Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Bilžu un filmu vakari

Latvijas velosipēdisti Irākas maldugunīs (Bilžu vakars LIEPĀJĀ)

12. janvāris 19:00 2017 Liepāja, Bāriņu iela 14

latvijas-velosipedisti-irakas-maldugunis-bilzu-vakars-liepaja
  • cena:
  • Bezmaksas
  • brīvas vietas:
  • 6 no 45

Jaunajā gadā uzsākam jaunu tradīciju, rīkojot bilžu un stāstu vakarus arī mūsu jaunajā veikalā Liepājā. Tālab ielūdzam uz bilžu un stāstu vakaru – “Latvijas velosipēdisti Irākas maldugunīs”, kurā tiksimies ar Krišjāni Ratiniku, kurš dalīsies pieredzē par gatavošanos ceļojumam un pašu pārdrošo velobraucienu Irākā.

Pasākuma norises vieta un laiks: ceturtdien, 12. janvārī, plkst. 19.00, Bāriņu ielā 14, Gandrs veikala telpās.

Pagājušajā vasarā divi traki riteņbraucēji atgriezās no Turcijas – Irākas veloceļojuma, kura laikā atbrīvoja savus prātus no stereotipiem un pieņēma zināšanai savu spēju robežas. Ramadāns, ģeopolitiskā situācija, ārlietu ministrijas brīdinājumi, tehniskās problēmas, pārsteidzošā daba, laika apstākļi... Par to visu stāstīs pieredzējis ceļotājs Velomens (Krišjānis Ratiniks).

Reizēm gadās, ka plānotais miera pilnais ceļš uz iespējami bīstamo galamērķi patiesībā ir krietni bīstamāks par pašu mērķi.

Ieeja stāstu vakarā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos, lūgums reģistrēties, lapas augšpusē nospiežot pogu PIETEIKTIES, un ar saņemto ieejas biļeti savlaicīgi ierasties uz bilžu vakaru.