1. Ziņas
  2. Vaude tūrisma inventārs un apģērbs – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

Vaude tūrisma inventārs un apģērbs – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

Publicēts: 19.05.2014

Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību un resursiem draudzīgu ražošanu. Vaude produktos apvienota bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains.

Vaude telšu klāstā atrodamas gan ģimenes un pārgājienu teltis, gan īpaši vieglas un pret skarbākajiem laikapstākļiem izturīgas profesionālas kalnu un alpīnisma teltis.

vaude-turisma-inventars-apgerbs-un-apavi-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-5

Jaunums Gandra plauktos - Vaude telts Taurus - viegla, ērti uzslienama trīs-sezonu telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam, kā arī nakšņošanai kempingā. Teltij piemīt augsta ūdensnecaurlaidība. Tā būs uzticama pajumte pat vējainos laikapstākļos. Teltij ir neliels priekšnamiņš, kurā savietot apavus vai citas mantas, ventilācijas atvere (pasargātas no lietus), viena ieeja.

Komfortam visaugtāko prasību līmenī – Vaude trīssezonu guļammaisi, kas nodrošinās sausumu un siltumu pat visnepatīkamākajos laikapstākļos.

vaude-turisma-inventars-apgerbs-un-apavi-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains

Guļammaiss Arctic 800 - trīs-sezonu guļammaiss (pavasaris/rudens/ziema), kas piemērots dažādām ekstrēmām brīvdabas aktivitātēm - kalniem, pārgājieniem u.c. Arctic sērijas guļammaisiem piemīt labākās siltumizolācijas īpašības, kā arī tiem ir ļoti mazs iepakojums.

Īpaši mazajiem dabā gājējiem – guļammaiss Dreamer Adjust 450. Tas ir izgatavots no mīksta, videi draudzīga bluesign® pamatmateriāla. Funkcionālais sintētiskais Sensofil ECO šķiedru pildījums (siltinājums) atstaro ķermeņa siltumu, nodrošina lielisku mitruma pārvadi, ir elpojošs un nodrošina komfortablu mikroklimatu guļammaisa iekšpusē.

vaude-turisma-inventars-apgerbs-un-apavi-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-4

Dodoties dabā, neaizstājams sabiedrotais ir kvalitatīva mugursoma - Gandra plauktos plaši pārstāvētas Vaude mugursomas, kuras raksturo ērtums, drošība un funkcionalitāte. Sev piemērotu modeli iespējams atrast starp kalnu un alpīnisma, pārgājienu, kā arī bērnu mugursomām. 

Šīs sezonas jaunums – tehniskā un komfortablā Vaude mugursoma Asymmetric 42 + 8 l, kas piemērota vairāku dienu kalnu pārgājieniem, trekingam un ceļojumiem. Īpaši veidotā nešanas sistēma ar integrēto rāmi nodrošina efektīvu slodzes sadalījumu un lielisku stabilitāti.

Tāpat arī Vaude ražotājs ir parūpējies par novitātēm apģērba laukā. Jaunums šajā sezonā ir elpojoša 2.5 slāņu membrānas vīriešu jaka Crestone, kas piemērota kalniem, pārgājieniem un citām brīvdabas aktivitātēm. 

Tā izgatavota saskaņā ar videi draudzīgajiem bluesign® standartiem. Jakā iestrādātā Ceplex Advanced membrāna nodrošina izcilu aizsardzību pret nokrišņiem un vēju. vaude-turisma-inventars-apgerbs-un-apavi-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-6

Savukārt, dāmas iepriecinās Smaland Hoody - Viegla, komfortabla un valkāšanai patīkama flīsa jaka. Tā piemērota visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm - pārgājieniem, trekingam u.c. Augstas kvalitātes flīsa materiāls (sertificēts pēc bluesign® standartiem) ātri žūst un nodrošinās siltu un patīkamu sajūtu.

Viss Vaude inventāra, apģērbu un apavu klāsts ir aplūkojams šeit.

Citas ziņas
dodies-daba-ar-pinguin

Dodies dabā ar Pinguin!

09.05.2014
Sākoties aktīvākajai dabas mīļotāju sezonai, Gandrā atrodami lielāki un mazāki jaunumi no Pinguin – 100 litru tilpuma mugursomas, gāzes un kombinētie degļi, galda piederumi un citi dabā mītošajiem noderīgi produkti. Pinguin ir viena no vecākajām Čehijas...

Lasīt tālāk

jaunums-merida-275-collu-kalnu-velosipedi

Jaunums - Merida 27,5 collu kalnu velosipēdi

10.04.2014
Sākot ar šo sezonu Gandrā pieejami ar 27,5 collu ratiem aprīkoti Merida kalnu velosipēdi, kas ir absolūta inovācija velo pasaulē. Šie Merida velosipēdu rati ir tikai par 5% smagāki nekā ierastie 26 collu velosipēdu rati, tajā pat laikā tiem piemīt visas...

Lasīt tālāk

marts-bus-krasains-un-spilgts-jauna-tobby-apavu-auklu-biksturu-un-jostu-kolekcija-ir-klat

Marts būs krāsains un spilgts - jaunā Tobby apavu auklu, bikšturu un jostu kolekcija ir klāt

07.03.2014
Neaizmirstiet - trakajiem pieder pasaule, piešķir savai ikdienai spilgtu akcentu! Tobby apavu auklas, kā arī bikšturi un jostas  ir ne vien praktiski un noderīgi, bet arī apžilbina ar dzīvesprieku, kas izpaužas košajā krāsu izvēlē. Bieži apavu auklas...

Lasīt tālāk