Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Pārgājieni

Pikniks mežā - Braslas upes krastos

19. maijs 09:00 2018 Rīga, Dzirnavu iela 127, DUS Neste

pikniks-meza-braslas-upes-krastos
  • cena:
  • 21.00 EUR
  • brīvas vietas:
  • 2 no 16

Tas būs pavasarī, kad debesīs peldēs zīdaini mākoņi un zelta saule rotāsies koku galotnēs. Tad piedzimuši būs pumpuri un ziedēs zeltgalvainas pienenes. Tad kokos ritēs viss zemes auklētais spēks. Tad strauti urdzēs skanīgāk un upes plūdīs līganāk. Tad no ziemas guļas būs modusies visa dzīvā radība – spēkpilna un gatava ieelpot jaunu sākumu. Tad ar tālu pasauļu stāstiem būs atgriezušies gājputni , lai mums tos izdziedātu skanīgākajās dziesmās. Tas būs pavasarī!

Šis būs nedaudz citādāks gājiens – šoreiz galveno uzsvaru mēs liksim uz pavasara un neskartas dabas izbaudīšanu līdz katrai vīlei. Tas būs labi piemērots gājiens arī iesācējiem, jo iešanai paredzēto kilometru skaits būs neliels. Vairāk laika veltīsim jaukai piknikošanai mežu ielokā – veldzēsimies nesteidzīgās sarunās, garda ēdiena baudīšanā un, protams, kopābūšanas priekā. Lasīt gribētāji droši līdzi var ņemt arī kādu sev tīkamu grāmatu – mežu šalkoņa, ūdens skaņa un putnu simfonija ir brīnumjauks fons labas grāmatas izgaršošanai.

Par mūsu piknika vietu esam izraudzījušies Braslas upes krastus. Šeit īsā gājiena laikā mums būs iespēja aplūkot tādus dabas brīnumus kā Buļļu iezi, Virtakas iezi, Slūnu iezi, Varsavu iezi un Aņītes iezi.

Dosimies mežā, tur mūs jau gaida!

MARŠRUTS UN KARTE

Daži no atpūtas pieturas punktiem

Maršruta garums: iesim pavisam nedaudz, dažus kilometrus turp un dažus atpakaļ.

Pārgājiena ilgums: pamatā būs gara pusdienu gatavošana un ēšana, ko papildinās arī pastaiga pa mežu, kopumā ārpus transporta būsim 6 stundas.

Pārgājiena datumi: pārgājiens šajā maršrutā tiks organizēts 19. maijā.

Sarežģītības pakāpe:  tā kā neplānojam mērot garu gabalu, atpūta pie dabas būs viegla. Tomēr jāņem vērā, ka uz skaistākajām vietām neved bruģētas taciņas.

TRANSPORTS

Tikšanās vieta 09:00 Rīgā, Dzirnavu ielā 127, DUS Neste.  

Brauksim ar organizētu transportu uz pārgājiena sākuma punktu.

Atpakaļ no pārgājiena izbrauksim ap 17:00, lai līdz 19:00 būtu Rīgā.

ĒŠANA

Pusdienas gatavosim kopā, mežā, kādā kopīgi izvēlētā vietā, par sastāvdaļām parūpēsies "Gandrs".

Katram jāparūpējas par dzeramo ūdeni.

NEPIECIEŠAMAIS UN IETEICAMAIS

Ērti apavi, pusdienu trauki, laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, sedziņa, ko paklāt sēdēšanai, dzeramais ūdens. Sekojiet laika prognozei!

DALĪBAS MAKSA:  21 eur/pers.

Cenā iekļauts, transports, maršruta plānošana, pusdienas, pārgājiena vadītāja pakalpojumi un profesionāla konsultācija par āra dzīves tehnikām un aktīvo atpūtu.

PĀRGĀJIENU VADĪS

Pieredzējusi dabā gājēja un dabas mīļotāja Agnese Bernāte

PIETEIKŠANĀS

Maksimālais dalībnieku skaits ir ierobežots. Lūgums pieteikties pārgājienam savlaicīgi, izmantojot pieteikšanās veidu lapas augšpusē. Neskaidrību gadījumā rakstiet, zvaniet uz zemāk redzamajiem kontaktiem.

Ja pārgājienam piesakās mazāk par 8 dalībniekiem, pārgājiens var tikt atcelts, dalībniekiem par to paziņojot ne vēlāk kā 2 dienas pirms pārgājiena, nosūtot informāciju uz epastu.

Kontaktinformācija