Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Pārgājieni

Kumadas Amatnieks

03. novembris 09:00 2018 Rīga, Dzirnavu iela 127, DUS Neste

kumadas-amatnieks
  • cena:
  • 21.00 EUR
  • brīvas vietas:
  • 0 no 16

Ar rudenīgām vēsmām daba mums sūta pirmās dzeltenās vēstules, vēstot par rudens atnākšanu. Mežos un dārzos nobrieduši vasaras izauklētie augļi un debesīs mākoņi skrienas ar putniem. Dabā sākušās pārmaiņas. Tāpēc dosimies tur, lai tās sajustu, ieraudzītu un varbūt iepazītu, kā līdz ar dabas pārmaiņām maināmies mēs paši.

Šoreiz dosimies aplūkot upes un to krastus. Krastošana Latvijā gūst aizvien lielāku ievērību, un nav nemazāko šaubu, kāpēc tā – mums ir vairāk nekā 12 000 upju, un to kopgarums ir gandrīz tikpat garš, cik ekvators. Šoreiz iepazīsim četras no šīm upēm – Grūbu, Kumadu, Amatu un Gauju, apskatīsim Ceciļu iezi ar velna alām, raganu iecienīto Zvārtes iezi un augstāko smilšakmens atsegumu Latvijā – Ķūķu klintis.

Nāc, ieklausies dabā un sevī!

Maršruts Pārgājiena pieturas punkti

Maršruta garums: ~18 km

Pārgājiena ilgums: 7 stundas, iekļaujot pauzes

Pārgājiena datumi: pārgājiens šajā maršrutā tiks organizēts 3. novembrī

Sarežģītības pakāpe: vidēji sarežģīts (medium hard). Iešana pa neiemītu taku, upes krastu, iespējams, dažviet to šķērsojot. Izteikts reljefs, augšas un lejas. No Zvārtes ieža līdz Veclauču tiltam iesim pa iekārtotu taku. Pēc tam nedaudz pa Amatas kreiso krastu, tālāk pa pļavu uz Ķūķu klintīm. Maršruta segums: 50% neiemītas takas, upes krasti, pļava, mežs; 25% iekārtota taka; 15% grants ceļš; 10% meža ceļš.

Transports

Plkst. 09:00 Gandra organizēts transports no Rīgas, Dzirnavu ielas 127 (DUS Neste) uz pārgājiena starta punktu un plkst. 19:00 no pārgājiena galapunkta atpakaļ uz Rīgu.

Ēšana

Par vēlajām brokastīm, enerģijas uzkodām un našķiem, kā arī pusdienām katrs parūpējas pats. Tāpat neaizmirstam parūpēties par dzeramo ūdeni/tēju termosā.

Nepieciešamais un ieteicamais

Uzticami, mitrumizturīgi pārgājienu apavi, laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, dzeramais ūdens. Sekojiet laika prognozei!

Ieteicamais

Trekinga nūjas, ūdensdrošs pārvalks mugursomai, svilpīte.

DALĪBAS MAKSA  

Cenā iekļautas transporta izmaksas, pārgājiena vadītāja pakalpojumi un profesionāla konsultācija par āra dzīves tehnikām un aktīvo atpūtu.

Pārgājienu vadīs

Pieredzējis ceļotājs un pārgājienu vadītājs Kaspars Pudžs

Pieteikšanās

Maksimālais dalībnieku skaits ir ierobežots. Lūgums pieteikties pārgājienam savlaicīgi, izmantojot pieteikšanās veidu lapas augšpusē. Neskaidrību gadījumā rakstiet, zvaniet uz zemāk redzamajiem kontaktiem.

Ja pārgājienam piesakās mazāk par 8 dalībniekiem, pārgājiens var tikt atcelts, dalībniekiem par to paziņojot ne vēlāk kā 2 dienas pirms pārgājiena, nosūtot informāciju uz e-pastu.

Kontaktinformācija