1. Ziņas
  2. Edelrid kāpšanas sporta un arborisma ekipējuma jaunumi šajā sezonā

Edelrid kāpšanas sporta un arborisma ekipējuma jaunumi šajā sezonā

Publicēts: 09.06.2014

Šajā sezonā Gandrs ir parūpējies par jaunu inventāra klāstu no Edelrid – virves, iekares, atsaites u.c., lai kāpšana būtu īpaši komfortabla un patīkama.

 Edelrid - kāpšanas inventāra ražotājs ar 150 gadu pieredzi. Edelrid piedāvā inovatīvus un ilgtspējīgus produktus, specializējoties četros sektoros: Sports, Drošība, Piedzīvojumu parki un Industrija. Ražotājs gan izstrādes, gan ražošanas laikā pirmajā vietā izvirza drošību un kvalitāti.

edelrid-kapsanas-sporta-un-arborisma-inventara-jaunumi-saja-sezona-7

Šobrīd Edelrid ik gadu izgatavo miljoniem kāpšanas virvju metrus un ar lepnumu teikt, ka ikkatrs centimetrs ir izgatavots un sertificēts saskaņā ar stingrākajiem Bluesign standartiem, kas paredz videi un cilvēkam draudzīgu materiālu izmantošanu ražošanas procesā.

Lielu atsaucību un popularitāti Latvijā ieguvušas Edelrid ražotās klinšu kāpšanas kurpes, tās izvēlas labākie Latvijas kāpēji. Klinšu kurpes CYCLONE kāpšanas sacensībās izmanto Latvijas elites kāpējs Kaspars Vilks. Šo klinšu kurpju asimetriskā, ļoti izliektā (Radical Last) liestes forma pieļauj ērtāku un precīzāku pievilkšanos un `ieāķēšanos` pārkarēs un nepārspējamu precizitāti, stāvot pat uz mazākajām klints šķautnēm. Īpašā termoformētā starpzole nodrošina pirkstu atbalstu pat pie izliektākajām pēdas pozīcijām. 

edelrid-kapsanas-sporta-un-arborisma-inventara-jaunumi-saja-sezona-8

Unikālā 2-Tension Frame konstrukcija pēdas vidusdaļā nodrošina optimālu spēka pārvadi un uzlabotu vērpes izturību. 

Savukārt šis klinšu kurpju modelis - SIGWA radīts īpaši sievietēm, un to, kāpojot pretī godalgotām vietām, izvēlas spēcīgākā kāpēja Baltijas valstīs Santa Grigorjeva. Tās apvieno sevī gan izcilu šķautņu stabilitāti, gan nepārspējamu precizitāti. Kurpēm ir šaurākas formas lieste ar agresīvu liekumu un nelielu asimetriju. Papēža daļā esošā lente nodrošina progresīvu svara pārnesi uz pirkstgalu daļu, ļaujot kāju precīzi novietot pat uz mazākajām aizķerēm. 

edelrid-kapsanas-sporta-un-arborisma-inventara-jaunumi-saja-sezona

Jaunums no Edelrid šajā sezonā ir virve EAGLE LIGHT 9.5mm.  Tā ir dinamiska pamatvirve, kuras mazais diametrs nodrošina to, ka virve ir vieglāka, kompaktāka un vieglāk vadāma. Virve ir apstrādāta ar augstas efektivitātes Pro Shield pārklājumu, kas padara to ļoti izturīgu, tajā pašā laikā joprojām vieglu. Dry Shield virves apdare novērš mitruma un netīrumu iesūkšanos, tādējādi nodrošinot lielāku virves izturību un dzīves ilgumu.

edelrid-kapsanas-sporta-un-arborisma-inventara-jaunumi-saja-sezona-2

Dodoties kāpt pa klintīm, jums noderēs ļoti kompakta dizaina enerģijas absorbers CABLE KIT 4.3, kas aprīkots ar Edelrid  inovatīvajiem augstas izturības elastīgajiem tekstila galiem (rokām). Tas nodrošina zemus kritienfaktorus, pateicoties optimizētai enerģijas absorbera konstrukcijai.  Patentētās, inovatīvās OneTouch karabīnes novērš pirkstu iespiešanu karabīnes atverē. Elastīgie absorbera gali pieļauj karabīņu parocīgu pozīciju.

edelrid-kapsanas-sporta-un-arborisma-inventara-jaunumi-saja-sezona-3

Tāpat arī inovācija no Edelrid šajā sezonā ir komfortablā un daudzfunkcionālā sistēma (iekare) JAY II ar regulējama izmēra kāju cilpām, kas piemērota visa veida kāpšanai. Sistēmai ir 3D tīklveida polsterējums, kas nodrošinās optimālu atbalstu un komfortu. Easy Glider sprādzes ir viegli, ērti un droši pielāgojamas, savukārt pārvietojamais putu polsterējums jostā ļauj centrēt un līdzināt iesiešanās punktu un četras fiksētās ekipējuma cilpas.

:image-26668:

Gandrs iepriecina ar jaunu atsaiti no Edelrid klāsta - PURE SLIM SET, kas ideāli piemērota sporta klinšu kāpšanai. Atsaite aprīkota ar divām Pure karabīnēm ar Keylock aizdares sistēmu, kas nodrošinās optimālu darbību pie ieāķēšanas un atāķēšanas.

Arborisms ir joma, kurā produktu inovācijas un kāpšanas tehnikas konstanti tiek optimizētas. Pēc desmit gadu pieredzes arborisma inventāra izstrādē Edelrid ir apvienojis alpīnisma produktu dizainu un efektivitāti ar arboristu ekipējuma labākajām īpašībām. Rezultāts ir jaunā arboristu palīgcilpa – ROKA-E.  

edelrid-kapsanas-sporta-un-arborisma-inventara-jaunumi-saja-sezona-5

 

Tā ir viegli lietojama un nepārspējami funkcionāla. Integrētie trīša skrituļi nodrošina gludu virves slīdēšanu, ievērojami samazinot berzi. Nolietojušās un nodilušās daļas, piemēram, siksnu vai trīša skrituļus, viegli iespējams nomainīt pašam lietotājam (Sling Kit/Pulley Kit).

Citas ziņas

Velo piederumu un rezerves daļu aktualitātes Gandra plauktos

10.06.2014
Velosipēds sastāv no daudz un dažādām daļām, kuras reizēm nodilst un ir nepieciešams nomainīt. Velosipēda sirds ir tā rāmis, bet lai ar to brauktu, tas ir jāaprīko ar vismaz 30 detaļām. Remerx velosipēdu aploces :image-26692: Šajā sezonā Gandrā pieejamas...

Lasīt tālāk

EuroTrail, Active Leisure un Travel Safe tūrisma piederumi brīvdabas mīļotājiem

06.06.2014
Dabas mīļotāju sezonai esot pašā plaukumā, Gandrā atrodami tūrisma ekipējuma un piederumu ražotāju - EuroTrail, Active Leisure un TravelSafe – jaunumi, kas padarīs atpūtu pie dabas īpaši komfortablu un patīkamu. EuroTrail piedāvātās tūrisma preces ir...

Lasīt tālāk

Možā gaisotnē aizvadīts Gandra 25 gadu dzimšanas dienai par godu rīkotais velo izbrauciens

04.06.2014
image-26620: Atzīmējot tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikala Gandrs 25 gadu dzimšanas dienu, 31.maijā norisinājās Gandra un Valmieras tūrisma informācijas centra kopīgi veidota velo maršruta atklāšanas brauciens. Sīkāk par braucienu stāsta tā vadītājs...

Lasīt tālāk