Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Bilžu un filmu vakari

Ar velo apkārt pasaulei (Rīga)

18. oktobris 19:00 2017 Rīga, Kalnciema iela 30, Hartmaņa muiža

ar-velo-apkart-pasaulei-riga
  • cena:
  • Bezmaksas
  • brīvas vietas:
  • 0 no 70

Ielūdzam uz stāstu/bilžu vakaru – "Ar velo apkārt pasaulei", kurā tiksimies ar Gati Kreceri un Jāni Šipkovu, kuri dalīsies piedzīvojumu stāstā par to, kā velobrauciens uz hokeja čempionātu Prāgā pārauga projektā “Ar velo apkārt pasaulei”.

Pasākuma norises vieta un laiks: trešdien, 18. oktobrī, plkst. 19.00 Gandrā, Kalnciema ielā 30, Hartmaņa muižas telpās. 

Šajā vakarā Gatis un Jānis dalīsies stāstā par to, kā 2015. gadā viņi sevī atklāja veloceļotāju garu. Stāsts būs par to, kā atklāja, kāpēc atklāja, kādas bija gaidas un kas no tā sanāca. Abi puiši stāstu vakarā dalīsies iespaidos par piedzīvoto, pastāstīs par brauciena emocionālo pusi, kā arī dalīsies praktiskos padomos. Tāpat stāstu vakarā dzirdēsim arī Gata un Jāņa nākotnes plānus, un ikvienam būs iespēja aplūkot ceļotāju velosipēdus un daļu ekipējuma.

Gatis un Jānis stāsta:

“Tas viss sākās skolas ģērbtuvē. Kāda paziņu grupiņa katru ceturtdienu spēlēja basketbolu savam priekam. Pēc iknedēļas basketbola mača Gatis taujāja visiem biedriem, vai kādam nav vēlme aizmīties ar velo no Latvijas uz Prāgu paskatīties hokeja čempionātu. Jānis jokojot piekrita. Beigās bija jābrauc, atkāpšanās ceļa nebija. Jāņa velo pieredze bija 20 km. Un te pēkšņi jāgatavojas 1200 km veloceļojumam. Pārliecība 0 %, pieredze 0 %, zināšana 0%, tehnika 20% utt."

Šis būs stāsts par izaicinājumu, apņēmību, drosmi un patiesu piedzīvojumu garu.


Pasākuma norises vieta un laiks: trešdien, 18. oktobrī, plkst. 19.00 Gandrā, Kalnciema ielā 30, Hartmaņa muižas telpās. 

Ieeja stāstu vakarā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos, lūgums reģistrēties, lapas augšpusē nospiežot pogu PIETEIKTIES, un ar saņemto ieejas biļeti savlaicīgi ierasties uz bilžu vakaru.