1. Ziņas
  2. Vadošā alpīnisma un klinšu kāpšanas ražotāja Petzl inventāra pievedums Gandrā

Vadošā alpīnisma un klinšu kāpšanas ražotāja Petzl inventāra pievedums Gandrā

Publicēts: 26.02.2014

Petzl piedāvā ekipējumu kalniem, klinšu kāpšanai, ledus kāpšanai, kanjoningam, speleoloģijai.

vadosa-alpinisma-un-klinsu-kapsanas-razotaja-petzl-inventara-pievedums-gandra-4

Tāpat arī Petzl ražo ekipējumu rūpnieciskajam alpīnismam, glābējiem un militāristiem. Petzl ir dibināts kā ģimenes uzņēmums pateicoties Fernand Petzl un viņa lielākajai kaislei - speleoloģijai. Lielāko savu mūža daļu viņš veltīja vertikālās progresijas metodēm un speleoloģijai.

Pieres lukturis Strix VL –jaunums Gandra plauktos

Funkcionāls, dažādām taktiskām operācijām piemērots pieres lukturis, kas pieļauj tā valkāšanu vairākos veidos. Tas aprīkots ar baltās gaismas un krāsainām LED lampām. Dubultā rotācijas sistēma korpusā un luktura galvā pieļauj lielisku stara noorientēšanu: 180° horizontāli, 120° vertikāli. Lukturim ir divas apgaismojuma konfigurācijas: krāsaina gaisma un baltā gaisma. Tāpat ir pieejams arī maskēšanās, tuva diapazona redzamības un kustību režīms.

vadosa-alpinisma-un-klinsu-kapsanas-razotaja-petzl-inventara-pievedums-gandra-2

Karabīne D Jinn Bent

Asimetriskas formas karabīne ar liektu muftas aizdari. Piemērota klinšu kāpšanai. Karabīnes lielais muftas atvērums atvieglo darbības ar to, 'H' formas šķērsgriezums nodrošina uzlabotu izturības un svara attiecību. Platākā kontakta virsma nodrošina labāku virves slīdēšanu un samazina nolietojumu. Keylock palīdz novērst aizķeršanos manevru laikā. Liektās muftas aizdares karabīne nodrošina vieglāku virves iekabināšanu. Materiāls: Alumīnijs. Sertifikācija: CE EN 12275 tips B, UIAA.

vadosa-alpinisma-un-klinsu-kapsanas-razotaja-petzl-inventara-pievedums-gandra-5

Štrope Zillon

Regulējama darba pozicionēšanās štrope arboristiem. Galvenie materiāli: Nerūsējošais tērauds, alumīnijs, plastmasa, poliesteris. Darba slodzes limits: 140 kg/viena persona.

Nazis Spatha S92

Funkcionāls un kompakts saliekamais kabatas nazis. Tas lieliski piemērots visdažādākajiem uzdevumiem brīvā dabā, kā arī ikdienā. Naža asmens veidots īpašā robotā/gludā dizainā.

vadosa-alpinisma-un-klinsu-kapsanas-razotaja-petzl-inventara-pievedums-gandra-3

Tas aprīkots ar caurumu, kurā iespējams ievietot karabīni, lai nazi ērti piestiprinātu pie sistēmas (iekares), somas u.c. Asmeni iespējams bloķēt atvērtā pozīcijā. Asmens izgatavots no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda. Materiāli: Nerūsējošais tērauds, neilons. Izmēri: 11.5 cm aizvērtā veidā, 17.5 cm atvērtā veidā.

Visu Gandrā pieejamo Petzl inventāra piedāvājumu aplūkojiet šeit.

Citas ziņas
aicinam-komandai-pievienoties-jaunu-kolegi-pardeveju

Aicinām komandai pievienoties jaunu kolēģi – pārdevēju

21.03.2014
Darba pienākumi: laipni apkalpot klientus un sniegt konsultācijas; izvietot preces tirdzniecības zālē; pārzināt preču sortimentu; darbs ar kases aparātu un ar to saistītās operācijas. Prasības: vēlama iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā; precizitāte...

Lasīt tālāk

par-spiti-niecigajam-sniega-daudzumam-aizritejis-latvijas-cempionats-distancu-sleposana

Par spīti niecīgajam sniega daudzumam aizritējis Latvijas Čempionāts distanču slēpošanā

20.02.2014
Pagājušajā nedēļas nogalē par spīti tam, ka ziema šogad ar sniegu nelutina, norisinājās FIS distanču slēpošanas sacensības, kā arī Latvijas Čempionāta otrais posms distanču slēpošanā. Sestdien sportisti startēja 5km klasiskajā solī, savukārt svētdien...

Lasīt tālāk

sikums-bet-patikami-inovativie-atjautigie-un-funkcionalie-true-utility-kabatas-instrumenti-un-led-lukturi

Sīkums, bet patīkami – inovatīvie, atjautīgie un funkcionālie True Utility kabatas instrumenti un LED lukturi

19.02.2014
Kopš dibināšanas 2000.gadā kompānija True Utility ir sasniegusi augstākos standartus ražojumu dizainā, klientu apkalpošanā un zīmola attīstībā. True Utility šobrīd ir viens no Lielbritānijas lielākajiem kabatas instrumentu un LED lukturu ražotājiem. Gandrā...

Lasīt tālāk