1. Ziņas
  2. Velo pretzādzību kampaņa Velofenders iegūst bronzas godalgu festivālā Cannes Lions

Velo pretzādzību kampaņa Velofenders iegūst bronzas godalgu festivālā Cannes Lions

Publicēts: 18.06.2013

„Velofenders" ir 2012.gada velo sezonas sākumā tapusi sociāla kampaņa, kas vērš uzmanību uz velosipēdu zādzībām un mudina braucējus sargāt riteņus.

velo-pretzadzibu-kampana-velofenders-iegust-bronzas-godalgu-festivala-cannes-lions

Projekts tapa, sadarbojoties vairākām pusēm - "PIKA"„Kurtuesi.lv”, "Gandrs", "Ērenpreiss", žurnāls "Ir",  kā arī ar savu personīgo velosipēdu eksperimentā piedalījās mūziķis Renārs Kaupers.

17.jūnijā Latvija otro reizi vēsturē tikusi pie godalgas prestižajā reklāmas festivālā "Cannes Lions" ar šo projektu, žurnālam „IR” iegūstot bronzas „Lauvu” kategorijā „Best Use of Digital PR" (labākais digitālā PR izmantojums - angļu val.). Kā vēsta organizatori, šogad festivālā kopumā ir rekordliels dalībnieku skaits - 35 765 pieteikumi no 92 valstīm.

Velo pretzādzību kampaņas gaitā 5 ar GPS iekārtām aprīkoti velosipēdi tika izvietoti dažādās Rīgas vietās un izmantoti kā mānekļi. Ikviens varēja sekot velosipēdu atrašanās vietām īpašā izveidotā interaktīvā kartē.

velo-pretzadzibu-kampana-velofenders-iegust-bronzas-godalgu-festivala-cannes-lions-2

Eksperimenta rezultātā tika notverts viens velosipēda zaglis, nespējot pretoties nu ja leģendārajam, oranžajam Merida velosipēdam, ko novietojām Āgenskalna rajonā. Ir tapusi Kurtuesi.lv radīta interaktīvā karte, kurā ikviens Latvijas iedzīvotājs var atzīmēt vietu, kur nozagts viņa velosipēds, tādējādi veidojot kopēju statistiku par velozagļu iemīļotām vietām, no kurām vajadzētu izvairīties.

Kā arī – milzīgs prieks par to, ka policija turpina izmantot šo shēmu, lai ķertu velo zagļus ikdienā!

Citas ziņas
perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas

Pērc velosipēdu un saņem dāvanā lieliskas velo lietas

13.06.2013
Līdz pat 7.jūlijam Gandrā pērkot velosipēdu, dāvanā saņemsi noderīgas velo lietas! - Pērkot velo līdz 300 Ls, saņemsi Torch velo lukturu komplektu un SKS vai Polisport dubļusargus. - Pērkot velo virs 300 Ls izvēlies par brīvu sev Northwave velo kreklu...

Lasīt tālāk

millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai

Millet tehniskais apģērbs aktivitātēm dabā un ikdienai

04.06.2013
Lai vasara nepaskrietu nepamanīta, ir īstais laiks izplānot nākamo atsvaidzinošo pārgājienu, laivu vai velo braucienu. Domājot par aizsardzību un piemērotu apģērbu vasaras brīvdabas aktivitātēm, jāņem vērā gan laikapstākļu nepastāvīgums, gan līdzi ņemamo...

Lasīt tālāk

vaude-kalnu-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes

Vaude kalnu tūrisma un alpīnisma inventārs - augstākie standarti un labākās atsauksmes

04.06.2013
Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk