1. Nomas ceļvedis

Nomas ceļvedis

Gandrs piedāvā iespēju rezervēt ziemas, tūrisma vai velosipēdu nomas inventāru mūsu mājaslapā no mājām, autobusa pieturas vai pat meža vidus!

1. solis

Kalendārā atzīmējiet dienu, kurā vēlaties inventāru izņemt kādā no mūsu veikaliem, un dienu, kurā to nodosiet atpakaļ.

2. solis

Inventāram, kuram ir pieejami vairāki izmēri, iesakām izmantot filtru, kas atrodas zem kalendāra, lai atlasītu sev piemērotāko izmēru (velosipēdiem, slēpēm, zābakiem u. tml.).

3. solis

Izraudzīto inventāru rezervējiet, spiežot pogu „Nomāt”, tad vai nu turpiniet atlasīt inventāru, vai dodieties uz nomas grozu (mājaslapas labās puses augšdaļā) un apstipriniet rezervāciju, reģistrējoties ar facebook, draugiem.lv pasi vai e-pastu. Pēc rezervācijas veikšanas mūsu darbinieks Jūsu izraudzīto inventāru sagatavos izņemšanas dienai.

4. solis

Dienā, kurā sākas Jūsu rezervācija, dodieties uz atzīmēto veikalu. Tur mūsu darbinieks noformēs nomas līgumu, saņems Jūsu garantijas maksu 20 EUR apmērā un izsniegs inventāru. Noteikti paņemiet līdzi personas apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), kura kopiju pievienosim nomas līgumam.

Padomi:

  • ja vēlaties atcelt rezervētos priekšmetus, nospiediet sarkano krustu nomas groza produkta labajā pusē;
  • iepazīstieties ar Gandrs nomas inventāra klāstu un atlasiet sev nepieciešamo inventāru. Atlases procesā iesakām sekot mūsu padomiem par inventāra izmēru un specifikācijas izvēli;
  • gadījumā, ja radīsies izmaiņas vai sarežģījumi saistībā ar veikto rezervāciju, mūsu darbinieks Jūs par to informēs.

Neskaidrību gadījumā lietotājam tiek sniegta palīdzība sazinieties!

  • Mob.: 2544 5223
  • Tālr.: 6761 9043