1. Ziņas
  2. Viegla un droša atpūta dārzā, pie jūras vai ezermalā ar Lafuma tūrisma mēbelēm

Viegla un droša atpūta dārzā, pie jūras vai ezermalā ar Lafuma tūrisma mēbelēm

Publicēts: 12.06.2013

:image-22489:

Lafuma dārza un atpūtas mēbeles, pateicoties nerimstošiem uzlabojumiem, inovācijām un eko dizainam, ir ērtas, funkcionālas un izturīgas - tās iecerētas un ražotas Francijā, sekojot augstiem kvalitātes standartiem. Lafuma mēbeles ir viegli kopt un ērti uzglabāt.

Krēsls Ring ir lielisks dārza atpūtas krēsls, kura konstrukcija veidota no lakotām, augstas izturības (H.L.E) tērauda caurulēm.

viegla-un-drosa-atputa-darza-pie-juras-vai-ezermala-ar-lafuma-turisma-mebelem-5

Krēslu ir viegli uzglabāt un kopt, kā arī to ērti lietot iekštelpās. Pītais Batyline® audums ir īpaši izturīgs, un nepieciešamības gadījumā to iespējams noņemt.

Krēsls Cham’Elips XL Plus ir komfortabls, liela izmēra saliekams tūrisma un atpūtas krēsls ar paaugstinātu, ergonomiskas formas atzveltni, ērtiem, gumijotiem roku atbalstiem un polsterētu, komfortablu galvas atbalstu, kuru iespējams gan pielāgot, gan noņemt.

Atpūtas krēslā Futura Clipper būs viegli relaksēties un atbrīvoties no visām ikdienas raizēm – nospriegotais audums nodrošina maksimālu komfortu, apvienojot to ar materiāla vieglumu un izturību, kā arī ērtu uzglabāšanu, krēslu salokot.

Vieglais un kompaktais tūrisma krēsls Micro Pop Up ir zema profila un saliekams – tas lieliski piemērots dažādām brīvadabas aktivitātēm – ceļojumiem, atpūtai kempingā vai pludmalē.

viegla-un-drosa-atputa-darza-pie-juras-vai-ezermala-ar-lafuma-turisma-mebelem-4

Krēsla konstrukcija veidota no vieglām alumīnija sakausējuma caurulēm un aprīkota ar izturīgām, Lafuma patentētām elastomēra virām.

Galdi California un Fidji ir ērti lietojami un viegli saliekami - tie piemēroti gan atpūtai kempingā, gan dārza piknikiem, kā arī citām aktivitātēm zaļumos.

Sev piemērotas dārza un atpūtas mēbeles meklē sadaļā Tūrisma un atpūtas krēsli un galdi.

Citas ziņas
millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai

Millet tehniskais apģērbs aktivitātēm dabā un ikdienai

04.06.2013
Lai vasara nepaskrietu nepamanīta, ir īstais laiks izplānot nākamo atsvaidzinošo pārgājienu, laivu vai velo braucienu. Domājot par aizsardzību un piemērotu apģērbu vasaras brīvdabas aktivitātēm, jāņem vērā gan laikapstākļu nepastāvīgums, gan līdzi ņemamo...

Lasīt tālāk

vaude-kalnu-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes

Vaude kalnu tūrisma un alpīnisma inventārs - augstākie standarti un labākās atsauksmes

04.06.2013
Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk

dzivojiet-pirmatneji-ediet-civilizeti-light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem

Dzīvojiet pirmatnēji, ēdiet civilizēti - Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem

07.06.2013
Lielisku ideju var pamanīt uzreiz - tā ir vienkārša, acīmredzama, tai pat laikā neordināra un neparasta. Tieši tā cilvēki reaģē, ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas tādu āra aktivitāšu piederumu radīšanā...

Lasīt tālāk