Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Bilžu un filmu vakari

Meklējot spēku robežas. Ar velosipēdu pāri Amerikām (Liepāja)

26. oktobris 19:00 2017 Liepāja, Bāriņu iela 14, Gandrs

meklejot-speku-robezas-ar-velosipedu-pari-amerikam-liepaja
  • cena:
  • Bezmaksas
  • brīvas vietas:
  • 0 no 40

Ielūdzam uz stāstu/bilžu vakaru – "Meklējot spēku robežas. Ar velosipēdu pāri Amerikām", kurā tiksimies ar Mariku Latsoni, kura divarpus gadus pavadīja ceļojot ar velosipēdu pāri Amerikām.

Pasākuma norises vieta un laiks: ceturtdien, 26. oktobrī, plkst. 19.00, Bāriņu ielā 14, Gandrs veikala telpās.

Šajā bilžu vakarā tiksimies ar Mariku Latsoni, kas divarpus gadus pavadīja ar velosipēdu, ceļojot no Sanfrancisko Amerikas Savienotajās Valstīs līdz pasaules malai Ušuaijai Argentīnā, šķērsojot 13 valstis, vairākus tuksnešus, tropus, ekvatoru, Andu kalnus un maģisko Patagoniju.

Šis būs stāsts par lielajiem sapņiem un uzdrīkstēšanos mainīt ierasto rutīnu – par pārcelšanos dzīvot uz divriteņa, lai dotos dienvidu virzienā – tik tālu, līdz izbeidzas ceļš. Tas būs par sava spēka robežu meklējumiem un atklājumiem, par piedzīvoto un pārdzīvoto.

Pati Marika stāsta:

“Stāsts par nakšu pavadīšanu pie aktīva vulkāna, kaktusu mežos, okeāna krastā, sāls tuksnesī, ugunsdzēsēju depo vai pie visviesmīlīgākajiem cilvēkiem. Stāsts par apmaksāta darba apvienošanu ar būšanu ceļā, un darba vietas regulāru pārvietošanu no telts uz galdiņu kafejnīcā vai ciema bibliotēkā. Stāsts par to, ka pasaule nav tik slikta, kā to rāda ziņās, un ka šādi ceļot var jebkurš.”

Pasākuma norises vieta un laiks: ceturtdien, 26. oktobrī, plkst. 19.00, Bāriņu ielā 14, Gandrs veikala telpās.

Ieeja stāstu vakarā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos, lūgums reģistrēties, lapas augšpusē nospiežot pogu PIETEIKTIES, un ar saņemto ieejas biļeti savlaicīgi ierasties uz bilžu vakaru.