1. Ziņas
  2. Velo pretzādzību kampaņa Velofenders iegūst bronzas godalgu festivālā Cannes Lions

Velo pretzādzību kampaņa Velofenders iegūst bronzas godalgu festivālā Cannes Lions

Publicēts: 18.06.2013

„Velofenders" ir 2012.gada velo sezonas sākumā tapusi sociāla kampaņa, kas vērš uzmanību uz velosipēdu zādzībām un mudina braucējus sargāt riteņus.

velo-pretzadzibu-kampana-velofenders-iegust-bronzas-godalgu-festivala-cannes-lions

Projekts tapa, sadarbojoties vairākām pusēm - "PIKA"„Kurtuesi.lv”, "Gandrs", "Ērenpreiss", žurnāls "Ir",  kā arī ar savu personīgo velosipēdu eksperimentā piedalījās mūziķis Renārs Kaupers.

17.jūnijā Latvija otro reizi vēsturē tikusi pie godalgas prestižajā reklāmas festivālā "Cannes Lions" ar šo projektu, žurnālam „IR” iegūstot bronzas „Lauvu” kategorijā „Best Use of Digital PR" (labākais digitālā PR izmantojums - angļu val.). Kā vēsta organizatori, šogad festivālā kopumā ir rekordliels dalībnieku skaits - 35 765 pieteikumi no 92 valstīm.

Velo pretzādzību kampaņas gaitā 5 ar GPS iekārtām aprīkoti velosipēdi tika izvietoti dažādās Rīgas vietās un izmantoti kā mānekļi. Ikviens varēja sekot velosipēdu atrašanās vietām īpašā izveidotā interaktīvā kartē.

velo-pretzadzibu-kampana-velofenders-iegust-bronzas-godalgu-festivala-cannes-lions-2

Eksperimenta rezultātā tika notverts viens velosipēda zaglis, nespējot pretoties nu ja leģendārajam, oranžajam Merida velosipēdam, ko novietojām Āgenskalna rajonā. Ir tapusi Kurtuesi.lv radīta interaktīvā karte, kurā ikviens Latvijas iedzīvotājs var atzīmēt vietu, kur nozagts viņa velosipēds, tādējādi veidojot kopēju statistiku par velozagļu iemīļotām vietām, no kurām vajadzētu izvairīties.

Kā arī – milzīgs prieks par to, ka policija turpina izmantot šo shēmu, lai ķertu velo zagļus ikdienā!

Citas ziņas

Kaspars Vilks un Santa Grigorjeva izcīna augsto otro vietu kāpšanas sporta sacensībās bolderingā Igaunijā

19.06.2013
No 8.līdz 9.jūnijam Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinājās atklātās kāpšanas sporta sacensības bolderingā. Sacensības norisinājās elites grupā, kur sieviešu konkurencē piedalījās 28 dalībnieces, bet vīriešu grupā 37 dalībnieki. Šajās bolderinga sacensībās...

Lasīt tālāk

Gandra kāpšanas tornis pilnā kaujas gatavībā sagaidīt iekarotājus

17.06.2013
Tik uz augšu! Jaunā un svaigā Gandra kāpšanas torņa plakne ir gatava uzņemt kāpējus. No vienkāršākiem (5c), līdz izaicinošiem (8b) maršrutiem. Par ko īpašu ir parūpējies maršruts ar nosaukumu „Dullais Latvietis (6c)” – nepieciešamas neierastas kustības...

Lasīt tālāk

Fulcrum rati un Hygia disku bremzes – augstākie velosporta standarti

17.06.2013
image-22609: Fulcrum ražo ratus sacensību velosipēdiem jau no 2004. gada, izmantojot vieglākos un uzticamākos materiālus - alumīniju, oglekļa šķiedru un poliamīdu. Fulcrum ratus raksturo nevainojama kvalitāte, izcili zems svars, inovācijas, izturība...

Lasīt tālāk