Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
 1. Velobraucieni

Veloloks Kurzemes mežos

12. maijs - 13. maijs 2018 Kandava

veloloks-kurzemes-mezos
 • cena:
 • 49.00 EUR
 • brīvas vietas:
 • 2 no 13

Pavasarim piemīt tāda savāda dvesma, kas aicināt aicina mesties jaunos piedzīvojumos. Pavasarī jauniem piedzīvojumiem ir gatava arī daba. Ar skanīgiem putnu treļļiem ieskandināts ir jauns sākums. Sākums plaukšanai un ziedēšanai, sākums jaunai, svaigai dzīvībai un saules pielietai gaismai, tas ir sākums jaunam ūdens spēkam un gluži citai laiktelpai, kurā starp tūkstošiem mirdzošu un spēka pilnu enerģiju valda lielākā harmonija. Tas ir pavasaris. Un tas viss pieder mums. Ir tikai jādodas tam pretī.

Tāpēc dosimies pretī šai enerģijai, pretī pavasarim un vasarai, pretī jauniem piedzīvojumiem – šoreiz ar velosipēdiem.

Aicinām ikvienu doties aizraujošā divu dienu piedzīvojumā Kurzemes pusē, kura laikā mums būs iespēja aplūkot Kurzemes mazpilsētas un tās vareno dabu. Tāpat ceļā aplūkosim arī vairākus ievērojamus apskates objektus, tostarp Abavas Velnalu un Velnakmeni, savvaļas zirgu un tauru ganības, Kuldīgas pilsētu, Ventas rumbu un daudzus citus.

Velobrauciens norisināsies divas dienas, izmantosim ceļus, kur satiksmes intensitāte ir minimāla, tādejādi varēsim justies droši un baudīt braucienu.

Pirmās dienas vakarā nakšņosim mājīgā, labiekārtotā namiņā ar pirti, kurā būs iespēja arī kārtīgi nopērties un atslābināties pēc brauciena. Tā kā ārā jau būs pavasaris, vakarā vakarēsim pie ugunskura, kopīgi cepsim desiņas un baudīsim riteņbraucēju sabiedrību, daloties stāstos par sevi un piedzīvojumiem. Nākamajā dienā no rīta gatavosim kopīgas brokastis un pēcāk kāpsim savu divratu braucamrīku mugurās, lai atkal dotos ceļā.

MARŠRUTS UN KARTE:

Tikšanās vieta 12. maijā 10.00 Kandavā, Kūrorta ielā 1B

Daži no brauciena pieturas punktiem

Maršruta garums: pirmajā dienā aptuveni 100km, otrajā dienā ~80km

Brauciena ilgums: divas dienas ar nakšņošanu

Brauciena datumi: 12. un 13. maijs

Sarežģītības pakāpe: vidēji sarežģīts. Pārvietošanās galvenokārt pa meža un grants ceļiem. Tā kā mūsu rīcībā būs divas pilnas dienas, tad vidējais ātrums būs zems (apmēram 17km/h)

TRANSPORTS:

velobrauciena maršruts būs apļveida. Uz to katrs brauciena dalībnieks nokļūst ar personīgo transportu to atstājot Kandavā. 

Otrs variants ir braukt ar vilcienu līdz Tukumam (pienāk 08.55) un 25 km veikt ar velo līdz Kandavai.

ĒŠANA:

mēs parūpēsimies par cepamdesām ugunskuram pirmajam vakaram un otrās dienas brokastīm. Katram pašam jāparūpējas par dzeramo ūdeni, pārējām ēdienreizēm, enerģijas našķiem un uzkodām, visu citu, ko kāro sirds.

NEPIECIEŠAMĀS LIETAS UN INVENTĀRS:

visas nepieciešamās lietas vēlams salikt nelielā mugursomā, neņemt neko lieku, kas var apgrūtināt pārvietošanos.

 • velosipēds (kalnu, tūrisma)
 • ķivere;
 • atbilstošs apģērbs;
 • personīgās higiēnas piederumi.

NAKŠŅOŠANA:

nakšņošana labiekārtotā namiņā ar gultasvietām, gultas drēbēm.

Pie namiņa būs pieejama pirts.

GRUPAS LIELUMS:

13 braucēji un 1 vadītājs

BRAUCIENA VADĪTĀJS:

Krišjānis Jansons-Ratiniks (Velomens)

VELOBRAUCIENA MAKSA: 49 eur/pers.

CENĀ IEKĻAUTS:

 • plānots 2 dienu velobrauciens pa interesantiem ceļiem;
 • naktsmītne;
 • pirts;
 • vakariņu desas uz ugunskura;
 • brokastu putra.

PIETEIKŠANĀS

Maksimālais dalībnieku skaits ir ierobežots. Lūgums pieteikties velobraucienam savlaicīgi, izmantojot pieteikšanās veidu lapas augšpusē. Neskaidrību gadījumā rakstiet, zvaniet uz zemāk redzamajiem kontaktiem.

Ja velobraucienam piesakās mazāk par 8 dalībniekiem, velobrauciens var tikt atcelts, dalībniekiem par to paziņojot ne vēlāk kā 2 dienas pirms velobrauciena, nosūtot informāciju uz epastu.

Kontaktinformācija