Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Velobraucieni

Pusnakts velobrauciens kopā ar Velomenu (Rīga)

16. jūnijs 19:00 2017 Kalnciema iela 28. Rīga. Gandrs

pusnakts-velobrauciens-kopa-ar-velomenu-riga
  • cena:
  • Bezmaksas
  • brīvas vietas:
  • 2 no 25

Just brīvību, skrieties ar vēju, jaunatklāt un piedzīvot – to un daudz ko citu mums ļauj sajust riteņošana. Tā sniedz mums iespēju iepazīt vēl neiepazītus ceļus, pašiem būt ceļa veidotājiem, pašiem būt par kompasiem un sava laika noteicējiem, jo ceļš ir nebeidzams – kur beidzas viens, sākas nākamais.

Šajā velobraucienā kopā ar Velomenu uzsvaru liksim uz izzinošu atpūtu, kuras laikā ne tikai baudīsim dabu, riteņbraukšanas prieku, atklāsim ceļus un takas, bet arī uzzināsim daudz noderīgu un interesantu faktu par to, kā pareizāk un labāk, braucot ar velosipēdu, pārvarēt dažādus šķēršļus, kā braukt dažādos segumos, kā pielāgot ātrumus un izturēties uz ceļa un daudz citu interesantu un praksē pielietojamu lietu.

Iegūtās zināšanas lieti noderēs gan ikdienas braucējiem, gan tiem, kuri vēlas sagatavoties riteņbraukšanas sacensībām un tajās iegūt labākus rezultātus.

To, ko Tev nestāsta treneri, pastāstīs pieredzes bagātais riteņbraucējs, riteņbraukšanas entuziasts, ceļotājs un dabas mīļotājs Krišjānis Jansons-Ratiniks (tautā zināms kā Velomens), kurš šīs sezonas lielākajās riteņbraukšanas sacensībās jau uzrādījis izcilus rezultātus.  Riteņbraukšana ir Krišjāņa kaislība. Šoreiz ar savu kaislību un bagātīgo riteņbraukšanas pieredzi viņš dalīsies ar Jums!

Brauciena laikā organizēsim vairākas pauzes, kuru laikā Velomens dalīsies savā personīgajā pieredzē un padomos gan par braukšanu riteņbraukšanas sacensībās, gan ikdienā, kā arī par to, kā trenēt izturību gariem un prasīgiem maršrutiem, kā arī to, kā attīstīt riteņbraukšanas prasmes, lai uz ceļa justos droši un pārliecinoši.

Veidosim piecas tematiskās pauzes, kurās aplūkosim sekojošus tematus:

  • apģērbs;
  • velosipēda tehniskais stāvoklis;
  • sacensību diena;
  • riteņbraukšanas prieks treniņbraucienos un ikdienā;
  • braukšana šķēršļotā apvidū.

Maršruts:

19.00 tiekamies pie Gandrs veikala Rīgā, Kalnciema ielā 28. Kopīgi dosimies uz Ložmetējkalna pusi, kur izbrauksim takas, izmetīsim kādu loku un velobraucienu noslēgsim Rīgā.

Maršruta garums: 70 km

Velobrauciena ilgums: 5 stundas

Sarežģītības pakāpe: Viegls, bet ar iespēju katram pamēģināt izbraukt arī kādu sarežģītāku taku/nobraucienu.

Nepieciešamais un ieteicamais:

Kalnu velosipēds, ķivere, dzeramais, enerģijas deva, lampiņas.

Dalības maksa:

Brauciens ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos.

Velobraucienu vadīs:

Riteņbraukšanas eksperts - Velomens (Krišjānis Jansons-Ratiniks)

Pieteikšanās:

Maksimālais dalībnieku skaits ir ierobežots. Lūgums pieteikties velobraucienam savlaicīgi, izmantojot pieteikšanās veidu lapas augšpusē. Neskaidrību gadījumā rakstiet, zvaniet uz zemāk redzamajiem kontaktiem.

Ja velobraucienem piesakās mazāk par 8 dalībniekiem, velobrauciens var tikt atcelts, dalībniekiem par to paziņojot ne vēlāk kā 2 dienas pirms velobrauciena, nosūtot informāciju uz ē-pastu.

Kontaktinformācija: