1. Ziņas
  2. Vaude tūrisma inventārs un apģērbs – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

Vaude tūrisma inventārs un apģērbs – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

Publicēts: 19.05.2014

Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību un resursiem draudzīgu ražošanu. Vaude produktos apvienota bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains.

Vaude telšu klāstā atrodamas gan ģimenes un pārgājienu teltis, gan īpaši vieglas un pret skarbākajiem laikapstākļiem izturīgas profesionālas kalnu un alpīnisma teltis.

vaude-turisma-inventars-apgerbs-un-apavi-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-5

Jaunums Gandra plauktos - Vaude telts Taurus - viegla, ērti uzslienama trīs-sezonu telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam, kā arī nakšņošanai kempingā. Teltij piemīt augsta ūdensnecaurlaidība. Tā būs uzticama pajumte pat vējainos laikapstākļos. Teltij ir neliels priekšnamiņš, kurā savietot apavus vai citas mantas, ventilācijas atvere (pasargātas no lietus), viena ieeja.

Komfortam visaugtāko prasību līmenī – Vaude trīssezonu guļammaisi, kas nodrošinās sausumu un siltumu pat visnepatīkamākajos laikapstākļos.

vaude-turisma-inventars-apgerbs-un-apavi-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains

Guļammaiss Arctic 800 - trīs-sezonu guļammaiss (pavasaris/rudens/ziema), kas piemērots dažādām ekstrēmām brīvdabas aktivitātēm - kalniem, pārgājieniem u.c. Arctic sērijas guļammaisiem piemīt labākās siltumizolācijas īpašības, kā arī tiem ir ļoti mazs iepakojums.

Īpaši mazajiem dabā gājējiem – guļammaiss Dreamer Adjust 450. Tas ir izgatavots no mīksta, videi draudzīga bluesign® pamatmateriāla. Funkcionālais sintētiskais Sensofil ECO šķiedru pildījums (siltinājums) atstaro ķermeņa siltumu, nodrošina lielisku mitruma pārvadi, ir elpojošs un nodrošina komfortablu mikroklimatu guļammaisa iekšpusē.

vaude-turisma-inventars-apgerbs-un-apavi-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-4

Dodoties dabā, neaizstājams sabiedrotais ir kvalitatīva mugursoma - Gandra plauktos plaši pārstāvētas Vaude mugursomas, kuras raksturo ērtums, drošība un funkcionalitāte. Sev piemērotu modeli iespējams atrast starp kalnu un alpīnisma, pārgājienu, kā arī bērnu mugursomām. 

Šīs sezonas jaunums – tehniskā un komfortablā Vaude mugursoma Asymmetric 42 + 8 l, kas piemērota vairāku dienu kalnu pārgājieniem, trekingam un ceļojumiem. Īpaši veidotā nešanas sistēma ar integrēto rāmi nodrošina efektīvu slodzes sadalījumu un lielisku stabilitāti.

Tāpat arī Vaude ražotājs ir parūpējies par novitātēm apģērba laukā. Jaunums šajā sezonā ir elpojoša 2.5 slāņu membrānas vīriešu jaka Crestone, kas piemērota kalniem, pārgājieniem un citām brīvdabas aktivitātēm. 

Tā izgatavota saskaņā ar videi draudzīgajiem bluesign® standartiem. Jakā iestrādātā Ceplex Advanced membrāna nodrošina izcilu aizsardzību pret nokrišņiem un vēju. 

vaude-turisma-inventars-apgerbs-un-apavi-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-6

Savukārt, dāmas iepriecinās Smaland Hoody - Viegla, komfortabla un valkāšanai patīkama flīsa jaka. Tā piemērota visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm - pārgājieniem, trekingam u.c. Augstas kvalitātes flīsa materiāls (sertificēts pēc bluesign® standartiem) ātri žūst un nodrošinās siltu un patīkamu sajūtu.

Viss Vaude inventāra, apģērbu un apavu klāsts ir aplūkojams šeit.

Citas ziņas

Gandrs-Merida kapteinis Ints Celmaraugs izcīna uzvaru velokrosā Daugavpilī

20.05.2014
image-26447: :image-26448: 17.maijā Daugavpilī norisinājās velokross, kurā piedalījās ap 200 velo mīļu no tuvākas un tālākas apkaimes, tajā skaitā, arī no tuvajām ārzemēm – Lietuvas. Sacensībās piedalījās arī Gandrs-Merida komandas pārstāvis Ints Celmaraugs...

Lasīt tālāk

Gandrs-Merida komanda aizvada SEB MTB maratona 2.posmu Smiltenē

15.05.2014
11.maijā Smiltenē norisinājās kārtējais SEB MTB  maratona 2014.gada sezonas posms. Smiltene ka vienmēr sagaida ar ļoti interesantu, daudzveidīgu un grūtu trasi. Gandrs-Merida komanda šogad izmēģina spēkus īsajā „Virši-A” distancē, kurā ir daudz kuplāks...

Lasīt tālāk

Noslēgušās Gandra kāpšanas torņa sezonas atklāšanas sacensības 2014

12.05.2014
image-26329: 2014. gada 11. maijā Kalnciema ielā 28 norisinājās sacensības par godu Gandra kāpšanas torņa sezonas atklāšanai, sacensības norisinājās ātrumkāpšanā un grūtajā kāpšanā. Šogad Gandra dalībniekus patiesi priecēja nevainojami laikapstākļi...

Lasīt tālāk