1. Ziņas
  2. Viegla un droša atpūta dārzā, pie jūras vai ezermalā ar Lafuma tūrisma mēbelēm

Viegla un droša atpūta dārzā, pie jūras vai ezermalā ar Lafuma tūrisma mēbelēm

Publicēts: 12.06.2013

:image-22489:

Lafuma dārza un atpūtas mēbeles, pateicoties nerimstošiem uzlabojumiem, inovācijām un eko dizainam, ir ērtas, funkcionālas un izturīgas - tās iecerētas un ražotas Francijā, sekojot augstiem kvalitātes standartiem. Lafuma mēbeles ir viegli kopt un ērti uzglabāt.

Krēsls Ring ir lielisks dārza atpūtas krēsls, kura konstrukcija veidota no lakotām, augstas izturības (H.L.E) tērauda caurulēm.

viegla-un-drosa-atputa-darza-pie-juras-vai-ezermala-ar-lafuma-turisma-mebelem-5

Krēslu ir viegli uzglabāt un kopt, kā arī to ērti lietot iekštelpās. Pītais Batyline® audums ir īpaši izturīgs, un nepieciešamības gadījumā to iespējams noņemt.

Krēsls Cham’Elips XL Plus ir komfortabls, liela izmēra saliekams tūrisma un atpūtas krēsls ar paaugstinātu, ergonomiskas formas atzveltni, ērtiem, gumijotiem roku atbalstiem un polsterētu, komfortablu galvas atbalstu, kuru iespējams gan pielāgot, gan noņemt.

Atpūtas krēslā Futura Clipper būs viegli relaksēties un atbrīvoties no visām ikdienas raizēm – nospriegotais audums nodrošina maksimālu komfortu, apvienojot to ar materiāla vieglumu un izturību, kā arī ērtu uzglabāšanu, krēslu salokot.

Vieglais un kompaktais tūrisma krēsls Micro Pop Up ir zema profila un saliekams – tas lieliski piemērots dažādām brīvadabas aktivitātēm – ceļojumiem, atpūtai kempingā vai pludmalē.

viegla-un-drosa-atputa-darza-pie-juras-vai-ezermala-ar-lafuma-turisma-mebelem-4

Krēsla konstrukcija veidota no vieglām alumīnija sakausējuma caurulēm un aprīkota ar izturīgām, Lafuma patentētām elastomēra virām.

Galdi California un Fidji ir ērti lietojami un viegli saliekami - tie piemēroti gan atpūtai kempingā, gan dārza piknikiem, kā arī citām aktivitātēm zaļumos.

Sev piemērotas dārza un atpūtas mēbeles meklē sadaļā Tūrisma un atpūtas krēsli un galdi.

Citas ziņas

Pērc velosipēdu un saņem dāvanā lieliskas velo lietas

13.06.2013
image-22511: Līdz pat 7.jūlijam Gandrā pērkot velosipēdu, dāvanā saņemsi noderīgas velo lietas! - Pērkot velo līdz 300 Ls, saņemsi Torch velo lukturu komplektu un SKS vai Polisport dubļusargus. - Pērkot velo virs 300 Ls izvēlies par brīvu sev Northwave...

Lasīt tālāk

Positivus telšu pilsētiņā arī šogad darbosies Gandra ciems

11.06.2013
Positivus festivāls, sadarbībā ar tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikalu  Gandrs, jau otro gadu atvieglos ceļošanu un piedāvās iespēju pasūtīt divvietīgu vai četrvietīgu telti pašā telšu pilsētiņas sirdī. Rūpējoties par apmeklētāju komfortu, Gandrs...

Lasīt tālāk

Kaspars Vilks un Santa Grigorjeva izcīna augsto pirmo vietu Krievijas čempionātā klinšu kāpšanā pāru sasaišu disciplīnā

11.06.2013
image-22475: No 18.maija līdz 27.maijam norisinājās treniņu nometne klinšu kāpšanas un alpīnisma tehnikas pilnveidošana Krievijā, Karēlijas rajonā pie Ladogas ezera. Treniņu nometnes laikā no 25.maija līdz 26. maijam norisinājās starptautiskās Krievijas...

Lasīt tālāk