Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Bilžu un filmu vakari

Apkārt Latvijai ārpus komforta zonas

21. marts 19:00 2018 Rīga, Kalnciema iela 30, Hartmaņa muiža

apkart-latvijai-arpus-komforta-zonas
  • cena:
  • Bezmaksas
  • brīvas vietas:
  • 30 no 70

Ielūdzam uz stāstu/bilžu vakaru – “Apkārt Latvijai ārpus komforta zonas”, kurā tiksimies ar Dinu Vecānu, kurš dalīsies piedzīvojumu stāstos par to, kā tapusi ideja skrējienam apkārt Latvijai, par sagatavošanos, ceļā pavadītajām dienām un visām citām ar skrējienu saistītajām niansēm.

Pasākuma norises vieta un laiks: trešdien, 21. martā, plkst. 19.00 Gandrā, Kalnciema ielā 30, Hartmaņa muižas telpās.

Šis stāsts būs par to, kā izkāpt no komforta zonas un doties pretī mērķim – apskriet Latviju. Stāsts par ķermeņa apzināšanu, tā resursiem un sevis pārvarēšanu.

Pats Dins par bilžu vakaru:

“Šajā bilžu un stāstu vakarā ikvienam būs iespēja uzzināt par to, kā tapa šī ideja, kā noritēja plānošana un sagatavošanās piedzīvojumam – par to, kā tas viss sākās. Klausītājiem pastāstīšu par dienu Nr. 1 – došanos pretī nezināmajam. Tāpat dalīšos pieredzē par vakara rutīnu – fizioterapiju, ledus vannu, uzturu un miegu, kā arī rīta rutīnu – mošanos, koncentrēšanos, brokastīm un teipošanu. Būs iespēja uzzināt par mikrotraumām un ķermeņa adaptēšanos. Tāpat pastāstīšu arī par tik svarīgo komandas darbu – ikdienu, uzturu un loģistiku, kā arī manu motivāciju – līdzskrējējiem.”

Tas būs stāsts par uzdrīkstēšanos, par piedzīvojumu kāri, apņēmību un daudz ko citu.

Pasākuma norises vieta un laiks: trešdien, 21. martā, plkst. 19.00 Gandrā, Kalnciema ielā 30, Hartmaņa muižas telpās.

Ieeja stāstu vakarā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos, lūgums reģistrēties, lapas augšpusē nospiežot pogu PIETEIKTIES, un ar saņemto ieejas biļeti savlaicīgi ierasties uz bilžu vakaru.