1. Ziņas
  2. Uzticamā un videi draudzīgā zīmola Vaude papildinājumi arī veikalos Gandrs!

Uzticamā un videi draudzīgā zīmola Vaude papildinājumi arī veikalos Gandrs!

Publicēts: 21.04.2016

Vaude ir vācu uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi brīvdabas aktivitāšu apģērba, apavu un ekipējuma ražošanā. Vaude par ļoti svarīgu uzskata sociālo un vides atbildību – par vienu no galvenajā uzņēmuma pamatnostādnēm tiek uzskatīta videi draudzīgu materiālu izmantošana, kā arī atbildīga darbaspēka un ražošanas procesu izmantošana. Kopš 2001. gada uzņēmums strādā ar striktākajiem bluesign® vides aizsardzības standartiem. Vaude ir arī pirmais uzņēmums savā nozarē, kas ieguvis EMAS (Environmental Management and  Audit Scheme) sertifikāciju. Vaude turpina uzlabot vides aizsardzības principus un par nākotnes mērķi uzstāda visas produkcijas pārvēršanu par videi draudzīgu, izgatavojot to saskaņā ar augstākajām vides aizsardzības prasībām. Kā arī – pēdējos gados uzņēmums pagodināts ar neskaitāmiem apbalvojumiem par sociālu un vides atbildību, ekonomisko izpildījumu un pašu zīmolu.

Vaude iestājas par cilvēka un dabas sadarbību un mijiedarbību. Nākotnes perspektīvā Vaude redz sevi kā Eiropas ilgtspējīgāko brīvdabas aktivitāšu apģērba un ekipējuma ražotāja zīmolu, lai nākotnes paaudzes joprojām varētu izbaudīt dabas burvību, lietojot Vaude produktus. Mēs strādājām, lai padarītu Jūsu un mūsu pasauli labāku!

Uzticamā un videi draudzīgā zīmola Vaude papildinājumi arī veikalos Gandrs!

Lai atrašanos ārā padarītu patīkamāku un komfortablāku, Vaude izgatavojis sievietēm pielāgotu jaku WOMEN'S ESCAPE LIGH, kas būs piemērota pārgājieniem un ikdienai, kā arī ceļojumiem un citām aktivitātēm. Jaka veidota mūsdienīgā un kustībām pielāgotā piegriezumā. Jakā iestrādāta ūdensdroša un elpojoša divslāņu Ceplex Active membrāna. Jakai ir priekšējā rāvējslēdzēja aizdare ar dubultatloku, divas priekškabatas ar rāvējslēdzēju, pielāgojama apakšmala un piedurknes ar regulējamiem Velcro līmklipšiem.

Lai dotos kopīgā ģimeniskā piedzīvojumā, lieti noderēs SHUTTLE COMFORT bērnu pārnēsājamais krēsliņš- mugursoma. Ideāli piemērots bērnu pārnēsāšanai ar svaru līdz 18 kg (max. pieļaujamais svars 22 kg). Tam ir individuāli pielāgojams muguras augstums (augumam līdz 105 cm). Krēsliņam ir polsterētas, anatomiski veidotas plecu lences un gurnu josta, polsterēta muguras daļa ar Tergolight nešanas sistēmu, krūšu atbalsts, atsevišķi nodalījumi apakšdaļā un augšdaļā, kabata ar rāvējslēdzēju, rokturi priekšā un aizmugurē.

Tiem brīvdabas mīļotājiem, kuri pārgājienā dodas jau pašu spēkiem, lieliski piemērota būs  HIDALGO JUNIOR 42 + 8 īpaši jauniešiem pielāgotā mugursoma. Tā ir ietilpīga un komfortabla un būs piemērota vairāku dienu pārgājieniem, trekingam un ceļojumiem. Somai ir regulējams vāks (augšdaļa) ar kabatu, kas aprīkota ar rāvējslēdzēju, galvenais nodalījums, atsevišķs nodalījums somas apakšdaļā, divas tīklveida sānu kabatas, nodalījums dzeršanas sistēmai, polsterēta gurnu josta, siksnas ekipējumam un krūšu josta. Ērtā Tergolight nešanas sistēma padara šo somu par lielisku sabiedroto pirmajiem lielajiem ceļojumiem.

Lai dotos divu dienu pārgājienā, noteikti būs nepieciešama uzticama telts. Tam ražotājs Vaude sagatavojis HOGAN ULTRALIGHT 2P telti, kas būs piemērota pārgājieniem un aktivitātēm kalnos. Tai ir lieliska noturība pret ūdeni un stabilitāte vējā, ērta un ātra uzsliešana. Regulējamā ventilācijas sistēma sniedz izcilu mikroklimatu. Telts atbilst Vaude Green Shape un bluesign® standartam – tā izgatavota dabai un cilvēkam draudzīgā veidā.

Ar visiem zīmola Vaude piedāvātajiem produktiem iepazīsties šeit.

Citas ziņas
ar-pavasarigiem-putnu-trelliem-gandra-atcelojusi-jaunie-merida-velosipedi

Ar pavasarīgiem putnu treļļiem Gandrā atceļojuši jaunie Merida velosipēdi

23.02.2016
Uzņēmuma Merida galvenā vērtība ir kvalitāte. Merida velosipēdi vienmēr ražoti izvēloties labāko darbaspēku, ražošanu un izmantoto materiālu – kā arī efektīvu sadarbību ar jaunajiem inženieriem Vācijā, praktiskajai testēšanai piesaistot Multivan Merida...

Lasīt tālāk

izdzivot-sniega-pieredzi-ar-elan-snowboards-sniega-deli-zem-kajam

Izdzīvot sniega pieredzi ar Elan Snowboards sniega dēli zem kājām

11.01.2016
Elan Snowboards ar 25 gadu pieredzi sniega dēļu ražošanā ir viena no vadošajām sniega dēļu izgatavotāju kompānijām pasaulē. Kompānijas ražotne atrodas Alpos, tajā katrs dēlis tiek radīts ar vislielāko rūpību, izmantojot roku darbu. Elan Snowboards, pastāvīgi...

Lasīt tālāk

julbo-ziemas-sporta-brilles-un-kiveres-parliecinosa-aizsardziba-komforts-un-elegance-jebkuros-laikapstaklos

Julbo ziemas sporta brilles un ķiveres – pārliecinoša aizsardzība, komforts un elegance jebkuros laikapstākļos

25.11.2015
Julbo ir briļļu ražotājs no Francijas ar 120 gadu pieredzi. Šobrīd uzņēmums ražo brilles no augstvērtīga polikarbonāta un minerālstikla, nodrošinot augstu mehānisku izturību, 100% aizsardzību no ultravioletā starojuma. Papildus tiek pielietota sistēma...

Lasīt tālāk