1. Ziņas
  2. Peltonen distanču slēpju jaunās kolekcijas Gandra plauktos

Peltonen distanču slēpju jaunās kolekcijas Gandra plauktos

Publicēts: 27.12.2013

:image-24724:

Uzņēmums Peltonen tika dibināts 1945. gadā, un šobrīd tas ir kļuvis par vienu no vadošajiem distanču slēpju ražotājiem pasaulē. Vairāk kā sešdesmit gadu pastāvēšanas vēsturē šis uzņēmums ir strauji attīstījis savas prasmes un profesionalitāti, šobrīd piedāvājot vienas no pieprasītākajām un labākajām distanču slēpēm tirgū.

Pastāvīgi strādājot pie produkcijas izaugsmes, Peltonen ir izstrādājis un slēpju ražošanā izmanto vairākas inovatīvas tehnoloģijas, kā arī piedāvā lielisku dizainu, lai maksimāli nodrošinātu saviem klientiem labāko.

Gandrā pieejams plašs Peltonen slēpju klāsts – sākot no budžeta klases modeļa Peltonen Mirage līdz pat pasaules līmeņa sacensību slēpēm – gan slidsolim, gan klasiskā stila solim, kā arī vairāki tūrisma un pārgājienu slēpju modeļi.

:image-24723: 

Šīs sezonas aktuālāko modeļu plauktā noteikti ietilpināms Astra Nanogrip modelis - perfektas slēpes atpūtai un treniņiem. Savukārt, daiļā dzimuma slēpotājām īpaši pievilcīgs varētu šķist Peltonen Facile Nanogrip Women slēpju modelis. Abi šie slēpju modeļi paredzēti klasiskā soļa slēpotājiem, kuri vēlas pieejamas slēpes, kas nav jāvasko.

Nanogrip tehnoloģija

Peltonen jau vairākus gadus atsevišķās slēpēs piedāvā nanotehnoloģiju, kas rūpējas par slēpes slīdamību - AirChannel slēpes konstrukcija ar PRG 3000 bāzi, kura pārklāta ar Nanogrip sintētisku, šķidru materiālu, nodrošinās lielisku slīdamību bez slēpju vaskiem līdz pat 2000km. Nanogrip sevi īpaši labi ir pierādījis tieši mitrās un ledainās trasēs. Lai Nanogrip sāktu darboties, Jums ar jaunām slēpēm ir jānoslēpo aptuveni 5 kilometri, sniegs izdarīs pēdējo slēpju slīdvirsmas slīpēšanas darbu. Nanogrip darbojas gan kā slīdamības vasks, gan kā saķeres vasks, kas, slēpojot klasiskajā solī, neļaus slēpei slīdēt atpakaļ.

Visu Gandra plauktos atrodamo Peltonen distanču slēpju klāsts aplūkojams šeit. 

Citas ziņas

Pasaulē plaši pazīstamo Rex distanču slēpošanas nūju pievedums Gandrā

02.01.2014
Rex distanču slēpošanas nūju ražotāji un dizaina veidotāji ir slēpošanas industrijas vadošie speciālisti. Distanču nūjas ražotas Somijā, un Gandrā pieejams plašs Rex distanču slēpošanas nūju klāsts, iekļaujot dažāda spektra nūjas ziemas vaļasprieku baudītājiem. :image-24743: Dinamiskais...

Lasīt tālāk

Uzzini un atrodi sev piemērotāko jaku ziemas piedzīvojumiem!

10.12.2013
Gandrā pieejams ļoti plašs membrānu jaku klāsts, kuras atšķiras ne tikai pēc pielietojuma un ražotājiem, bet tajās izmantoti arī atšķirīgi membrānu materiāli un tehnoloģijas, kas var būt individuāli veidoti katram ražotājam kā, piemēram, DryEdge, Ceplex...

Lasīt tālāk

Kāpēji Kaspars Vilks un Santa Grigorjeva pārliecinoši 1.vietā grūtās kāpšanas sacensībās Tallinā

09.12.2013
image-24604: Novembra pēdējā nedēļas nogalē no 30. 11 līdz 01.12. 2013 norisinājās grūtās kāpšanas sacensības Tallinā, kurās startēja Gandra atbalstītie kāpēji Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks. 30.novembrī norisinājās atlase, kas sastāvēja no 12 dažādu...

Lasīt tālāk