Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Pārgājieni

Cēsu amatnieks - nakts pārgājiens

27. janvāris - 28. janvāris 2018 Cēsis. Dzelzceļa stacija

cesu-amatnieks-nakts-pargajiens
  • cena:
  • 12.00 EUR
  • brīvas vietas:
  • 2 no 16

Nakts un tumsa ļauj mūsu sapņiem un iztēlei lidot. Tad atdzīvojas visi meža gari, daba tad atmostas citā krāšņumā. Sūnās tad klusītēm čabinās rūķi, koku galotnēs ar vēju dejas ved meža elfi, klausoties ūdeņu dziedātās dziesmās. Zīdainas tumsas aizsegā šķietami neiespējamais kļūst iespējams. Mūsu sapņi tad tiecas augstāk un augstāk, pretī Visumam, lai tur pārvērstos zvaigznēs. Tāpēc dosimies mežos, lai mūsu sapņi ir brīvi un lido, paceļas augstumos un pārvēršas zvaigznēs.

Šajā naksnīgajā piedzīvojumā dosimies uz Cēsu pusi. Tur pārgājiena sākumposmā aplūkosim Cēsu pils parku, Vāļu kalnu un Rakšupīti. Tālāk dosimies uz Amatas upes krastiem, kur ceļā apskatīsim Zvārtes iezi, Amatas taku, Bruņa alu un Dolomīta krauju.

Piedzīvojumā dosimies kopā ar Velomenu (Krišjāni Jansonu-Ratiniku), kurš ir ne vien kaislīgs riteņbraukšanas cienītājs, bet arī pieredzējis dabā gājējs un dabas mīļotājs.

MARŠRUTS UN KARTE

Daži no pārgājiena pieturas punktiem

Maršruta garums: ~25 km

Pārgājiena ilgums: 8 stundas, iekļaujot pauzes

Pārgājiena datumi: Pārgājiens šajā maršrutā tiks organizēts 27. janvārī

Sarežģītības pakāpe:  Sākuma daļa caur pilsētu – viegli ejams posms, pārējā daļa pa meža ceļiem un takām, reljefs un tumsa noteikti radīs papildus grūtības

TRANSPORTS

Tiekamies Cēsu dzelzceļa stacijā 20:45.

Uz pārgājiena sākuma punktu Cēsīs dosimies ar vilcienu, atpakaļ no Melturu stacijas ( 05:47) arī brauksim ar vilcienu. Iespējama braukšana arī individuāli ar citiem transportlīdzekļiem.

Transporta biļetes cenā nav iekļautas.

ĒŠANA

Par ēdienu naktī katram jāparūpējas pašam. Tāpat neaizmirstam parūpēties par enerģijas našķiem un uzkodām, kā arī dzeramo ūdeni/tēju termosā.

NEPIECIEŠAMAIS UN IETEICAMAIS

Uzticami, mitrumizturīgi pārgājienu apavi, laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, pieres lukturītis, dzeramais ūdens, termoss. Sekojiet laika prognozei!

Ieteicamais

Trekinga nūjas, ūdensdrošs pārvalks mugursomai, svilpīte.

DALĪBAS MAKSA:  12 eur/pers.

Cenā iekļauta maršruta plānošana, pārgājiena vadītāja pakalpojumi un profesionāla konsultācija par āra dzīves tehnikām un aktīvo atpūtu.

PĀRGĀJIENU VADĪS

Pieredzējis dabā gājējs un dabas mīļotājs Krišjānis Jansons-Ratiniks (Velomens) Mob. tel. 28373329

PIETEIKŠANĀS

Maksimālais dalībnieku skaits ir ierobežots. Lūgums pieteikties pārgājienam savlaicīgi, izmantojot pieteikšanās veidu lapas augšpusē. Neskaidrību gadījumā rakstiet, zvaniet uz zemāk redzamajiem kontaktiem.

Ja pārgājienam piesakās mazāk par 8 dalībniekiem, pārgājiens var tikt atcelts, dalībniekiem par to paziņojot ne vēlāk kā 2 dienas pirms pārgājiena, nosūtot informāciju uz epastu.

Kontaktinformācija