1. Ziņas
  2. Velo treniņnometne saules pielietajos Horvātijas kalnu ceļos no 14. līdz 29.martam

Velo treniņnometne saules pielietajos Horvātijas kalnu ceļos no 14. līdz 29.martam

Publicēts: 04.11.2014

velo-treninnometne-pavasara-saules-pielietajos-horvatijas-kalnu-celos

Gandrs piedāvā iespēju tuvināt pavasara iestāšanos un tā siltumu visā pilnībā baudīt jau martā, minot pedāļus pa Horvātijas piekrastes ceļiem no 14. līdz 29.martam.

Marta otrajā pusē Dalmācijā gaisa temperatūra dienā sasniedz +22°C grādus, kas vienā mirklī palīdzēs aizmirst biezo apģērbu, auksto laiku un pelēki līdzeno Latviju. Horvātijā Tev būs iespēja vienoties kopīgos šosejas treniņos ar sev līdzīgiem braucējiem, sildoties pavasarīgajos saules staros, vairot savu spēku un izturību kalnu serpentīna ceļos. Horvātijas dienvidos pavadīsim pilnas 12 dienas, kuru laikā ne vien krāsim kilometrus, uzbrauksim 1762 metrus augstajā Jura kalnā, bet arī kvalitatīvi atpūtīsimies labiekārtotā naktsmītnē Adrijas jūras krastā. Apkārtnē esošie dažādas grūtības pakāpes ceļi, piedāvā plašas izvēles iespējas pirmklasīgiem šosejas treniņiem.

O! Lai pa Horvātijas kalnu ceļiem varētu mīt ar klasi, katrs velo treniņnometnes dalībnieks saņems 1 pāri kvalitatīvo un izturīgo Continental GrandSport Race šosejas riepu EUR 55.40 vērtībā.

Transports

Divi komfortabli 9vietīgi mikroautobusi. Velosipēdi tiks transportēti slēgta tipa piekabē.

Programma:

1.diena 14.03.

velo-treninnometne-pavasara-saules-pielietajos-horvatijas-kalnu-celos-2

Izbraukšana no Rīgas plkst. 07:00 komfortablos mikroautobusos. Nakšņošana viesnīcā Polijas dienvidos.

2.diena 15.03.

Diena ceļā, vakarpusē ierašanās Primoštenā (Horvātija), iekārtošanās numuriņos.

3.- 14. diena (16. – 27. marts) paredzēta kopīgiem šosejas treniņiem pa dažāda garuma un grūtības pakāpes maršrutiem. Kādā no dienām būs iespēja apmeklēt Krkas un Biokovo nacionālo parku.

15. diena 28.03.

Izbraucam no Primoštenas. Nakšņošana viesnīcā Polijas dienvidos.

16. diena 29.03.

Diena ceļā, vakarā atgriežamies Rīgā.

Naktsmītne Horvātijā

12 dienas uzturamies labiekārtotā viesu mājā, kur dalībnieki guļ pilnībā iekārtotos numuriņos pa 3-4 cilvēkiem katrā. Viesu mājā ir pieejamas dušas, 2 virtuves, veļasmašīna, bezmaksas WI-FI, nepieciešamības gadījumā arī apkure. Māja atrodas 300m no Adrijas jūras, pastaigas attālumā veikali, restorāns.

Ēšana

Katru ēdienreizi varēs pagatavot aprīkotās virtuvēs no līdzpaņemtajiem vai uz vietas iegādātiem produktiem. Garākos treniņos pusdienas tiks ieturētas ceļmalas ēstuvēs.

velo-treninnometne-pavasara-saules-pielietajos-horvatijas-kalnu-celos-4

Nepieciešamais un ieteicamais

Obligātais: Šosejas vai šosejai piemērots kalnu velosipēds, rezerves daļas un aprīkojums (3 kameras, pumpis, seškanšu komplekts), ķivere, saulesbrilles, riteņbraukšanai piemērots apģērbs (vismaz 2 komplekti), apģērbs vēsākam laikam, lietum.

Ieteicamais: Termoveļa, lietus jaka, mokasīni, skriešanas apavi.

Grupas lielums

14 dalībnieki un 2 treniņu vadītāji

Vadītāji

Krišjānis Jansons-Ratiniks (Velomens) – Gandrs-Merida velokomandas braucējs, ceļotājs, piedzīvojumu meklētājs, ģenerators-stratēģis-īstenotājs. Ciemojies 42ās pasaules valstīs un vairāku gadu garumā uzkrājis pieredzi velobraucienu vadīšanā.

Ints Celmaraugs – Gandrs-Merida velokomandas braucējs. Visu dzīvi bijis saistīts ar velosportu, joprojām aktīvs braucējs un velokurjerfirmas vadītājs. Atsaucīgs un kompetents konsultants jebkurā ar velosipēdu saistītā jautājumā.

velo-treninnometne-pavasara-saules-pielietajos-horvatijas-kalnu-celos-3

Dalības maksa: EUR 650

Cenā iekļauts:

Transports no Gandra teritorijas Rīgā līdz treniņu norises vietai Horvātijā un atpakaļ

Velosipēda un personīgo lietu transportēšana

Viesnīcas Polijā gan turpceļā, gan atpakaļceļā

12 dienu uzturēšanās labiekārtotos apartamentos Horvātijā

Katru dienu organizēti šosejas treniņi

Grupas vadītāju pakalpojumi

Cenā nav iekļauts:

Ēdienreizes

Ieejas maksa Krkas un Biokovo nacionālajos parkos

Apdrošināšana

Lai pieteiktos, rakstiet vai zvaniet uz zemāk norādītajiem kontaktiem!

 

e-pasts: pargajiens@gandrs.lv

tel. 28373329

 

Citas ziņas

Iegādājies Morpho sniega kurpes interneta veikalā ar -20% atlaidi un saņem dāvanā grāmatu

06.11.2014
Novembrī, iegādājoties interneta veikalā Morpho sniega kurpes, saņemiet -20% atlaidi un dāvanu – grāmatu „Zvēru pēdas dabā”, kurā atrodams plašs apskats par zvēru pēdām dabā, kā arī apraksti un zīmējumi, kā tās atpazīt un noteikt. :image-28505: :image-28506: Morpho...

Lasīt tālāk

Northwave ziemas velo apģērba un apavu jaunā kolekcija

03.11.2014
image-28320: Northwave ir pasaulē zināms un atzīts velo apģērbu, apavu ražotājs. Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 80-to gadu sākumā Itālijā, kur tas uzsāka savu darbību kā Piva ģimenes uzņēmums - apavu ražotājs. Gadu gaitā attīstīta gan snovborda aksesuāru...

Lasīt tālāk

Gandrs-Merida komandas velobraucējs Agnis Apse ar izciliem panākumiem aizvada A.Pizika kausa izcīņas pirmos posmus

30.10.2014
 Nedēļas nogalē ar sacensībām Ikšķilē un Rīgā startēja Arvja Pizika kausa izcīņa velokrosā 2014 (cyclo-cross). Gandrs-Merida riteņbraucēju komandu šajās sacensībās pārstāvēja Agnis Apse, kurš, neskatoties uz savu seniora vecumu, ar izciliem panākumiem...

Lasīt tālāk