Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Pārgājieni

Ekspedīcija uz labirintu (Liepāja)

04. novembris 09:00 2017 Liepāja, Bāriņu iela 14. Gandrs

ekspedicija-uz-labirintu-liepaja
  • cena:
  • 23.00 EUR
  • brīvas vietas:
  • 2 no 16

Kaut kur dabas labirintos, ietinusies siltās seģenēs, ziemai gatavojas dabas pulsējošā dzīvība. Tagad tā elpo rāmāk, nesteidzīgāk. Tā novēro, kā rudens izrotā kokus, tā sasmaržo valgo zemi un saber brūnus kastaņus kabatās, noglāsta upes krastus, klusi pavadot gājputnu kāšus, un sagaida miglas un rasas rītus. Tāpat kā lācis, ziemas mieram gatavojas arī daba.

Dosimies dabas labirintos, lai sajustu un piedzīvotu dabas dzīvības rāmo elpu.

Šoreiz pa upes līkločiem, mežiem un pļavām dosimies apciemot Jūrkalnes pusi, lai tur aplūkotu seno koka tiltu pār Rīvas upi, iepazītu Rīvas upes līkločus un paši būvētu tiltu pār Ēnavas upīti. Pārgājiena noslēguma daļā apmeklēsim arī Mežvidu labirintu. Tas ir 3300 kvadrātmetrus liels labirints, kas izbūvēts mežu ielokā un apmeklētājiem piedāvā izaicināt sevi un izmēģināt spēkus, orientējoties un izpildot āķīgus uzdevumus kādā no labirinta īpašajiem līkločiem vai vienkārši izbaudīt lielā labirinta ceļus.

Maršruts un karte 

Daži no pārgājiena pieturas punktiem: skatīt šeit!

Maršruta garums: 15 km

Pārgājiena ilgums: 8 stundas, iekļaujot pauzes.

Pārgājiena datumi: Pārgājiens šajā maršrutā tiks organizēts 4. novembrī.

Sarežģītības pakāpe: Vidēji grūts. Pārvietošanās pa meža ceļiem, gar upi un mežiem, pāri pļavām

Transports

9.00 ar Gandra organizētu mikroautobusu no Gandrs veikala Liepājā, Bāriņu ielā 14 uz pārgājiena sākuma punktu un ap 18.30 atpakaļ uz Liepāju.

Ēšana

Par brokastīm, pusdienām, kā arī enerģijas našķiem un ūdeni vai tēju termosā katrs parūpējas pats.

Nepieciešamais un ieteicamais

Mitrumizturīgi apavi, laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, dzeramais ūdens. Ieteicams ģērbties slāņos. Sekojiet laika prognozei!

Ieteicamais

Ūdensdrošs pārvalks mugursomai, svilpīte, šokolādes batoniņi un rieksti enerģijai, maiņas apavi un apģērbs. Visu vēlams sapakot nelielā mugursomā.

DALĪBAS MAKSA: 23 eur/ pers.

Cenā iekļautas transporta izmaksas, ieejas biļete labirintā, pārgājiena vadītāja pakalpojumi un profesionāla konsultācija par āra dzīves tehnikām un aktīvo atpūtu.

Pārgājienu vadīs

Pārgājienu vadīs pieredzes bagāts āra dzīves speciālists Uldis Šmits.

Pieteikšanās

Maksimālais dalībnieku skaits ir ierobežots. Lūgums pieteikties pārgājienam savlaicīgi, izmantojot pieteikšanās veidu lapas augšpusē. Neskaidrību gadījumā rakstiet, zvaniet uz zemāk redzamajiem kontaktiem.

Ja pārgājienam piesakās mazāk par 8 dalībniekiem, pārgājiens var tikt atcelts, dalībniekiem par to paziņojot ne vēlāk kā 2 dienas pirms pārgājiena.

Kontaktinformācija