1. Ziņas
  2. Peltonen distanču slēpju jaunās kolekcijas Gandra plauktos

Peltonen distanču slēpju jaunās kolekcijas Gandra plauktos

Publicēts: 27.12.2013

:image-24724:

Uzņēmums Peltonen tika dibināts 1945. gadā, un šobrīd tas ir kļuvis par vienu no vadošajiem distanču slēpju ražotājiem pasaulē. Vairāk kā sešdesmit gadu pastāvēšanas vēsturē šis uzņēmums ir strauji attīstījis savas prasmes un profesionalitāti, šobrīd piedāvājot vienas no pieprasītākajām un labākajām distanču slēpēm tirgū.

Pastāvīgi strādājot pie produkcijas izaugsmes, Peltonen ir izstrādājis un slēpju ražošanā izmanto vairākas inovatīvas tehnoloģijas, kā arī piedāvā lielisku dizainu, lai maksimāli nodrošinātu saviem klientiem labāko.

Gandrā pieejams plašs Peltonen slēpju klāsts – sākot no budžeta klases modeļa Peltonen Mirage līdz pat pasaules līmeņa sacensību slēpēm – gan slidsolim, gan klasiskā stila solim, kā arī vairāki tūrisma un pārgājienu slēpju modeļi.

:image-24723: 

Šīs sezonas aktuālāko modeļu plauktā noteikti ietilpināms Astra Nanogrip modelis - perfektas slēpes atpūtai un treniņiem. Savukārt, daiļā dzimuma slēpotājām īpaši pievilcīgs varētu šķist Peltonen Facile Nanogrip Women slēpju modelis. Abi šie slēpju modeļi paredzēti klasiskā soļa slēpotājiem, kuri vēlas pieejamas slēpes, kas nav jāvasko.

Nanogrip tehnoloģija

Peltonen jau vairākus gadus atsevišķās slēpēs piedāvā nanotehnoloģiju, kas rūpējas par slēpes slīdamību - AirChannel slēpes konstrukcija ar PRG 3000 bāzi, kura pārklāta ar Nanogrip sintētisku, šķidru materiālu, nodrošinās lielisku slīdamību bez slēpju vaskiem līdz pat 2000km. Nanogrip sevi īpaši labi ir pierādījis tieši mitrās un ledainās trasēs. Lai Nanogrip sāktu darboties, Jums ar jaunām slēpēm ir jānoslēpo aptuveni 5 kilometri, sniegs izdarīs pēdējo slēpju slīdvirsmas slīpēšanas darbu. Nanogrip darbojas gan kā slīdamības vasks, gan kā saķeres vasks, kas, slēpojot klasiskajā solī, neļaus slēpei slīdēt atpakaļ.

Visu Gandra plauktos atrodamo Peltonen distanču slēpju klāsts aplūkojams šeit. 

Citas ziņas
fjallraven-atzits-par-labako-outdoor-zimolu-2013-gada-un-ziemas-kolekcija-jau-pieejama-gandra-plauktos

Fjallraven atzīts par labāko Outdoor zīmolu 2013. gadā, un ziemas kolekcija jau pieejama Gandra plauktos

02.11.2013
Priecīgi jaunumi - Vācijas Outdoor Magazine - Eiropas lielākā Outdoor žurnāla - lasītāji atzinuši Fjallraven par labāko zīmolu apģērbu kategorijā. Fjällräven zīmola preces – tā ir praktiska klasika. Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes...

Lasīt tālāk

jaunums-gandra-plauktos-legendarie-hanwag-alpinisma-kalnu-un-pargajienu-apavi

Jaunums Gandra plauktos - leģendārie Hanwag alpīnisma, kalnu un pārgājienu apavi

04.10.2013
Zīmols Hanwag un tā ražotie apavi atspoguļo sasniegumus un tradīcijas, kas krātas uzņēmuma 90 gadu pastāvēšanas laikā un atklājas nebeidzamās inovācijās un augstākajā kvalitātē. Uzsākot projektu „Nākamais solis”, Hanwag apņemas ražošanā ievērot arī...

Lasīt tālāk

tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu

Tagad Gandrā variet ievaskot savu Fjallraven tūrisma apģērbu, nodrošinot apģērba ūdensizturību un pagarinot tā mūžu

29.08.2013
Praktiska klasika – tās ir Fjällräven pārgājienu preces Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām tendencēm, un kuru izstrādē izmanto „G-1000 Original” materiālu. Fjällräven...

Lasīt tālāk