1. Ziņas
  2. Northwave ziemas velo apģērba un apavu jaunā kolekcija

Northwave ziemas velo apģērba un apavu jaunā kolekcija

Publicēts: 03.11.2014

northwave-ziemas-velo-apgerba-un-apavu-jauna-kolekcija-2

Northwave ir pasaulē zināms un atzīts velo apģērbu, apavu ražotājs. Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 80-to gadu sākumā Itālijā, kur tas uzsāka savu darbību kā Piva ģimenes uzņēmums - apavu ražotājs. Gadu gaitā attīstīta gan snovborda aksesuāru un stiprinājumu līnija, gan velo apģērbu un apavu līnija.

Domājot par velo braucējiem gada aukstajā laikā, Gandra plaukti papildināti ar Northwave ziemas velo apģērba un apavu kolekciju.

Traucoties ar velo, rokām komfortabli liks justies siltie un ērtie velocimdi – dūraiņi Husky long gloves ar daļēji atdalītiem pirkstiem – ērtākai ātrumu pārslēgšanai. Cimdi izgatavoti īpašā tehnoloģijā ar Eurotex membrānas materiālu, kas piešķir tiem lielisku mitruma un vēja izturību. Cimdu iekšpusē iestrādāts silts flīša materiāls. Papildus siltinājums - Primaloft materiāls, kas nodrošina īpašu siltumu pat pie zemām temperatūrām.

northwave-ziemas-velo-apgerba-un-apavu-jauna-kolekcija-3 northwave-ziemas-velo-apgerba-un-apavu-jauna-kolekcija

Northwave ergonomiskas formas ziemas velo mokasīni Neoprene high shoecover nodrošinās to, lai kājām būtu silti un tās būtu pasargātas no mitruma drēgnajā gadalaikā. Mokasīni aprīkoti ar pilno rāvējslēdzēja aizdari aizmugurē. Purngals un papēža daļa izgatavota no ļoti izturīgā Kevlar materiāla, pēdas daļā iestrādāta Velcro līmklipša aizdare un atstarojoši elementi. Dzeltenā un zaļā krāsa ir fluorescējoša, kas padarīs izbraucienus tumsā drošākus.

northwave-ziemas-velo-apgerba-un-apavu-jauna-kolekcija-5 northwave-ziemas-velo-apgerba-un-apavu-jauna-kolekcija-4

Vīriešu garās velobikses ar lencēm Evolution Tech Bibtights, kurās iestrādāts NW XLite membrānu materiāls.Membrānas materiāla inovatīvā slēgto šūnu struktūra pasargā no vēja, lai palīdzētu uzturēt stabilu ķermeņa temperatūru, kā arī nodrošina lieliskas mitruma izvadīšanas īpašības. Bikses veidotas BioMap tehnoloģijā, kas nodrošina izcilu saderību ar braucēja augumu. Silicon materiāls ir arī ļoti elastīgs, kas pieļauj pilnīgi brīvu kustību brīvību. Bikses aprīkotas ar Treasure Air polsterējumu, kas izgatavots ņemot vērā tieši vīrieša anatomiju un nodrošina optimālu komfortu. Mugurpusē iestrādāti atstarojoši elementi.

No lietus, sniega un vēja pasargās vīriešu velo jaka Bullet Jacket Total Protection ar garām piedurknēm un pilno rāvējslēdzēja aizdari. Jaka izgatavota no īpaša NW 4Pro® membrānu materiāla, kas garantē pilnīgu un ilgstošu aizsardzību pret vēju un aukstumu. Jaka ir aprīkota ar atstarojošiem elementiem priekšpusē un mugurpusē. Jakas zaļā krāsa ir fluorescējoša, kas citiem satiksmes dalībniekiem ļaus vieglāk pamanīt riteņbraucēju.

Visu Northwave velo apģērba un apavu līnijas piedāvājumu Gandrā aplūkojiet šeit.

Citas ziņas
vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains

Vaude apģērbu un apavu rudens-ziemas kolekcija – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

27.10.2014
Vaude ir vācu kalnu tūrisma inventāra, apģērbu un apavu ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk

termovela-un-sildosais-apgerba-slanis-pilnasinigai-rudens-baudisanai-daba

Termoveļa un sildošais apģērba slānis pilnasinīgai rudens baudīšanai dabā

13.10.2014
Pārgājieni un citas brīvdabas aktivitātes gada vēsajos mēnešos kļūst patiesi baudāmas, izvēloties tām piemērotu apģērbu. Siltā apakšveļa un apģērba vidējais – sildošais – slānis nodrošina ķermeņa mitruma novadīšanu un, atbilstoši apstākļiem, uztur ķermeni...

Lasīt tālāk

membranu-jakas-rudenigiem-pargajieniem-un-ikdienai

Membrānu jakas rudenīgiem pārgājieniem un ikdienai

14.10.2014
Gandrā pieejamo membrānu jaku klāstā atšķirības meklējamas ne tikai pielietojumā un ražotājā, bet arī apģērba veidošanā izmantotajās membrānās, piemēram, Ceplex, DryEdge vai G1000. Membrānas nosaka apģērba raksturu - tā ūdens necaurlaidības un atgrūšanas...

Lasīt tālāk