1. Ziņas
  2. Vaude apģērbu un apavu rudens-ziemas kolekcija – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

Vaude apģērbu un apavu rudens-ziemas kolekcija – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

Publicēts: 27.10.2014

Vaude ir vācu kalnu tūrisma inventāra, apģērbu un apavu ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību un resursiem draudzīgu ražošanu. Vaude produktos apvienota bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains.

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-2

Rudens/ziemas kolekcijas klāstu Gandrā papildina Vaude apģērbs un apavi, kas noderēs ikvienam aktīvas atpūtas cienītājam, dodoties baudīt atpūtu dabā.

Džemperis Scalbuco ir tehnisks vīriešu džemperis, kas piemērots pārgājieniem, trekingam, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm. Tas valkājams kā otrais slānis. Džempera sildošais un mitrumu pārvadošais materiāls saglabās patīkamu, sausu un siltu sajūtu.

Vaude vīriešu jakas modelis Yale Parka izceļas ar klasisku, pievilcīgu dizainu, un tā piemērota gan valkāšanai ikdienā pilsētvidē, gan dodoties pavadīt laiku brīvā dabā. Jakas izgatavošanā izmantoti ekoloģiski, bluesign® sertificēti galvenie materiāli.

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-3

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-4

Tāpat arī Gandrā papildinājums Vaude ziemas sezonas cepurēm. Siltā un košā cepure Sunega ir piemērota gan brīvdabas piedzīvojumiem, gan ikdienai pilsētvidē. Tā izgatavota no poliakrila un vilnas sajaukuma, iekšpusē tai iestrādāts silts un mīksts flīsa oderējums.

No Vaude jaunās kolekcijas apavu klāsta īpaši izceļams zābaku modelis Grounder Ceplex MID II - ūdensnecaurlaidīgi, vidēja augstuma vīriešu pārgājienu un trekinga apavi, kas, pateicoties to glītajam, elegantajam dizainam, lieliski piemēroti arī valkāšanai ikdienā. Apavi izgatavoti no hidrofobas zamšādas, kas papildināta ar ūdensnecaurlaidīgu Ceplex Pro membrānmateriālu. Pieejams arī sieviešu zābaku modelis.

BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-5

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-6

Vaude rūpējas arī par pašiem mazākajiem dabas piedzīvojumu mīļotājiem. Jaunums šajā sezonā - siltā, mīkstā un komfortablā flīsa jaka Torridon. Tā būs lieliski piemērota kā dažādām aktivitātēm brīvā dabā - pārgājieniem, pastaigām, tā arī ikdienai. Jaka pieejama dažādu izmēru amplitūdā no 110/116 līdz 170/176.

Gan rudens, gan ziemas mainīgajiem laikapstākļiem piemērota daudzfunkcionālā jaka Campfire 3in1 jacket IV. Tā veidota īpašā 3 in 1 konstrukcijā - iekšējo flīsa oderjaku iespējams izņemt, lietojot atsevišķi ārējo mitrumizturīgo slāni vai flīsa jaku, vai lietot abas jakas savienojot kopā.

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains-7

:image-28164:

Lai sals nekož ausīs, arī bērniem krāsainas un košas cepures. Gan Cornua, gan Knitted Cap III cepures oderētas ar mīkstu flīsa oderējumu.

Visu Vaude inventāra, apģērbu un apavu klāstu aplūkojiet šeit. 

Citas ziņas

Pievienojies Gandrs-Merida komandas rudens-ziemas velo koptreniņiem

28.10.2014
Gandrs-Merida velo komanda sāk gatavoties nākamā gada velo sacensību sezonai. Sākot ar šī gada 1.novembri, katru sestdienu jums būs iespēja pievienoties Gandrs-Merida komandas treniņiem, kurus vadīs komandas braucēji – Krišjānis (@Velomens) un Ints Celmaraugs. :image-28207: Piedalīties...

Lasīt tālāk

Jaunums - Proviz augstas redzamības velo apģērbs un piederumi

15.10.2014
image-28096: Proviz ir pasaulē pirmais augstas redzamības produktu ražotājs, kas nodrošina drošību sportotājiem. Proviz ir izveidots 2009. gadā, uzņēmumu radījuši divi brāļi,  riteņbraukšanas entuziasti. Braucējiem bija nepieciešami augstas redzamības...

Lasīt tālāk

Elektroniskās sugu enciklopēdijas www.latvijasdaba.lv konkursa – Kas ir tavs atspulgs dabā - rezultāti

14.10.2014
Paldies visiem, kas piedalījās elektroniskās sugu enciklopēdijas www.latvijasdaba.lv un Gandra organizētajā konkursā sociālajos tīklos facebook un draugiem.lv. :image-28085: Zemāk ir publicēts laimētāju saraksts: Galveno balvu - Gandra dāvanu karte...

Lasīt tālāk