1. Ziņas
  2. Vadošā alpīnisma un klinšu kāpšanas ražotāja Petzl inventāra pievedums Gandrā

Vadošā alpīnisma un klinšu kāpšanas ražotāja Petzl inventāra pievedums Gandrā

Publicēts: 26.02.2014

Petzl piedāvā ekipējumu kalniem, klinšu kāpšanai, ledus kāpšanai, kanjoningam, speleoloģijai.

vadosa-alpinisma-un-klinsu-kapsanas-razotaja-petzl-inventara-pievedums-gandra-4

Tāpat arī Petzl ražo ekipējumu rūpnieciskajam alpīnismam, glābējiem un militāristiem. Petzl ir dibināts kā ģimenes uzņēmums pateicoties Fernand Petzl un viņa lielākajai kaislei - speleoloģijai. Lielāko savu mūža daļu viņš veltīja vertikālās progresijas metodēm un speleoloģijai.

Pieres lukturis Strix VL –jaunums Gandra plauktos

Funkcionāls, dažādām taktiskām operācijām piemērots pieres lukturis, kas pieļauj tā valkāšanu vairākos veidos. Tas aprīkots ar baltās gaismas un krāsainām LED lampām. Dubultā rotācijas sistēma korpusā un luktura galvā pieļauj lielisku stara noorientēšanu: 180° horizontāli, 120° vertikāli. Lukturim ir divas apgaismojuma konfigurācijas: krāsaina gaisma un baltā gaisma. Tāpat ir pieejams arī maskēšanās, tuva diapazona redzamības un kustību režīms.

vadosa-alpinisma-un-klinsu-kapsanas-razotaja-petzl-inventara-pievedums-gandra-2

Karabīne D Jinn Bent

Asimetriskas formas karabīne ar liektu muftas aizdari. Piemērota klinšu kāpšanai. Karabīnes lielais muftas atvērums atvieglo darbības ar to, 'H' formas šķērsgriezums nodrošina uzlabotu izturības un svara attiecību. Platākā kontakta virsma nodrošina labāku virves slīdēšanu un samazina nolietojumu. Keylock palīdz novērst aizķeršanos manevru laikā. Liektās muftas aizdares karabīne nodrošina vieglāku virves iekabināšanu. Materiāls: Alumīnijs. Sertifikācija: CE EN 12275 tips B, UIAA.

vadosa-alpinisma-un-klinsu-kapsanas-razotaja-petzl-inventara-pievedums-gandra-5

Štrope Zillon

Regulējama darba pozicionēšanās štrope arboristiem. Galvenie materiāli: Nerūsējošais tērauds, alumīnijs, plastmasa, poliesteris. Darba slodzes limits: 140 kg/viena persona.

Nazis Spatha S92

Funkcionāls un kompakts saliekamais kabatas nazis. Tas lieliski piemērots visdažādākajiem uzdevumiem brīvā dabā, kā arī ikdienā. Naža asmens veidots īpašā robotā/gludā dizainā.

vadosa-alpinisma-un-klinsu-kapsanas-razotaja-petzl-inventara-pievedums-gandra-3

Tas aprīkots ar caurumu, kurā iespējams ievietot karabīni, lai nazi ērti piestiprinātu pie sistēmas (iekares), somas u.c. Asmeni iespējams bloķēt atvērtā pozīcijā. Asmens izgatavots no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda. Materiāli: Nerūsējošais tērauds, neilons. Izmēri: 11.5 cm aizvērtā veidā, 17.5 cm atvērtā veidā.

Visu Gandrā pieejamo Petzl inventāra piedāvājumu aplūkojiet šeit.

Citas ziņas
alpina-sports-ziemas-sporta-kiveres-un-brilles-prieces-gan-ar-funkcionalitati-gan-gaumigo-dizainu

Alpina sports ziemas sporta ķiveres un brilles priecēs gan ar funkcionalitāti, gan gaumīgo dizainu

04.02.2014
ALPINA SPORTS ir viens no vadošajiem ziemas sporta ķiveru un briļļu ražotājiem pasaules tirgū. Uzņēmums aizsācis darbību 1980.gadā Bavārijā, Vācijā un veiksmīgi darbojas nu jau vairāk nekā 30 gadus, eksportējot produkciju uz vairāk nekā 35 valstīm visā...

Lasīt tālāk

elan-13-14-sezonas-kolekcija-nak-ar-inovacijam-kalnu-sleposanas-joma

Elan 13/14 sezonas kolekcija nāk ar inovācijām kalnu slēpošanas jomā

21.01.2014
Elan turpina veiksmes stāstu, gūstot panākumus slēpju ražošanā WaveFlex tehnoloģijā un turpinot saņemt starptautiski atzītas balvas inovāciju un dizaina kategorijās. Elan jaunākās radītās inovācijas liecina par to, ka zīmols nemitīgi turpina pilnveidoties...

Lasīt tālāk

pasaule-plasi-pazistamo-rex-distancu-sleposanas-nuju-pievedums-gandra

Pasaulē plaši pazīstamo Rex distanču slēpošanas nūju pievedums Gandrā

02.01.2014
Rex distanču slēpošanas nūju ražotāji un dizaina veidotāji ir slēpošanas industrijas vadošie speciālisti. Distanču nūjas ražotas Somijā, un Gandrā pieejams plašs Rex distanču slēpošanas nūju klāsts, iekļaujot dažāda spektra nūjas ziemas vaļasprieku baudītājiem. Dinamiskais...

Lasīt tālāk