1. Ziņas
  2. Zviedru zīmola Fjallraven apģērbs un ekipējums priecē dabas mīļotājus jau vairāk nekā 50 gadu garumā

Zviedru zīmola Fjallraven apģērbs un ekipējums priecē dabas mīļotājus jau vairāk nekā 50 gadu garumā

Publicēts: 01.09.2015

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-12

Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kuru dizains stāv pāri laikam. Fjällräven sortimentā atradīsiet jakas, bikses, somas, teltis un vēl daudz dažādu lietu, lai justos lieliski, lai kurp arī dotos.

Pirms vairāk nekā 50 gadiem uzņēmuma dibinātājs Åke Nordin nolēma padarīt dabu cilvēkam pieejamāku. Kopš tā brīža Fjällräven ir izvirzījuši trīs stūrakmeņus, kas ir visa uzņēmuma darbības pamatā:

  • Piedāvāt pircējam izturīgu, laika zoba neietekmējošu un funkcionālu ekipējumu aktivitātēm dabā.
  • Modināt un noturēt cilvēkos interesi par aktīvu atpūtu dabā.
  • Darbojoties, būt atbildīgiem par cilvēkiem, dzīvniekiem un dabu.
  • zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-2

Šajā sezonā Fjällräven iepriecina ar vairākiem jaunumiem.

Tiem, kas plāno pagarināt vasaru un izbēgt Latvijas drēgnā rudens, dodoties uz dienvidu zemēm - pārgājieniem un trekingam siltos klimatiskajos apstākļos piemērotas būs vieglās un elpojošās vīriešu bikses Abisko Hybrid. Tās izgatavotas no ātri žūstoša, mitrumu pārvadoša un elpojoša MT Micro Travel materiāla, kas nodrošinās patīkamu un komfortablu sajūtu karstā laikā. Bikšu staru gali ir neapstrādāta garuma, tādējādi tos iespējams pielāgot nepieciešamajā garumā.

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-3 zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-4

Kā labs papildinājums komplektācijā biksēm būs Absiko lite vieglā, elastīgā un komfortablā vīriešu jaka, kas paredzēta aktivitātēm brīvā dabā siltos laika apstākļos. Jaka izgatavota no izturīga, elastīga materiāla un G-1000 Lite materiāla apvienojuma. Tāpat, dodoties brīvdabas gaitās, noderēs komfortablais, glītā dizainā veidotais īsu piedurkņu krekls vīriešiem Rock, kas izgatavots no organiskās kokvilnas, īpaši sievietēm Fjällräven radījis Watercolour īspiedurkņu krekla modeli.

Jaunumi arī Fjällräven tūrisma inventāra klāstā:

Tehniskais Absiko trīs sezonu guļammaiss būs lieliski piemērots pārgājieniem un trekingam, tas pildīts ar sintētisku šķiedru Supreme Microloft SB materiālu, kas saglabās sildošās īpašības pat kļūstot mitrs. Guļammaisa galvas daļā iestrādāta silta 'apkakle', kas, papildinājumā ar savelkamas auklas regulāciju, noturēs silto gaisu guļammaisa iekšpusē.

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-5 zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-6

Dodoties nelielos pārgājienos vai ceļojumos, kā arī pārvietojoties ikdienā, lielisks sabiedrotais būs mitrumizturīgā Fjällräven mugursoma Bergen 30. Tai ir aizrullējama aizdares sistēma un ietilpīgs galvenais nodalījums ar ūdensdrošu maisiņu iekšpusē, kā arī ergonomiski veidots muguras daļas panelis.

Jau nopietnāka 65 l tilpuma mugursoma Abisko 65 būs piemērota garākiem pārgājieniem, trekingam, ceļojumiem, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm. Jaunā, uzlabotā nešanas sistēma nodrošinās lielisku gaisa cirkulāciju, jaunā dizainā gurnu josta sniegs vēl labāku atbalstu. Somas muguras daļa ir pielāgojama garumā, tās plecu lences un gurnu josta veidota tā, lai komfortabli pielāgotos cilvēka ķermeņa formai. Somas augšējo daļu (vāku) iespējams 'pagarināt', un tam ir divas kabatas. Īpaši formētā, stingrā somas pamatne ļauj tai stabili stāvēt, kad tā tiek novietota uz zemes.

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma-7 :image-32042:

Savukārt klasiska dizaina plecu soma Ovik noderēs ikdienas gaitās - dodoties uz skolu vai darbu. Somai ir rāvējslēdzēja aizdares galvenais nodalījums ar divām kabatām, divas priekškabatas ar pārlokiem un pogām, dokumentu nodalījums ar pildspalvas turētāju.

Šogad Fjällräven inventāra klāstu esam papildinājuši arī ar telšu piedāvājumu. Akka Dome 2 ir ietilpīga, paš-atbalstošas konstrukcijas kupolveida telts divām personām, kas lieliski piemērota pārgājieniem, trekingam, kā arī citām aktivitātēm brīvā dabā visa gada garumā. Teltij ir divas ieejas un divas ietilpīgas priekštelpas ekipējuma novietošanai. Savukārt Akka 2 ir droša un stabila klasiskas tuneļveida konstrukcijas telts divām personām.

:image-32043: :image-32044:

Ar visu Gandrā atrodamo zviedru zīmola Fjällräven produkcijas klāstu iepazīstieties šeit.

Citas ziņas
aktualitates-pazistama-aktivas-atputas-zimola-millet-piedavajuma-klasta

Aktualitātes pazīstamā aktīvās atpūtas zīmola Millet piedāvājuma klāstā

11.09.2015
Millet ir tūrisma un alpīnisma inventāra ražotājs no Francijas, kas piedāvā brīvdabas aktivitātēm ideāli piemērotu apģērbu, apavus un inventāru jau kopš tālā 1921. gada. Šobrīd Millet ir viens no lielākajiem tehniski pilnveidota un kvalitatīva tūrisma...

Lasīt tālāk

ar-aquapac-udensdrosajiem-iepakojumiem-lietainas-meza-trases-vai-laivosana-nebus-skerslis

Ar Aquapac ūdensdrošajiem iepakojumiem lietainas meža trases vai laivošana nebūs šķērslis

10.08.2015
Uzņēmums Aquapac tika dibināts 1983. gadā Londonā, kur joprojām atrodas uzņēmuma galvenais birojs.   Viss aizsākās ar trim jauniem sērfotājiem, kam radās jautājums - vai tie varētu atrast veidu kā klausīties mūziku, sērfojot un atrodoties ūdenī. Un te...

Lasīt tālāk

augstvertigas-francu-zimola-julbo-saulesbrilles-aktivas-atputas-cienitajiem

Augstvērtīgas franču zīmola Julbo saulesbrilles aktīvas atpūtas cienītājiem

22.07.2015
Julbo ir franču briļļu ražotājs ar 120 gadu pieredzi. Šobrīd uzņēmums ražo brilles no augstvērtīga polikarbonāta un minerālstikla, nodrošinot augstu mehānisku izturību, 100% aizsardzību no ultravioletā starojuma. Papildus tiek pielietota sistēma, kas...

Lasīt tālāk