltīti`.

Papildus tam, ka sīkie kukaiņi traucē mieru gan dienā, gan naktī un atstāj niezošus apsārtumus un pumpas, tie var pārnēsāt arī dažādās slimības, jo īpaši tas jāņem vērā, dodoties atpūtā uz siltākām zemēm. Aizsardzība pret kodumiem un, protams, to izraisītajām slimībām ir ārkārtīgi svarīga gan dienā, gan naktī, tādēļ brīvdabas baudītājiem jānodrošinās ar pienācīgu aizsardzības aprīkojumu, lietojot labu pret-insektu līdzekli, aizsargājošu apģērbu vai moskītu tīklu.

Gandra veikalos ir pieejami dažādi Nīderlandes zīmola Travelsafe aizsardzības līdzekļi, kas citu vidū izceļas ar izcilu efektivitāti. Pie mums atradīsi gan ērti uzstādāmus un funkcionālus moskītu tīklus, gan īpašas cepures ar moskītu tīkliem, kas sevišķi noderēs makšķerēšanas vai laivošanas laikā, gan lieliskos TravelDeet pret-insektu līdzekļus un no dabīgām izejvielām izgatavotos Picksan līdzekļus.

:image-23047:

TravelDeet pret-insektu līdzekļi nodrošina efektīvu aizsardzību pret moskītiem, ērcēm, mušām un daudziem citiem lidojošajiem insektiem. Līdzekļu aktīvais ingredients ir DEET (Dietil-m-toluamīdu), kas nodrošina ilgstošu aizsardzību. Pieejami trīs dažādu veidu TravelDeet pret - insektu līdzekļi – smērējams gels (30% DEET), kas satur 30% aktīvā ingredienta un nodrošina apmēram 6 stundu aizsardzību, izsmidzināms aerosols (40% DEET), kas satur 40% aktīvā ingredienta un nodrošina apmēram 8 stundu aizsardzību un losjons (50% DEET), kas satur 50% aktīvā ingredienta un nodrošina apmēram 10 stundu aizsardzību.

travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem-3

Līdzās šiem līdzekļiem atrodami arī dabīgie Picksan pret - odu un pret-ērču aizsardzības līdzekļi. Picksan ir pats efektīvākais 100% dabīgu izejvielu kombinācijas aerosols pret moskītiem. Pateicoties “slow release” iedarbībai, līdzeklis savu aktivitāti saglabā no 6 līdz 9 stundām. Tas ir dermatoloģiski testēts un piemērots arī bērniem no trīs gadu vecuma.

:image-23049:

Ja tomēr kādam insektam ir izdevies pielavīties un aiz sevis atstāt nepatīkamu, niezošu kodumu, to iespējams apstrādāt ar koduma apstrādes līdzekli Stamp It - uzliekot Stamp It pēckoduma apstrādes līdzekli ar krustiņu galā tieši uz koduma vietas un viegli uzspiežot, Tu iespiedīsi insekta siekalas dziļāk miesā; tur izveidosies antivielas, kas palīdzēs atbrīvoties no nepatīkamās sajūtas un niezes.

travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem-5

Pieejams arī īpašs balzams ādas apstrādei pēc insektu kodumiem Bite Relief Lotion, kas nomierinās ādu, samazinās dedzinošās sajūtas, niezi un pietūkumu koduma vietā. Tas pieejams kā efektīvs un higiēnisks rullītis.

Vasara ir pašā pilnbriedā – neļauj nepatīkamajiem kukaiņiem sabojāt dabas burvības idilli un apturēt tavu piedzīvojumu garu!

Citas ziņas

Nāc lentot uz Gandru Kalnciema ielā 28

15.07.2013
image-22995: Vai zināji, ka lentošana (no angļu valodas slacklining) ir vairāk nekā 34 gadus sena? Tās pirmsākumi ir meklējami 80. gados ASV Vašingtonā, kur puišeļi kā laika kavēkli izmantoja ap stāvlaukumu apjoztās norobežojuma ķēdes. Lai aktivitāti...

Lasīt tālāk

Piedzīvojumu sacensību komanda Gandrs poligrāfija 1. kopvērtējumā pēc trim aizvadītiem Triatel xRace posmiem

11.07.2013
image-22969: Komandas kapteinis Uldis Žimants stāsta par piedzīvoto Ventspilī, Triatel xRace 3.posmā. Sestdienas vakarā atgriezāmies Ventspilī, kur pirms nedēļas viesojāmies pa ceļam uz orientēšanās festivālu Kāpa 2013. Neskatoties uz to, ka netālu...

Lasīt tālāk

Izmanto Aquapac ūdensdrošos iepakojumus un traucies pa lietainām meža trasēm vai laivo bez liekām raizēm

11.07.2013
Baudīt laisku ūdens peldi un pa telefonu sazināties ar draugiem, snorkelējot uzņemt pārsteidzošus un neticamus fotouzņēmumus, lietainā laikā traukties pa meža trasēm, kartē meklējot nākamo pagriezienu vai lietus laikā, lēkājot pa peļķēm, neraizēties par...

Lasīt tālāk