1. Ziņas
  2. Zviedru zīmola Fjallraven apģērbs un ekipējums priecē dabas mīļotājus jau vairāk nekā 50 gadu garumā

Zviedru zīmola Fjallraven apģērbs un ekipējums priecē dabas mīļotājus jau vairāk nekā 50 gadu garumā

Publicēts: 01.09.2015

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-12

Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kuru dizains stāv pāri laikam. Fjällräven sortimentā atradīsiet jakas, bikses, somas, teltis un vēl daudz dažādu lietu, lai justos lieliski, lai kurp arī dotos.

Pirms vairāk nekā 50 gadiem uzņēmuma dibinātājs Åke Nordin nolēma padarīt dabu cilvēkam pieejamāku. Kopš tā brīža Fjällräven ir izvirzījuši trīs stūrakmeņus, kas ir visa uzņēmuma darbības pamatā:

  • Piedāvāt pircējam izturīgu, laika zoba neietekmējošu un funkcionālu ekipējumu aktivitātēm dabā.
  • Modināt un noturēt cilvēkos interesi par aktīvu atpūtu dabā.
  • Darbojoties, būt atbildīgiem par cilvēkiem, dzīvniekiem un dabu.
  • zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma

    zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-2

Šajā sezonā Fjällräven iepriecina ar vairākiem jaunumiem.

Tiem, kas plāno pagarināt vasaru un izbēgt Latvijas drēgnā rudens, dodoties uz dienvidu zemēm - pārgājieniem un trekingam siltos klimatiskajos apstākļos piemērotas būs vieglās un elpojošās vīriešu bikses Abisko Hybrid. Tās izgatavotas no ātri žūstoša, mitrumu pārvadoša un elpojoša MT Micro Travel materiāla, kas nodrošinās patīkamu un komfortablu sajūtu karstā laikā. Bikšu staru gali ir neapstrādāta garuma, tādējādi tos iespējams pielāgot nepieciešamajā garumā.

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-3

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-4

Kā labs papildinājums komplektācijā biksēm būs Absiko lite vieglā, elastīgā un komfortablā vīriešu jaka, kas paredzēta aktivitātēm brīvā dabā siltos laika apstākļos. Jaka izgatavota no izturīga, elastīga materiāla un G-1000 Lite materiāla apvienojuma. Tāpat, dodoties brīvdabas gaitās, noderēs komfortablais, glītā dizainā veidotais īsu piedurkņu krekls vīriešiem Rock, kas izgatavots no organiskās kokvilnas, īpaši sievietēm Fjällräven radījis Watercolour īspiedurkņu krekla modeli.

Jaunumi arī Fjällräven tūrisma inventāra klāstā:

Tehniskais Absiko trīs sezonu guļammaiss būs lieliski piemērots pārgājieniem un trekingam, tas pildīts ar sintētisku šķiedru Supreme Microloft SB materiālu, kas saglabās sildošās īpašības pat kļūstot mitrs. Guļammaisa galvas daļā iestrādāta silta 'apkakle', kas, papildinājumā ar savelkamas auklas regulāciju, noturēs silto gaisu guļammaisa iekšpusē.

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-5

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-6

Dodoties nelielos pārgājienos vai ceļojumos, kā arī pārvietojoties ikdienā, lielisks sabiedrotais būs mitrumizturīgā Fjällräven mugursoma Bergen 30. Tai ir aizrullējama aizdares sistēma un ietilpīgs galvenais nodalījums ar ūdensdrošu maisiņu iekšpusē, kā arī ergonomiski veidots muguras daļas panelis.

Jau nopietnāka 65 l tilpuma mugursoma Abisko 65 būs piemērota garākiem pārgājieniem, trekingam, ceļojumiem, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm. Jaunā, uzlabotā nešanas sistēma nodrošinās lielisku gaisa cirkulāciju, jaunā dizainā gurnu josta sniegs vēl labāku atbalstu. Somas muguras daļa ir pielāgojama garumā, tās plecu lences un gurnu josta veidota tā, lai komfortabli pielāgotos cilvēka ķermeņa formai. Somas augšējo daļu (vāku) iespējams 'pagarināt', un tam ir divas kabatas. Īpaši formētā, stingrā somas pamatne ļauj tai stabili stāvēt, kad tā tiek novietota uz zemes.

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-7

:image-32042:

Savukārt klasiska dizaina plecu soma Ovik noderēs ikdienas gaitās - dodoties uz skolu vai darbu. Somai ir rāvējslēdzēja aizdares galvenais nodalījums ar divām kabatām, divas priekškabatas ar pārlokiem un pogām, dokumentu nodalījums ar pildspalvas turētāju.

Šogad Fjällräven inventāra klāstu esam papildinājuši arī ar telšu piedāvājumu. Akka Dome 2 ir ietilpīga, paš-atbalstošas konstrukcijas kupolveida telts divām personām, kas lieliski piemērota pārgājieniem, trekingam, kā arī citām aktivitātēm brīvā dabā visa gada garumā. Teltij ir divas ieejas un divas ietilpīgas priekštelpas ekipējuma novietošanai. Savukārt Akka 2 ir droša un stabila klasiskas tuneļveida konstrukcijas telts divām personām.

:image-32043: :image-32044:

Ar visu Gandrā atrodamo zviedru zīmola Fjällräven produkcijas klāstu iepazīstieties šeit.

Citas ziņas

Noskaidroti Bouldering Summer Session 2015 uzvarētāji pieaugušo grupā

04.09.2015
image-32082: 2015. gada 29. augustā kāpšanas klubā SKK SKala norisinājās noslēguma sezonas sacensības bolderingā.  Šīs sacensības katru gadu pulcē lielu dalībnieku skaitu no dažādiem klubiem. Šogad par Bolddering Summer Session 2015 uzvarētājiem kļuva...

Lasīt tālāk

Noskaidroti Petzl Kauss 2015 galvenā titula ieguvēji

31.08.2015
image-32018: 2015. gada 8. augustā jau otro gadu pēc kārtas Gandra kāpšanas tornī Kalnciema ielā 28, Rīgā norisinājās grūtās kāpšanas un ātrumkāpšanas sacensības - Petzl Kauss 2015. Petzl jau daudzus gadus ir vadošais novators vertikālajā pasaulē...

Lasīt tālāk

60 km caur iespaidīgiem biezokņiem, upēm un purviem Gandra vasaras ekspedīcijā Laimes Putns

25.08.2015
image-31936: Aizvadītajā nedēļas nogalē no 21. līdz 23. augustam aktīvās atpūtas uzņēmums Gandrs sadarbībā ar Garmin – pasaules vadošo navigācijas produktu ražotāju - aicināja uz tradīciju turpināšanu, organizējot Gandra otro piedzīvojumu ekspedīciju...

Lasīt tālāk