Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Bilžu un filmu vakari

20 dienas Argentīnā

15. janvāris 19:00 2019 Rīga, Kalnciema iela 30, Hartmaņa muiža

20-dienas-argentina
  • cena:
  • Bezmaksas
  • brīvas vietas:
  • 0 no 75

Jauno gadu iesāksim ar brīnišķīgu stāstu un neaizmirstamām fotogrāfijām par piedzīvoto Argentīnā. "Gandrs" ielūdz uz stāstu/bilžu vakaru – "20 dienas Argentīnā ", kurā tiksimies ar Alīnu Andrušaiti un Jēkabu Andrušaiti, kuri dalīsies savos piedzīvojumos.

Pasākuma norises vieta un laiks: otrdiena, 15. janvāris plkst. 19.00 "Gandrs" teritorijā, Kalnciema ielā 30, Hartmaņa muižas telpās.

Ceļotāja un bloga autore dalās ar iespaidiem bagāto ceļojumu:

''Divas ar pusi nedēļas pavadītas Argentīnā, izbraukājot gan mežonīgo Patagoniju, gan izjūtot tango ritmus Buenosairesā, kā arī sajūtoties divatā ar dabu Ibera mitrājos un iepazīstot ūdens spēku Iguasu ūdenskrituma 275 kaskādēs.

Runājot par spilgtākajām atmiņām no Argentīnas, es nekad neaizmirsīšu Perito Moreno ledāju. Starp sniegotām kalnu smailēm, mākoņainā dienā, debesis sāk skaidroties. Mēs ejam pa taku uz leju, gaidot pirmo skatienu uz ledāju. Apkārtnē ir maigi zaļas krāsas koki, pirmās izplaukušās lapiņas, kas ir mitras no lietus un miglas, un smaržo kā visgaršīgākais zaļais pavasaris un mazliet pēc priedēm. Un tur, starp koku zariem, paveras ledājs. Zils. Balts. Saplaisājis. Vesels. Tik milzīgi iespaidīgi liels. Un viņš neklusē! No viņa skan pērkona skaņas, ledum kustoties, un ik pa brīdim gabali atlūzt un iekrīt toksiski zilajā Arhentīno ezera ūdenī, piedārdinot visu ieleju. Ar trim stundām šeit bija tikai knapi vien pietiekami, lai izjustu pirmos iespaidus. Man šķiet, uz šo ledāju es varētu skatīties katru dienu, un man neapniktu, jo es gribētu iepazīt katru tā plaisu, izstaigāt tā virspusi, piepeldēt pie tā ar laivu un uzzināt katra putna nosaukumu, kas dzīvo tam blakus. Tik fantastisks ir Perito Moreno ledājs Patagonijā!"

Uzzini vairāk par Argentīnu! Stāstu vakaru ar ļoti krāšņām un daudzveidīgām fotogrāfijām vadīs Alīna un Jēkabs Andrušaiti (www.sapnumedniece.lv)

Pasākuma norises vieta un laiks: otrdiena, 15. janvāris plkst. 19.00 "Gandrs" teritorijā, Kalnciema ielā 30, Hartmaņa muižas telpās.

Ieeja stāstu vakarā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos. Lūgums reģistrēties lapas augšpusē, nospiežot pogu PIETEIKTIES, un ar saņemto ieejas biļeti savlaicīgi ierasties uz bilžu vakaru. (Biļeti var nedrukāt, pie ieejas to var uzrādīt telefonā vai nosaukt savu vārdu/uzvārdu.)