1. Pārstāvētie zīmoli
  2. Elan Snowboards
Elan Snowboards logo

Elan Snowboards

Pirmo Elan sniega dēļu ražošana tika uzsākta 1988. gadā, kad braukt ar snovbordu vēl nebija stilīgi. Attīstoties Elan veica jaunas inovācijas – izgudrojumus, kas pilnībā pārvērta šī sporta veida iespējas.

Pirmie Elan sniega dēļu ražojumi parādījās 1988. gadā.

Vēlāk R&D nodaļa nācā klājā ar jauninājumu, kas sevī ietvēra pirmo twin-tip formu, pirmo ielīmi un pilnīgi aptītu malu – jauninājumi, kuri izmainīja ziemas sporta norisi.

Šobrīd  Elan Snowboard fabrika atrodas Alpos, kura ir viena no vadošākajām sniega dēļu ražotnēm pasaulē, turpinot piedāvāt lielisku kvalitāti un darbu. Elan Snowboard tiek izgatavoti ar rokām Alpu ražotnē. Citas ražotnes nevar lepoties ar to, ka viņu uzņēmums atrodas Alpos, kur var gūt iedvesmu savai produkcijai.

Viena no  Elan Snowbordu rakstura pazīme ir „izgatavots Alpos”. Tas nozīmē būt ekoloģiskam, ražojot dēļus saskaņā ar Eiropas ekoloģijas Vadības Standartiem, lai mazinātu kaitējumu apkārtējai videi.

  • ELAN ražotie dēļi: Inverse: visvieglākie dēļi pasaulē!  To tehnoloģija tiek atjaunota kopš 2004. gada.
  • El Grande: platākie dēļi pasaulē! Šo dēļu tehnoloģija izstrādāta 2006. gadā un tiek modernizēta katru gadu. ELAN iepatentēja Omega Sidecut tehnoloģiju, kas paredz vairāk par 163 cm.
  • Vertigio: izturīgākie dēļi pasaulē! Izstrādāts 2007. gadā un tiek modernizēts katru gadu. Šis dēlis ir daudz izturīgāks, kas tiek panākts ar alumīnija virsējo kārtu.

Officiālais izplatītājs
  • Mēs esam officiālais izplatītājs Latvijā no 2009. gada.
  • Mūsu speciālista atbalsts sadarbības un pārdošanas jautājumos vairumtirdzniecībā - kontakti.
  • Mūsu eksperta konsultācija par preci un to lietošanu individuālo pasūtījumu jautājumos mazumtirdzniecībā - kontakti.
  • Preču garantija un pēcpārdošanas serviss.

Officiālā "Elan Snowboards" mājas lapa. Saistībā ar vairumtirdzniecības jautājumiem, lūdzam kontaktēties ar mums.