1. Ziņas
  2. Vaude apģērbu un apavu rudens-ziemas kolekcija – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

Vaude apģērbu un apavu rudens-ziemas kolekcija – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

Publicēts: 27.10.2014

Vaude ir vācu kalnu tūrisma inventāra, apģērbu un apavu ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību un resursiem draudzīgu ražošanu. Vaude produktos apvienota bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains.

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-2

Rudens/ziemas kolekcijas klāstu Gandrā papildina Vaude apģērbs un apavi, kas noderēs ikvienam aktīvas atpūtas cienītājam, dodoties baudīt atpūtu dabā.

Džemperis Scalbuco ir tehnisks vīriešu džemperis, kas piemērots pārgājieniem, trekingam, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm. Tas valkājams kā otrais slānis. Džempera sildošais un mitrumu pārvadošais materiāls saglabās patīkamu, sausu un siltu sajūtu.

Vaude vīriešu jakas modelis Yale Parka izceļas ar klasisku, pievilcīgu dizainu, un tā piemērota gan valkāšanai ikdienā pilsētvidē, gan dodoties pavadīt laiku brīvā dabā. Jakas izgatavošanā izmantoti ekoloģiski, bluesign® sertificēti galvenie materiāli.

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-3 vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-4

Tāpat arī Gandrā papildinājums Vaude ziemas sezonas cepurēm. Siltā un košā cepure Sunega ir piemērota gan brīvdabas piedzīvojumiem, gan ikdienai pilsētvidē. Tā izgatavota no poliakrila un vilnas sajaukuma, iekšpusē tai iestrādāts silts un mīksts flīsa oderējums.

No Vaude jaunās kolekcijas apavu klāsta īpaši izceļams zābaku modelis Grounder Ceplex MID II - ūdensnecaurlaidīgi, vidēja augstuma vīriešu pārgājienu un trekinga apavi, kas, pateicoties to glītajam, elegantajam dizainam, lieliski piemēroti arī valkāšanai ikdienā. Apavi izgatavoti no hidrofobas zamšādas, kas papildināta ar ūdensnecaurlaidīgu Ceplex Pro membrānmateriālu. Pieejams arī sieviešu zābaku modelis.

BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-5 vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-6

Vaude rūpējas arī par pašiem mazākajiem dabas piedzīvojumu mīļotājiem. Jaunums šajā sezonā - siltā, mīkstā un komfortablā flīsa jaka Torridon. Tā būs lieliski piemērota kā dažādām aktivitātēm brīvā dabā - pārgājieniem, pastaigām, tā arī ikdienai. Jaka pieejama dažādu izmēru amplitūdā no 110/116 līdz 170/176.

Gan rudens, gan ziemas mainīgajiem laikapstākļiem piemērota daudzfunkcionālā jaka Campfire 3in1 jacket IV. Tā veidota īpašā 3 in 1 konstrukcijā - iekšējo flīsa oderjaku iespējams izņemt, lietojot atsevišķi ārējo mitrumizturīgo slāni vai flīsa jaku, vai lietot abas jakas savienojot kopā.

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-7 :image-28164:

Lai sals nekož ausīs, arī bērniem krāsainas un košas cepures. Gan Cornua, gan Knitted Cap III cepures oderētas ar mīkstu flīsa oderējumu.

Visu Vaude inventāra, apģērbu un apavu klāstu aplūkojiet šeit. 

Citas ziņas
termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba

Termoveļa un sildošais apģērba slānis pilnasinīgai rudens baudīšanai dabā

13.10.2014
Pārgājieni un citas brīvdabas aktivitātes gada vēsajos mēnešos kļūst patiesi baudāmas, izvēloties tām piemērotu apģērbu. Siltā apakšveļa un apģērba vidējais – sildošais – slānis nodrošina ķermeņa mitruma novadīšanu un, atbilstoši apstākļiem, uztur ķermeni...

Lasīt tālāk

membranu-jakas-rudenigiem-pargajieniem-un-ikdienai

Membrānu jakas rudenīgiem pārgājieniem un ikdienai

14.10.2014
Gandrā pieejamo membrānu jaku klāstā atšķirības meklējamas ne tikai pielietojumā un ražotājā, bet arī apģērba veidošanā izmantotajās membrānās, piemēram, Ceplex, DryEdge vai G1000. Membrānas nosaka apģērba raksturu - tā ūdens necaurlaidības un atgrūšanas...

Lasīt tālāk

kaisliba-drosme-un-klientu-atsauksmes-pamati-komperdell-nuju-razosana

Kaislība, drosme un klientu atsauksmes – pamati Komperdell nūju ražošanā

06.10.2014
Komperdell ir tradīcijām bagāts Austriešu nūju ražotājs, kas savu darbību aizsāka 1922. gadā. Galvenie uzņēmuma darbības vadmotīvi ir personību novērtējums, inovācijas tehnoloģijās, kaislība, klientu atsauksmes, drosme un uzticamība. Komperdell ražo...

Lasīt tālāk