Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Velobraucieni

Transgandriskais velobrauciens

07. jūlijs - 08. jūlijs 2017 Liepāja, Bāriņu iela 14, Gandrs veikals

transgandriskais-velobrauciens
  • cena:
  • Bezmaksas
  • brīvas vietas:
  • 11 no 20

Izaicinājums, disciplīna, mērķtiecīgums un simtiem ceļa kilometru – par to ir šis stāsts. Tas ir par savu prātā iedomāto robežu pārkāpšanu, par neapstāšanos kustībā, par piedzīvojuma alkām un gribasspēka pārbaudījumu. Tas ir stāsts par Krišjāni (Velomenu), kurš pavisam drīz dosies ceļā uz Beļģiju, lai tur uzsāktu 3900 km garās Transkontinentālās velosacīkstes (Transcontinental race - TCRNo5).

Gandrs Atpūta projektu vadītājs un Gandrs atbalstītais velosportists piedalīsies garākajās riteņbraukšanas sacensībās Eiropā. Transkontinentālās sacensības (Transcontinental race - TCRNo5) ir 3900 km garas velosacensības, kurām starts tiks dots 2017. gada 28. jūlija vakarā Beļģijas pilsētā Džerardsbergenā (Garaardsbergen). Brauciena laikā riteņbraucējiem būs jāapmeklē četri kontrolpunkti, kas izvietoti reģiona augstākajās un iespaidīgākajās vietās, kopumā brauciens notiks cauri 13 Eiropas valstīm. Sacensību finišs būs Grieķijā, Kalabaka pilsētā. Šīs sacensības ir īpašas ar to, ka ne visi sportisti, kas pieteikušies braucienam, iekļūst dalībnieku sarakstā – ierasti uz sacensībām piesakās trīs reizes vairāk riteņbraucēju nekā sacensībās pieļaujamais dalībnieku skaits. Starp vairāk nekā 300 dalībniekiem šogad sarakstā izdevās iekļūt arī Krišjānim.

Sacensību formāts ir strikts. Tas neļauj izmantot nekāda veida palīdzību no malas, sportistiem pašu spēkiem jāplāno labākais maršruts, jāpiemeklē naktsmītnes un jāpārdomā nepieciešamās atpūtas pauzes. Izmantot atļauts tikai sabiedrībai publiski pieejamos un paredzētos pakalpojumus.

Krišjānis plāno 3900 km garo distanci veikt 300 stundu laikā (12.5 diennaktīs), vidēji dienā veicot 320 km. Maršruts vedīs pāri Alpiem, Tatriem un Dienvidkarpatiem, kopumā tiks veikti vismaz 40 000 augstuma metri.

Gandrs ir par aizraujošiem, iedvesmojošiem, iespaidu un piedzīvojumu bagātiem izaicinājumiem, tāpēc ar prieku atbalsta Velomenu šajās smagajās sacīkstēs

7. jūlijā notiks TCRNo5 treniņbrauciens no Liepājas Gandra veikala uz Valmieras Gandra veikalu, šis attālums atbilst tieši vienai sacensību dienai – 320 kilometriem. Braucienā var piedalīties ikviens interesents, veicot kaut nelielu distanci kopā ar Krišjāni.

No plkst.21.00 līdz 22.00 Gandrs veikalā varēs apskatīt Merida velosipēdu pilnā komplektācijā, ar kuru Krišjānis dosies ceļā, kā arī aprunāties ar Krišjāni un uzzināt visu par gatavošanās procesu un arī šīs dienas plānoto braucienu.

STARTS

Plkst. 22.00 no Gandrs Liepājas veikala, Bāriņu ielā 14

FINIŠS

Nākamās dienas plkst. 13.00 Gandrs Valmieras veikalā, Rīgas ielā 27

Pievienoties braucienam var gan uz visu distanci, gan arī atsevišķu posmu.

JA PLĀNO PIEDALĪTIES BRAUCIENĀ, JĀNODROŠINĀS AR SEKOJOŠO INVENTĀRU

  • Velosipēds
  • Velosipēda lampiņas
  • Ķivere
  • Enerģijas uzkodas, dzēriens
  • Laika apstākļiem piemērots apģērbs

Brauciena formāts būs pietuvināts tam, kā Krišjānis brauks TCRNo5 sacensībās, tādēļ nebūs pavadošais auto.