Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Pārgājieni

Vai Gaiziņā ir sniegs?

15. decembris 09:00 2018 DUS Neste Dzirnavu iela 127, Rīga

vai-gaizina-ir-sniegs
  • cena:
  • No 10.00 EUR Līdz 24.00 EUR
  • brīvas vietas:
  • 10 no 16

Vai Gaiziņkalnā jau ir sniegs? Kura ir otra augstākā virsotne Latvijā? Kurš ir augstākais Latvijas ezers? Atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem varēsi saņemt Gandra organizētajā pārgājienā pa augstākajām vietām Latvijā.

Novembrī dosimies pārgājienā pa Latvijas Augstkalni. Uzkāpsim abās augstākajās virsotnēs, pāriesim pāri vēl diviem no Latvijas TOP 15 kalniem, pūlēsimies nesaslapināt kājas Latvijas augstākā ezera krastos, bridīsim cauri Vidzemes biezajiem mežiem.

MARŠRUTS UN KARTE

Daži no pārgājiena pieturas punktiem: skatīt šeit!

Maršruta garums: 15 km

Pārgājiena ilgums: 6 stundas, iekļaujot pauzes.

Pārgājiena datumi: pārgājiens šajā maršrutā tiks organizēts 15. decembrī.

Sarežģītības pakāpe: Vidēji gūts. Iešana pa meža ceļiem, takām, ezeru krastiem, mežiem un pļavām bez takām. Reljefs - Latvijā augstāku kalnu nav! Laika apstākļi var radīt papildus grūtības.

Maršruts ir lineārs - sāksim pie Gaiziņkalna un beigsim pie Kāla ezera.

TRANSPORTS

9.00 ar Gandra organizētu mikroautobusu no Dzirnavu ielas 127, degvielas uzpildes stacijas Neste uz pārgājiena sākuma punktu un ap 17.00 atpakaļ uz Rīgu

ĒŠANA

Par brokastīm, pusdienām, kā arī enerģijas našķiem un ūdeni vai tēju termosā katrs parūpējas pats.

NEPIECIEŠAMAIS UN IETEICAMAIS

Mitrumizturīgi apavi, laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, dzeramais ūdens, lukturītis, jo vismaz stundu būs jāiet tumsā. Ieteicams ģērbties slāņos. Sekojiet laika prognozei!

Ieteicamais

Ūdensdrošs pārvalks mugursomai, šokolādes batoniņi un rieksti enerģijai, pārgājiena nūjas, maiņas apavi un apģērbs. Visu vēlams sapakot nelielā mugursomā. Maiņas apģērbu būs iespējams atstāt mikroautobusā.

DALĪBAS MAKSA: 24 eur/pers.

Cenā iekļautas transporta izmaksas, maršruta plānošana un vadīšana, profesionāla konsultācija par āra dzīves tehnikām un aktīvo atpūtu.

Iespējams doties uz pārgājienu arī ar savu transportu, tad dalības maksa ir 10 eur/pers.

PĀRGĀJIENU VADĪS

Pārgājienu vadīs pieredzes bagāts pārgājienu vadītājs - Reinis Liepa

PIETEIKŠANĀS

Maksimālais dalībnieku skaits ir ierobežots. Lūgums pieteikties pārgājienam savlaicīgi, izmantojot pieteikšanās veidu lapas augšpusē, pieteikumā atzīmējot kāda veida transportu izmantosiet. Neskaidrību gadījumā rakstiet, zvaniet uz zemāk redzamajiem kontaktiem.

Ja pārgājienam piesakās mazāk par 8 dalībniekiem, pārgājiens var tikt atcelts, dalībniekiem par to paziņojot ne vēlāk kā 2 dienas pirms pārgājiena.

Kontaktinformācija