1. Nomas ceļvedis

Nomas ceļvedis

Gandrs piedāvā iespēju rezervēt ziemas, tūrisma vai velosipēdu nomas inventāru mūsu mājaslapā no mājām, autobusa pieturas vai pat meža vidus!

1. solis

Izvēlies vēlamo nomas inventāra kategoriju.

2. solis

Kalendārā atzīmē dienu, kurā vēlies inventāru izņemt kādā no mūsu veikaliem, un dienu, kurā to nodosi atpakaļ.

3. solis

Inventāram, kuram ir pieejami vairāki izmēri, iesakām izmantot filtru, lai atlasītu sev piemērotāko izmēru (velosipēdiem, slēpēm, zābakiem u. tml.).

4. solis

Izraudzīto inventāru rezervē, spiežot pogu „Nomāt”, tad vai nu turpini atlasīt inventāru, vai dodies uz nomas grozu (mājaslapas labās puses augšdaļā) un apstipri rezervāciju, reģistrējoties ar facebook, draugiem.lv pasi vai e-pastu. Pēc rezervācijas veikšanas mūsu darbinieks tavu izraudzīto inventāru sagatavos izņemšanas dienai.

5. solis

Dienā, kurā sākas Tava rezervācija, dodies uz atzīmēto veikalu. Tur mūsu darbinieks noformēs nomas līgumu un izsniegs inventāru. Obligāti paņem līdzi personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Svarīgi!

  • Bez personu apliecinoša dokumenta nomas inventāru izsniegt nevarēsim!
  • Visi maksājumi saistībā ar nomas pakalpojumu veicami ar internetbankas starpniecību mājaslapā, vai arī ar bankas norēķinu karti nomas punktā. Skaidras naudas norēķinus nepieņemam. 

Padomi:

  • ja vēlies atcelt rezervētos priekšmetus, nospied sarkano krustu nomas groza produkta labajā pusē;
  • iepazīsties ar Gandrs nomas inventāra klāstu un atlasi sev nepieciešamo inventāru. Atlases procesā iesakām sekot mūsu padomiem par inventāra izmēru un specifikācijas izvēli;
  • gadījumā, ja radīsies izmaiņas vai sarežģījumi saistībā ar veikto rezervāciju, mūsu darbinieks tevi par to informēs.

Neskaidrību gadījumā zvani mums!

  • Mob.: 29299387 vai 28003364