1. Pārgājieni

Mordangas ezeru tūre

19. janvāris 08:30 Rīga, Dzirnavu iela 127, DUS Neste

mordangas-ezeru-ture
  • cena:
  • 24.00 EUR
  • brīvas vietas:
  • 2 no 16

Janvāra vidū, kad lauskis, spēlēdams lāsteku flautas, dejo pāri ārēm un mežiem, kad koki stāv rāmi un stalti kā svinīgā sardzē, dodot godu miera laikam dabā, kad no skursteņiem dūmi iet stāvus gaisā, rādot mums ceļu tieši uz zvaigznēm, mēs dosimies piedzīvojumā, lai vērotu to, kādas pārmaiņas lauskis ieviesis Mordangas ezeros.

Kurzemē esošais nelielais ciemats Mordanga patiesi bagāts ar ezeriem, turklāt tie izceļas ar ļoti radošiem nosaukumiem. Šajā pārgājienā dosimies aplūkot daļu no tiem, tostarp Stulbīti, Vienīti, Ziloni, Sūdu ezeru un Čiekuriņu.

Maršruts: Pārgājiena pieturas punkti

Maršruta garums: ~18 km

Pārgājiena ilgums: 7 stundas, iekļaujot pauzes

Pārgājiena datumi: pārgājiens šajā maršrutā tiks organizēts 19. janvārī

Sarežģītības pakāpe: vidēji viegls. Iešana pa meža ceļiem un stigām. Atsevišķās vietās gaidāmi grūtāki posmi gar ezera krastiem un mežos. Papildus grūtības var radīt sniega biezums. 

Transports

Plkst. 08:30 "Gandrs" organizēts transports no Rīgas, Dzirnavu ielas 127 (DUS Neste) uz pārgājiena starta punktu un plkst. 18:00 no pārgājiena galapunkta atpakaļ uz Rīgu.

Ēšana

Par vēlajām brokastīm, enerģijas uzkodām un našķiem, kā arī pusdienām katrs parūpējas pats. Tāpat neaizmirstam parūpēties par dzeramo ūdeni/tēju termosā.

Nepieciešamais un ieteicamais

Uzticami, mitrumizturīgi pārgājienu apavi, laikapstākļiem atbilstošs apģērbs, dzeramais ūdens, lukturītis. Sekojiet laika prognozei!

Ieteicamais

Trekinga nūjas, ūdensdrošs pārvalks mugursomai, svilpīte.

DALĪBAS MAKSA  

10 EUR - Ja uz pārgājienu dodies ar savu transportu

24 EUR - Ja izmanto Gandra organizēto mikroautobusu

Cenā iekļautas transporta izmaksas, pārgājiena vadītāja pakalpojumi un profesionāla konsultācija par āra dzīves tehnikām un aktīvo atpūtu.

Pārgājienu vadīs

pieredzējis pārgājienu vadītājs Reinis Liepa

Pieteikšanās

Maksimālais dalībnieku skaits ir ierobežots. Lūgums pieteikties pārgājienam savlaicīgi, izmantojot pieteikšanās veidu lapas augšpusē. Neskaidrību gadījumā rakstiet, zvaniet uz zemāk redzamajiem kontaktiem.

Ja pārgājienam piesakās mazāk par 8 dalībniekiem, pārgājiens var tikt atcelts, dalībniekiem par to paziņojot ne vēlāk kā 2 dienas pirms pārgājiena, nosūtot informāciju uz e-pastu.

Kontaktinformācija

Citi pasākumi
sleposana-aiz-polara-loka

Slēpošana aiz Polārā loka

Ceļojumi
Cena: No 100.00 EUR līdz 520.00 EUR
brīvas vietas: 2 no 7

Vai tev ir sapnis piedzīvot īstu ziemu un savām acīm ieraudzīt ziemeļblāzmas krāšņumu? Mēs garantējam sniegu, salu un aktīvu atpūtu, bet visi ceram ieraudzīt pasakaino dabas brīnumu – ziemeļblāzmu. Tas būs neaizmirstams sešu dienu piedzīvojums, kurā baudīsim Somijas dabu, aktīvi atpūtīsimies, iepazīsim un piedzīvosim.

velonometne-andaluzija-ar-velomenu

Velonometne Andalūzijā ar Velomenu

Ceļojumi
Cena: 690.00 EUR
brīvas vietas: 0 no 13

"Gandrs" sadarbībā ar Velomenu jau piekto gadu rīko pavasara velobraukšanas treniņnometni kādā siltā, ainaviskā un sportiskai atpūtai piemērotā galamērķī. Lai ik gadu mēs varētu iepazīt jaunas vietas, ceļus, kalnus un kultūru, 2019. gada velonometni rīkosim Spānijā, Malagas apkārtnē.