1. Ziņas
  2. Fjallraven atzīts par labāko Outdoor zīmolu 2013. gadā, un ziemas kolekcija jau pieejama Gandra plauktos

Fjallraven atzīts par labāko Outdoor zīmolu 2013. gadā, un ziemas kolekcija jau pieejama Gandra plauktos

Publicēts: 02.11.2013

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos

Priecīgi jaunumi - Vācijas Outdoor Magazine - Eiropas lielākā Outdoor žurnāla - lasītāji atzinuši Fjallraven par labāko zīmolu apģērbu kategorijā.

Fjällräven zīmola preces – tā ir praktiska klasika. Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām tendencēm, un kuru izstrādē izmanto G-1000 Original materiālu. Fjällräven piedāvājumā ir jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai jūs justos lieliski, dodoties laukā jebkuros laikapstākļos.

G-1000 Original materiāls

Ar unikālo G-1000 Jūs būsiet sagatavots piedzīvojumiem visos klimatiskajos apstākļos - no tropiskiem, līdz pat polāriem. Kā arī - šis materiāls spēs izturēt gadiem ilgu lietošanu skarbos apstākļos.

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos-2

 

Atšķirībā no membrānu materiāliem, kam piemīt liela mitrumizturība, taču kas ne tik efektīvi atbrīvo ķermeņa radīto mitrumu, inovatīvais G-1000 piedāvā aizsardzību pret vēju un vieglu lietu, tajā pašā laikā ļaujot iekšējam mitrumam atbrīvoties daudz labāk. Sastāvs: 65% Poliesteris, 35% Kokvilna.

Gandra plaukti jau papildināti ar Fjällräven ziemas kolekcijas precēm.

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos-4

Piedāvājumā atradīsiet gan jakas ar siltinājumu, gan izturīgas, ūdensnecaurlaidīgas un vēju aizturošas bikses, gan īpašu materiālu cepures un augstas kvalitātes pārgājienu kreklus.

JAKA SINGI

Izturīgs un komfortabls vīriešu jakas modelis. Tas piemērots slēpošanai un citām ziemas brīvdabas aktivitātēm kalnos. Jakas ārējā daļa izgatavota no divu G-1000 materiālu apvienojuma. Šī kombinācija padara šo jaku izturīgu pret vēju un lietu, joprojām saglabājot labākās elpojošās īpašības. Lieko siltumu iespējams izvadīt arī caur ventilācijas atverēm piedurkņu apakšdaļā. Šī jaka pasargās pat no visbargākās ziemas!

Cepure TUR

Izturīga un silta pārgājienu cepure ar nadziņu, kas pasargās gan no spožiem, apžilbinošiem saules stariem, gan aukstiem vējiem. Pateicoties izgatavošanā izmantotajiem G-1000 un Vinylon F materiāliem, tā ir vēju necaurlaidīga, ūdensizturīga un labi elpojoša. Cepure oderēta ar siltu, mīkstu flīsa oderējumu, kas nodrošinās komfortu aukstā laikā.

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos-5

KREKLS GREENLAND

JAUNUMS Gandra plauktos: izturīgs un funkcionāls garu piedurkņu krekls vīriešiem. Krekls veidots regulārā, kustībām komfortablā piegriezumā un ideāli piemērots kā ikdienai, tā pārgājieniem, trekingam un citām brīvdabas aktivitātēm. Krekls izgatavots no mīksta, nevaskota G-1000 materiāla, kas ātri žūst un ir patīkams valkāšanai. Materiālam piemīt 'iebūvēta'UV aizsardzība, kas līdzvērtīga UPF 40+.

BIKSES BARENTS PRO

Izturīgas pārgājienu bikses vīriešiem, kas būs ideāli piemērotas piedzīvojumiem kalnos un mežos. Bikses izgatavotas no izturīga, vēju aizturoša un mitrumizturīga G-1000® materiāla ar dubultu stiprinājumu aizmugurē un ceļgalu daļā. Biksēm ir zema jostas vieta, īpaši veidoti ceļgali, septiņas kabatas, ieskaitot kabatu kartei, kabatu cirvim un iekškabatu.

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos-6

 

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos-7

BIKSES VIDDA PRO

JAUNUMS: Izturīgas un funkcionālas sieviešu bikses, kas piemērotas pārgājieniem. Bikses izgatavotas no izturīga, vēju necaurlaidīga un mitrumizturīga G-1000 materiāla ar dubultu stiprinājumu aizmugurē un ceļgalu daļās.

Tās veidotas komfortablā, kustībām brīvā piegriezumā ar pazeminātu jostasvietu un formētiem ceļgaliem. Biksēm ir 7 kabatas, ieskaitot kabatu kartei, kabatu cirvim un iekškabatu, elastīgas bikšu staru apakšmalas un 'kabatiņas' ceļgalu polsterējumu ievietošanai.

Citas ziņas

Gandrs kopā ar Latvijas Riteņbraukšanas apvienību un CSDD iesaistās drošas velo braukšanas kampaņā

25.11.2013
image-24452: Vienas nedēļas garumā (laikā no 25.11. - 29.11.) Latvijas Riteņbraucēju apvienība un CSDD organizē drošas velobraukšanas kampaņu. Velo organizāciju saziedotās, velosipēdiem paredzētās lampiņas pirms stundu sākuma tiks nodotas Rīgas pašvaldības...

Lasīt tālāk

Pievienojies Gandrs-Merida komandas ziemas velo koptreniņiem

31.01.2014
Arī februārī ir iespēja nedēļas nogalēs pievienoties ziemas velo treniņiem, kurus vada Gandrs-Merida MTB komandas braucēji Krišjānis (Velomens) un Ints Celmaraugs (Kurjers).  :image-24259: Piedalīties var jebkurš riteņbraucējs, kuram ir vēlme uzzināt...

Lasīt tālāk

Gandra kāpšanas tornis gatavs bezledus kāpšanai, nāc praktizēt draitūlinga tehniku

23.10.2013
image-24083: Aizvien lielāku respektu alpīnistu un klinšu kāpēju sabiedrībā iegūst bezledus kāpšana jeb draitūlings, bet kas patiesībā tas tāds ir? Lakoniski - tā ir kāpšanas tehnika. Ņemot vērā, ka šī kāpšanas tehnika kā atsevišķs novirziens ir relatīvi...

Lasīt tālāk