1. Ziņas
  2. Julbo ziemas sporta brilles un ķiveres – pārliecinoša aizsardzība, komforts un elegance jebkuros laikapstākļos

Julbo ziemas sporta brilles un ķiveres – pārliecinoša aizsardzība, komforts un elegance jebkuros laikapstākļos

Publicēts: 25.11.2015

julbo-ziemas-sporta-brilles-un-kiveres-parliecinosa-aizsardziba-komforts-un-elegance-jebkuros-laikapstaklos-7

Julbo ir briļļu ražotājs no Francijas ar 120 gadu pieredzi. Šobrīd uzņēmums ražo brilles no augstvērtīga polikarbonāta un minerālstikla, nodrošinot augstu mehānisku izturību, 100% aizsardzību no ultravioletā starojuma. Papildus tiek pielietota sistēma, kas nepieļauj filtru aizsvīšanu, dažiem modeļiem ir speciāls stiprinājums parastajām optiskajām brillēm, polarizācijas (novērš atspīdumu) un fotohromēti filtri (maina caurspīdību atšķirībā no apgaismojuma).

Aktīvas atpūtas mīļotājus priecēs Gandrs veikalos pieejamie jaunumi no Julbo 15/16 gada ziemas sezonā.

Absolūta inovācija šajā sezonā ir ziemas sporta brilles Aerospace Cameleon. Nākot klajā ar Aerospace, Julbo ir radījis pirmās brilles, kuras teicami darbojas gan kāpjot kalnā, gan traucoties lejā! Lai izvairītos no briļļu aizsvīšanas miglā, dodoties augšup kalnā, SuperFlow System nodrošinās labāku ventilāciju, saglabājot aizsardzību no saules stariem. Tā darbojas ļoti vienkārši, izbīdot lēcu uz priekšpusi. Papildus komplektā ir aizsargs, ko piestiprināt, lai pasliktinātos laikapstākļos nokrišņi nenokļūtu briļļu iekšpusē. Brillēm ir izteikti sfērisks ekrāns un minimāls rāmis, lai sniegtu perfektu pārredzamību.

Šeit varat gūt video ieskatu un vērot Aerospace darbībā.

Ar savu izskatu un apdari, jaunā Julbo Sphere ķivere nepaliks nepamanīta! Tai ir īpaši veidota konstrukcija, kas padara ķiveri neticami vieglu. Julbo Sphere ir aprīkots ar Zebra fotohromisko vizieri uz eņģēm ar pretaizsvīšanas apstrādi un perfektu redzamību visas dienas garumā.

Julbo Titan ir perfektas brilles, lai pilnībā izbaudītu nobraucienus. Tās var lepoties ar īpaši ērtu XXL rāmi un plašu redzamības lauku. Pateicoties fotohromiskajai tehnoloģijai no Julbo, skats caur šim brillēm būs īpaši dzidrs un precīzs. Titan modelim ir īpaši tievs un ar plūdlīnijām veidots rāmis, kas būs perfekti pielāgots ķiverei.

Vadošās Freeride Big Mountain brilles ir transformējušās jaunā līmenī. Izturīgas un komfortablas kā iepriekš. Ar ventilējošo, sfērisko un fotohromisko dubulto ekrānu, Julbo Orbiter II modelis garantē perifēro redzi pār visu kalnu. Briļļu smalki izstrādātais ietvars nodrošinās pilnīgu integrāciju ar ķiveri. Ultra modernais jaunā izskata grafiskais dizains Orbiter II modeli padara par pārliecinošu un elegantu.

Tagad Julbo ir izveidojis fotohromisko tehnoloģiju pieejamu visiem. Ar savu ergonomisko XL izmēra rāmi, jaunās BangNext brilles pielāgosies perfekti visu izmēru sejām. To lielais, cilindriskais, ventilējošais augstas izšķirtspējas ekrāns ļaus ikvienam izbaudīt Julbo tehnoloģiju.

Ar visu Gandrā pieejamo Julbo ziemas sporta briļļu un ķiveru klāstu iepazīstieties šeit. 

Citas ziņas

Gandrs – Merida komandas braucējs Agnis Apse aizvadījis izcili veiksmīgu sezonu A. Pizika kausā velokrosā

27.11.2015
image-33199: Gandrs – Merida komandas braucējs Agnis Apse aizvadījis izcili veiksmīgu sezonu A. Pizika kausā velokrosā 2015. gada sezonā. Velokrosa 7. posmos Agnis Apse 5 reizes kāpis uz goda pjedestāla prestižajā elite grupā, kopumā izcīnītas 2 otrās...

Lasīt tālāk

Velo treniņnometne iespaidīgajos Melnkalnes kalnu serpentīnos no 26. marta līdz 10. aprīlim

05.11.2015
26.03. – 10.04., 16 dienas, EUR 620.00 :image-32774: Gandrs piedāvā atklāt jaunas velo treniņvietas un aicina pievienoties velo nometnei Melnkalnē no 26. marta līdz 10. aprīlim 2016. gadā. Šajā laikā Kotoras līča apkārtnē jau valda pavasaris, kur gaisa...

Lasīt tālāk

Pārgājiens pa sniegotajām Slovākijas kalnu virsotnēm no 5. līdz 12. decembrim

30.10.2015
05.12. – 12.12., 8 dienas, 420 EUR :image-32715: Labākais laiks, lai dotos iepazīt Slovākijas sniegotos kalnus, ir decembra sākums. Ierastā trekinga sezona kalnu takās ir beigusies, un šajā laikā paveras jau pavisam cita ainava uz virsotnēm – pasakaini...

Lasīt tālāk