1. Ziņas
  2. Velo piederumu un rezerves daļu aktualitātes Gandra plauktos

Velo piederumu un rezerves daļu aktualitātes Gandra plauktos

Publicēts: 10.06.2014

Velosipēds sastāv no daudz un dažādām daļām, kuras reizēm nodilst un ir nepieciešams nomainīt. Velosipēda sirds ir tā rāmis, bet lai ar to brauktu, tas ir jāaprīko ar vismaz 30 detaļām.

Remerx velosipēdu aploces

velo-piederumu-un-rezerves-dalu-aktualitates-gandra-plauktos

Šajā sezonā Gandrā pieejamas Remerx velosipēdu aploces, kas paredzētas arī 27.5 collu velosipēdu ratiem. Īpaši izceļama aploce FASTDISC 27.5 ir kalnu velosipēda diska bremžu aploce, kas izgatavota no cieta alumīnija. Tā ir viegla, dubultā aploce ar pastiprinātām sānu malām un īpaši veidotu vidusdaļu vieglākai spieķu galviņu ielikšanai. Paredzēta tikai sporta ventilim. Ļoti izturīga, tieši krosam un maratoniem radīta aploce. Šī ir viena no mehāniski izturīgākajām aplocēm.

Continental riepas

velo-piederumu-un-rezerves-dalu-aktualitates-gandra-plauktos-2

Tāpat arī jaunums Gandra plauktos ir Continental riepas, kas īpaši radītas 27.5 collu velosipēdu ratiem. Riepa RACE KING SPORT ir augstākās kvalitātes Continental riepa sausām un pat mitrām maratonu, krosa trasēm, tā neliks vilties arī dubļainos posmos. Lieliskas rites īpašības, perfekta noturība. Izcili attīrās no dubļiem. Vienmērīgais protektors ļaus droši braukt arī pagriezienos. Salokāmā (folding) versija, to padara vēl vieglāku un ērtāk montējamu.

Sapim spieķi tagad pieejami visa veida garumos, tai skaitā, 27,5 un 29 collu velosipēdiem.

Jaunumi arī velo piederumu klāstā.

SKS pumpji

velo-piederumu-un-rezerves-dalu-aktualitates-gandra-plauktos-3 :image-26695:

SKS šajā sezonā piedāvā rokas pumpi INJEX T-ZOOM ALUMINIUM, šis ir alumīnija pumpis ar jaunu, universālu Multi-Valve Head savienojumu. Ideāls tūrisma un kalnu velosipēdiem, ērts lietošanā, jo tam ir neslīdošs rokturis, kā arī teleskopiska uzbūve ar maksimālo tilpumu virzuļa gājienam un augsts spiediena līmenis.

Tāpat arī SKS piedāvājuma klāstā ir grīdas pumpis AIRKOMPRESSOR 12.0. Lieljaudas Airkompressor ir ideāls grīdas pumpis visiem velosipēdu riepu tipiem. Liela apjoma gaisa cilindrs nodrošina ļoti ātru spiediena uzkrāšanos riepās. Liels spiediena mērītājs ļauj viegli noteikt spiediena līmeni. Paredzēts jebkura tipa ventilim. Maksimālais spiediens: 12 Bar.

Trelock saslēdzēji

velo-piederumu-un-rezerves-dalu-aktualitates-gandra-plauktos-5

Arī šajā sezonā Gandrā pieejams riteņbraucēju iecienītais Trelock saslēdzēja modelis BC 340/110/7. Šis ķēdes tipa saslēdzējs nodrošinās jūsu velosipēdam augsta līmeņa aizsardzību un, pateicoties 3. drošības līmenim un tam atbilstošajiem standartiem un izmantotajām tehnoloģijām, pasargās jūsu braucamrīku no profesionāliem zagļiem.
Tas izgatavots no ļoti izturīga Tredur materiāla, kas apvieno sevī vairāku tērauda veidu sajaukumu, nodrošinot labāko kvalitāti un aizsardzību.

Šeit aplūkojams viss Gandrā pieejamo velo piederumu un velo rezerves daļu klāsts.

Citas ziņas
edelrid-kapsanas-sporta-un-arborisma-ekipejuma-jaunumi-saja-sezona

Edelrid kāpšanas sporta un arborisma ekipējuma jaunumi šajā sezonā

09.06.2014
Šajā sezonā Gandrs ir parūpējies par jaunu inventāra klāstu no Edelrid – virves, iekares, atsaites u.c., lai kāpšana būtu īpaši komfortabla un patīkama.  Edelrid - kāpšanas inventāra ražotājs ar 150 gadu pieredzi. Edelrid piedāvā inovatīvus un ilgtspējīgus...

Lasīt tālāk

eurotrail-active-leisure-un-travel-safe-turisma-piederumi-brivdabas-milotajiem

EuroTrail, Active Leisure un Travel Safe tūrisma piederumi brīvdabas mīļotājiem

06.06.2014
Dabas mīļotāju sezonai esot pašā plaukumā, Gandrā atrodami tūrisma ekipējuma un piederumu ražotāju - EuroTrail, Active Leisure un TravelSafe – jaunumi, kas padarīs atpūtu pie dabas īpaši komfortablu un patīkamu. EuroTrail piedāvātās tūrisma preces ir...

Lasīt tālāk

gandra-jauns-zimols-funn-kas-piedava-genialas-velosipedu-stures-iznesumus-sedekla-stutes-un-pedalus

Gandrā jauns zīmols Funn, kas piedāvā ģeniālas velosipēdu stūres, iznesumus, sēdekļa stutes un pedāļus

28.05.2014
Pirms 16 gadiem daži entuziasti Lielbritānijā nodibināja nelielu rūpnīcu, kas ražo izturīgas daļas velosipēdiem. Galvenā doma bija ražot to, kas pašiem šķiet noderīgs, ērts un radošs. Funn produkti ir paredzēti paaugstinātas slodzes lietošanai nobraucienu...

Lasīt tālāk