1. Ziņas
  2. Fjallraven atzīts par labāko Outdoor zīmolu 2013. gadā, un ziemas kolekcija jau pieejama Gandra plauktos

Fjallraven atzīts par labāko Outdoor zīmolu 2013. gadā, un ziemas kolekcija jau pieejama Gandra plauktos

Publicēts: 02.11.2013

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos

Priecīgi jaunumi - Vācijas Outdoor Magazine - Eiropas lielākā Outdoor žurnāla - lasītāji atzinuši Fjallraven par labāko zīmolu apģērbu kategorijā.

Fjällräven zīmola preces – tā ir praktiska klasika. Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām tendencēm, un kuru izstrādē izmanto G-1000 Original materiālu. Fjällräven piedāvājumā ir jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai jūs justos lieliski, dodoties laukā jebkuros laikapstākļos.

G-1000 Original materiāls

Ar unikālo G-1000 Jūs būsiet sagatavots piedzīvojumiem visos klimatiskajos apstākļos - no tropiskiem, līdz pat polāriem. Kā arī - šis materiāls spēs izturēt gadiem ilgu lietošanu skarbos apstākļos.

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos-2 

Atšķirībā no membrānu materiāliem, kam piemīt liela mitrumizturība, taču kas ne tik efektīvi atbrīvo ķermeņa radīto mitrumu, inovatīvais G-1000 piedāvā aizsardzību pret vēju un vieglu lietu, tajā pašā laikā ļaujot iekšējam mitrumam atbrīvoties daudz labāk. Sastāvs: 65% Poliesteris, 35% Kokvilna.

Gandra plaukti jau papildināti ar Fjällräven ziemas kolekcijas precēm.

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos-4

Piedāvājumā atradīsiet gan jakas ar siltinājumu, gan izturīgas, ūdensnecaurlaidīgas un vēju aizturošas bikses, gan īpašu materiālu cepures un augstas kvalitātes pārgājienu kreklus.

JAKA SINGI

Izturīgs un komfortabls vīriešu jakas modelis. Tas piemērots slēpošanai un citām ziemas brīvdabas aktivitātēm kalnos. Jakas ārējā daļa izgatavota no divu G-1000 materiālu apvienojuma. Šī kombinācija padara šo jaku izturīgu pret vēju un lietu, joprojām saglabājot labākās elpojošās īpašības. Lieko siltumu iespējams izvadīt arī caur ventilācijas atverēm piedurkņu apakšdaļā. Šī jaka pasargās pat no visbargākās ziemas!

Cepure TUR

Izturīga un silta pārgājienu cepure ar nadziņu, kas pasargās gan no spožiem, apžilbinošiem saules stariem, gan aukstiem vējiem. Pateicoties izgatavošanā izmantotajiem G-1000 un Vinylon F materiāliem, tā ir vēju necaurlaidīga, ūdensizturīga un labi elpojoša. Cepure oderēta ar siltu, mīkstu flīsa oderējumu, kas nodrošinās komfortu aukstā laikā.

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos-5

KREKLS GREENLAND

JAUNUMS Gandra plauktos: izturīgs un funkcionāls garu piedurkņu krekls vīriešiem. Krekls veidots regulārā, kustībām komfortablā piegriezumā un ideāli piemērots kā ikdienai, tā pārgājieniem, trekingam un citām brīvdabas aktivitātēm. Krekls izgatavots no mīksta, nevaskota G-1000 materiāla, kas ātri žūst un ir patīkams valkāšanai. Materiālam piemīt 'iebūvēta'UV aizsardzība, kas līdzvērtīga UPF 40+.

BIKSES BARENTS PRO

Izturīgas pārgājienu bikses vīriešiem, kas būs ideāli piemērotas piedzīvojumiem kalnos un mežos. Bikses izgatavotas no izturīga, vēju aizturoša un mitrumizturīga G-1000® materiāla ar dubultu stiprinājumu aizmugurē un ceļgalu daļā. Biksēm ir zema jostas vieta, īpaši veidoti ceļgali, septiņas kabatas, ieskaitot kabatu kartei, kabatu cirvim un iekškabatu.

fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos-6 fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos-7

BIKSES VIDDA PRO

JAUNUMS: Izturīgas un funkcionālas sieviešu bikses, kas piemērotas pārgājieniem. Bikses izgatavotas no izturīga, vēju necaurlaidīga un mitrumizturīga G-1000 materiāla ar dubultu stiprinājumu aizmugurē un ceļgalu daļās.

Tās veidotas komfortablā, kustībām brīvā piegriezumā ar pazeminātu jostasvietu un formētiem ceļgaliem. Biksēm ir 7 kabatas, ieskaitot kabatu kartei, kabatu cirvim un iekškabatu, elastīgas bikšu staru apakšmalas un 'kabatiņas' ceļgalu polsterējumu ievietošanai.

Citas ziņas
jaunums-gandra-plauktos-legendarie-hanwag-alpinisma-kalnu-un-pargajienu-apavi

Jaunums Gandra plauktos - leģendārie Hanwag alpīnisma, kalnu un pārgājienu apavi

04.10.2013
Zīmols Hanwag un tā ražotie apavi atspoguļo sasniegumus un tradīcijas, kas krātas uzņēmuma 90 gadu pastāvēšanas laikā un atklājas nebeidzamās inovācijās un augstākajā kvalitātē. Uzsākot projektu „Nākamais solis”, Hanwag apņemas ražošanā ievērot arī...

Lasīt tālāk

tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu

Tagad Gandrā variet ievaskot savu Fjallraven tūrisma apģērbu, nodrošinot apģērba ūdensizturību un pagarinot tā mūžu

29.08.2013
Praktiska klasika – tās ir Fjällräven pārgājienu preces Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām tendencēm, un kuru izstrādē izmanto „G-1000 Original” materiālu. Fjällräven...

Lasīt tālāk

travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem

Travelsafe – ģeniāls līdzeklis efektīvai aizsardzībai pret insektiem

16.07.2013
Daba ir ļoti draudzīga, taču arī tajā mīt mošķi, kas Tava pārgājiena, laivu brauciena, sēņošanas, makšķerēšanas vai dabas baudīšanas idilli var krietni pabojāt. Uzmācīgie insekti ne vien traucē mieru, kaitinoši zumot pie auss, tie prot arī nemanāmi...

Lasīt tālāk