Nomas ceļvedis

Gandrs piedāvā iespēju rezervēt ziemas, tūrisma vai velosipēdu nomas inventāru mūsu mājas lapā no mājām, autobusa pieturas vai meža vidus.

1. solis

Kalendārā atzīmē dienu, kurā vēlaties inventāru izņemt kādā no mūsu veikaliem un dienu, kad to nodosi atpakaļ

2. solis

Inventāram, kuram ir pieejami vairāki izmēri iesakām izmantot filtru, kas atrodas zem kalendāra, lai atlasītu Tev piemērotāko izmēru (velosipēdiem, slēpēm, vai zābakiem utml.).

3. solis

Izraudzīto inventāru rezervē spiežot pogu „Nomāt”, tad vai nu turpini atlasīt inventāru vai dodies uz nomas grozu (mājas lapas labās puses augšdaļā) un apstiprini rezervāciju reģistrējoties ar facebook, draugiem.lv pasi vai e-pastu. Pēc rezervācijas veikšanas mūsu darbinieks Tevis izraudzīto inventāru sagatavos izņemšanas dienai.

4. solis

Dienā, kad sākās Tava rezervācija, dodies uz Tevis atzīmēto veikalu. Tur mūsu darbinieks noformēs nomas līgumu, vienosies par nodrošinājuma apmēru un izsniegs inventāru.

Padomi:

  • Ja vēlies atcelt rezervētos priekšmetus, nospied sarkano krustu nomas groza produkta labajā pusē.
  • Iepazīsties ar GANDRS nomas inventāra klāstu un atlasi sev, nepieciešamo inventāru. Atlases procesā iesakām sekot mūsu padomiem par inventāra izmēru un specifikācijas izvēli.
  • Gadījumā, ja radīsies izmaiņas vai sarežģījumi saistībā ar jūsu veikto rezervāciju, mūsu darbinieks Jūs par to informēs.

Neskaidrību gadījumā lietotājam tiek sniegta palīdzība - sazinies:

  • Mob.: 2544 5223
  • Tālr.: 6761 9043