Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Bilžu un filmu vakari

Ar velo apkārt pasaulei

31. oktobris 19:00 2018 Rīga, Kalnciema iela 30, Hartmaņa muiža

ar-velo-apkart-pasaulei
  • cena:
  • Bezmaksas
  • brīvas vietas:
  • 48 no 75

Ielūdzam uz stāstu/bilžu vakaru – "Ar velo apkārt pasaulei ", kurā tiksimies ar Jāni Šipkovu un Gati Kreceri, kuri ar velosipēdu lēnām, bet mērķtiecīgi brauc apkārt pasaulei.

Pasākuma norises vieta un laiks: trešdien, 31. oktobrī plkst. 19.00 "Gandrs" teritorijā, Kalnciema ielā 30, Hartmaņa muižas telpās.

Projekts "Ar velo apkārt pasaulei" ar Gati Kreceri un Jāni Šipkovu šī gada pavasarī viesojās sešās Centrālamerikas valstīs – Meksikā, Belizā, Gvatemalā, Hondurasā, Nikaragvā un Kostarikā. Kopā tveicīgos apstākļos tika nomīti 2350 kilometru. Puiši dalīsies ceļojuma iespaidos, par to kā trīs dienas dzīvoja meksikāņu villā, par piedzīvotajiem nemieriem Nikaragvā, par bruņotiem vīriem Gvatemalā un Hondurasā, par vietējo virtuvi, par vienas dienas bezceļa apstākļiem un nakšņošanu teltī pie krokodilu ezera. Tiek kalti plāni tuvākajam pavasarim, kas būs ceļotāju piektais posms projektā "Ar velo apkārt pasaulei". Šoreiz tas solās būt citādāks, jo plānots tēvu un dēlu brauciens. Nedaudz mierīgāks, bet ne mazāk aizraujošs.

Pasākuma norises vieta un laiks: trešdien, 31. oktobrī plkst. 19.00 "Gandrs" teritorijā, Kalnciema ielā 30, Hartmaņa muižas telpās.

Ieeja stāstu vakarā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos. Lūgums reģistrēties lapas augšpusē, nospiežot pogu PIETEIKTIES, un ar saņemto ieejas biļeti savlaicīgi ierasties uz bilžu vakaru. (Biļeti var nedrukāt, pie ieejas to var uzrādīt telefonā vai nosaukt savu vārdu/uzvārdu.)