Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Bilžu un filmu vakari

Dabas skarbums Slovākijas Tatros

08. jūnijs 19:00 2017 Liepāja, Bāriņu iela 14. Gandrs

dabas-skarbums-slovakijas-tatros
  • cena:
  • Bezmaksas
  • brīvas vietas:
  • 17 no 45

Kā nu jau ierasts, arī Liepājas Gandrs aicina ikvienu interesentu uz bilžu un stāstu vakariem. Tāpēc ceturtdien, 8. jūnijs, plkst. 19:00 Liepājā, Bāriņu iela 14, veikala Gandrs telpās gaidīsim ikvienu, lai kopīgi klausītos un skatītos to, ko par Slovākijas dabas skarbumu mums stāstīs Latvijas elites klinšu kāpējs un alpīnists, pieredzes bagāts un aizrautīgs dabas mīļotājs un ceļotājs Kaspars Vilks.

Kaspars stāsta:

“Kā tas ir - atrasties ārpus komforta zonas, doties nezināmajā un pievarēt vairāk nekā 8000 augstuma metru. Stāstu vakars mūs vedīs cauri Slovākijas kalniem un neskartajai dabai, dos iespēju izbaudīt kalnu virsotnes un iegūt emocijas no pašiem dalībniekiem.

Ceļojuma laikā jeb kāpiena laikā saskārāmies ar vēja brāzmām, kas sasniedza 100m/sek. Protams, bridām pa sniegu, kas vairākkārtīgi pārsniedz cilvēka augumu, izbaudījām -25 grādus lielu salu un atcerējāmies bērnību, veicot nobraucienus uz mugursomām vairāku 100 m garumā.

Kāpēc tieši Ziemā? Slovākijas Tatri pievilina ar savu mainīgo vidi un stabilitāti, kur, zinot īstos maršrutus, var izbaudīt augstkalnu dzīvi un sajusties tā, kā vienīgais cilvēks uz šīs pasaules.”

 

Vērienīgā stāstā dalīsies Latvijas elites klases kāpējs Kaspars Vilks.

 

Pasākuma norises vieta un laiks: ceturtdiena, 8. jūnijs, plkst. 19:00 Liepājā, Bāriņu iela 14, veikalā Gandrs.

 

 

Ieeja stāstu vakarā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos, lūgums reģistrēties, lapas augšpusē nospiežot pogu PIETEIKTIES, un ar saņemto ieejas biļeti savlaicīgi ierasties uz bilžu vakaru.